Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скинове и допълнения за iGO

Спря ли процеса на iGO след промяната или просто рестарт на телефона. Изтрии и папка save

Re: ori имаш лично ...
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, малко изостанах напоследък с материала. Със последния скин на Арими и Вами съм и забелязах че горе в дясно на снимката мисля че това е следене време на пристигане ми показва грешно. 
Не че толкова ми е важна тази опция но обичам всичко да е точно.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да, има такъв бъг. В следващата версия на скина сигурно ще го оправят.



Цитирай

Може и да са го оправили, защото Arimi си е редактирал поста тази сутрин във 05:30.
"Причина редактирования: Обновление скина"


Цитирай

Мисля, че решението е да се задържи натиснат червения бутон с многото цифри няколко секунди и май се оправя!
Цитирай

Каква е разликата в Метод на предупреждение на пътните знаци "Предварително" и "При активен знак" в скина на Понго и кой бихте ми препоръчали?


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Новия скин на Pongo от 13-08-2016 за Nextgen Israel, iGO Avicsync и iGO Basarsoft..... Добавил съм само audio_bg.zip.

Skin_iGO_Nextgen_by_pongo+ux_plugins_2016_08_13

Ничего нового, только мгновенная загрузка и быстродействие
Цитирай

Камерите във bmp формат са Тук


Цитирай

Колеги,онези старите икони за бензиностанциите,които изобразяват цялото голямо табло с цените,стоящо на входа,заедно с логото на всяка,някой пази ли ги още?
Ако може да ги сподели!

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Някои ги пазят, даже допълнени. Но не е ясно за кое Иго питаш. Само иконите ли търсиш ...?



Цитирай

Да,само иконите ще свърши работа,иначе ще ги вмъкна и в трите,ако успея.
Резолюция на устройството 1920-1080.
Просто всеки вариант ще ми е от полза.....
Предварително Благодаря.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай

Само иконите, но за 1024 макс. На 1920 ще са малки. В Ps има плъгини за поносимо увеличаване. Експериментирай Smile
https://yadi.sk/d/c1TvDBGkuLnsG



Цитирай

Нов скин на Arimi/Vami за Nextgen Israel, iGO Avicsync и iGO Basarsoft..... от 09.09.2016

iiDefault_Skin_Mod+++RGB+++UX-plugins_FREE-1 - НЯМА СЮРПРИЗ!!!

Добавил съм само audio_bg.zip. Триете старата ux папка и data.zip и слагате новите.

Промени:
- Исправление ошибок,
- Оптимизация 70% UX-утилит,
- Вдвое уменьшили время загрузки программы.
Цитирай

Здравейте!С новия скин ми изчезна гласовото търсене,кои утилита да върна от стария?

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

Ползвай тези от pongo - vr.zip, free_text_vr.zip и gpsandmore_vr.zip.Радо ги е постнал тук. В gpsandmore_vr.zip е вкарал без да иска пак vr.zip, но това не пречи, защото е зипнато и не го чете. Може естествено да си го изтриеш, но внимавай да не развалиш архива.
Цитирай

Получи се!Двамата с Радо имате +

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

С новия скин като цъкна на картата да маркирам не се появява червеното кръгче.Има ли решение?
Цитирай

Здравейте ползвам iGO_Israel_9.6.29.636868_sys_not_changed-1 на xperia z5 compact но имам проблеми със скиновете не ги вижда всичките какво ли не пробвах не става прерботвам sis.,info.ini в архива и нищо моля ако някой знае да пише.
Цитирай

(2016-11-04, 12:33:33)mitsco написа:  Здравейте ползвам iGO_Israel_9.6.29.636868.......

Сложи скина в папка ux и пробвай!

Ugoos x3 pro  : X88 pro10
Цитирай

(2016-11-04, 12:54:20)aleks1106 написа:  Сложи скина в папка ux и пробвай!

 Браво стана много благодаря. Bu чудя се ако ги сложа всичките там какво ще се получи и как да ги сменявам
Цитирай

Здравейте има ли някой блокове на бат санде v.5 или по нова
Цитирай

https://yadi.sk/d/nyyqlGOayQri5
Аз работя с тези, не знам коя версия са.
Цитирай

В картите на HERE блоковете отдавна си ги има, така че Блоковете на БатСанде Ви трябват не за търсене, а само ако искате да ги виждате като ПОИ наблизо.
Цитирай

Благодаря и на двама ви.не знаех че ги има в картите а като poi не ми и трябват.
Цитирай

В картите на HERE при търсене:

За блоковете с номера вместо име на улица се пише име на квартала - например младост I , а номера на блока се пише вместо номер на улицата.

За блоковете с имена направо се пише името на блока вместо име на улицата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)