Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Скоро > Dungeon Hunter 5
#1

За сега има само един трейлър Smile

https://www.youtube.com/watch?v=DZnT-K4Z...e=youtu.be 
   

Официален сайт на играта: http://dungeonhunter5.com/

 

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е страхотна новина, една от най-добрите игри за мобилни платформи.
Цитирай
#3

Една от най-добрите им игри на геймлофт от към графика и история само хакерите провалиха 4-ката и това да няма сейф облак беше не сериозно. Бях 100+левъл и след ресет на телефона да не мога си върна профила..дано в 5-цата го има това с облака.Ще се чака с нетърпение:+)
П.П:Този бар в сайта им да не би да е тайминг кога ще излиза играта?
Цитирай
#4

Бара е за share на новината за излизането на играта, при достигане на даден символ при пускането на играта то ще бъде пуснато също - някакви екстри, който всичките играчи може да се насладят и заедно да стигнете до крайната наградата като share-вате новината по fb twiter и по e-maila

За играта - ммм играл съм единствено 4-ката, но поради наличието на не много добър телефон и известната поддръжка та gameloft ми се наложи да я унистална поради простата причина, че исках да изкарам с телефона повече от 1 час. За тези няколко дни разцъкване играта наистина е добра, графиката е стабилна, за съжаление историята не съм я проследил (DH, DH 2, 3, 4), но щом е стигнала тази цифра - 5 явно се харесва на хората. Ще изчакам и 5-тата дано е съвместима с моето устройство да я погледна поне Smile
През това време ще share там каквото трябва за да може като излезе всичките тези неща да са в играта ще ви посъветвам и вие да го направите разбира се ако имате интерес към играта

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#5

Тука пише, че има ранен достъп до бета? Къде в Официалния сайт да се регистрирам?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

Отначало сигурно както винаги ще има бъгчета много.Само не можах да разбера дали ще се плаща веднъж за нея или ще бъде под формата "pay-2-win" което е тъпо..ако излезе още в началото с гилдии да си направим една от форума ако се съберем мъничко хора.
Цитирай
#7

Съгласен за гилдията Smile Навит съм и аз да я направя.

Чакам с нетърпение да излезе играта.

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#8

(2015-01-22, 11:44:16)keyta123 написа:  Отначало сигурно както винаги ще има бъгчета много.Само не можах да разбера дали ще се плаща веднъж за нея или ще бъде под формата "pay-2-win" което е тъпо..ако излезе още в началото с гилдии да си направим една от форума ако се съберем мъничко хора.

При игра та gameloft този въпрос не намира смисъл  Big Grin  играта според мен ще е 100% p2w, което наистина е доста тъпо, аз затова се придържам към игри които са също такива, но самата игра дава възможност за придобиване на валутата и да бъдеш горе - долу равен с тези където наливат луди пари.

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#9

(2015-01-22, 12:49:30)Alien94 написа:  
(2015-01-22, 11:44:16)keyta123 написа:  Отначало сигурно както винаги ще има бъгчета много.Само не можах да разбера дали ще се плаща веднъж за нея или ще бъде под формата "pay-2-win" което е тъпо..ако излезе още в началото с гилдии да си направим една от форума ако се съберем мъничко хора.

При игра та gameloft този въпрос не намира смисъл  Big Grin  играта според мен ще е 100% p2w, което наистина е доста тъпо, аз затова се придържам към игри които са също такива, но самата игра дава възможност за придобиване на валутата и да бъдеш горе - долу равен с тези където наливат луди пари.

И аз съм на същото мнение,че ще я направят безплатна щом най-силнате им игри аsphalt8 и mc5 са безплатни нищо чудно.Само дано да тръгва без проблеми и на по слаби устройства че гледам и чета коментари че  със сигурност 5-цата ще бъде с много по-добра графика,геймплей,анимации и т.н
Цитирай
#10

Дам точно, по - добра графика, геймплей, анимации + поддръжката на gameloft ще ти трябва сигурно note 4 за да върви добре, аз с телефончето ми от 2012 сигурно при 30 мин игра и батерията ми я няма. Играта ще бъда добра - това ясно, но малко хора ще могат да я играт на ниво - тези с новите модели телефони G3 Z3 nexus 6 и т.н. Ще я сваля, ще я погледна и ще я изтрия Smile

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#11

Чакам с нетърпение . Единствено не съм играл 2-рата част поради липса на съвместимост.3йката излагация от всякъде.4ката е най-добрата от тоя тип игри ,само че не я препоръчвам за телефон.По скоро на компютър чрез блустакс понеже към края (100-120 лвл) за да си оправиш героя трябва да си превърташ часовника на устройството за Enhanc-ването на итемите Big Grin

XPERIA XA
Цитирай
#12

Интересно - единицата и двойката си бяха класика, тройката даже не я доиграх (такава боза,че...) Четворката се опитаха да я направят да прилича на първите две, ама в крайна сметка излезе, че трябва да "кихаш" доста за да я превъртиш. Нищо де стигнах доста напред. Да видим тази - дали ще е като класиката, дали ще е боза или ще трябва да кихам!!! Big GrinDD
Цитирай
#13

3ката просто беше недоразумение споко Big Grin ама заеби няа да си купувам постоянно нови телефони само за да ми вървят игрите има си пц за тая работа Big Grin

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#14

Hands-on with Gameloft's upcoming Dungeon Hunter 5 game

Обяснено е и за IAP системата, която според автора на статията няма да е толкова тежка като в предната част.
Цитирай
#15

все пак , някаква дата няма ли вече като ориентация ?
Цитирай
#16

https://www.youtube.com/watch?v=aVyEt4u7...tQXjXQDS7_

Ето един геймплей.Доколкото разбрах играта няма да има offline режим,което ще е голяма простотия.

XPERIA XA
Цитирай
#17

Ако пак я набутат с микротранзакции, ме губят окончателно като фен на поредицата...

Xperia Z3 (Android 5.0.2)
Nexus 7 (Android 4.4.3)
Цитирай
#18

Определено, но чух, че уж нямали да бъдат толкова набиващи се на очи.

Особено и на представянията както е с нисък фреймрейт... дано не е така реално.

Нека да видим Smile

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#19

Вчера 2-3 часа я цъках. Като цяло графиката не е лоша, ама управлението нещо не ми се нрави. Първо пуска играта с натискане ляво\дясно по екрана и ми се струва едно мудно управление и завиване, тилт-а е същата работа. Не разбирам тайвански така че не мога да схвана за какво иде реч в играта. Ама като гледам трябва да биеш лидерите на квартали, за да продължаваш напред, демек нещо като CSR игрите. Другото, което ми направи впечатление, че може да не купуваш коли, а да ги отключваш с т.нар. Blueprints, нещо като Dead Trigger 2 с оръжията. И както може да се предположи не се падат много често, което означава че трябва да минаваш сумати състезания отново и отново, или просто даваш мангизи и ги имаш И тука идва най-кофтия елемент в играта - energy елемента, ама се казва в случая fuel. И пак като CSR, ама там има десет чертички, тука доколкото видях само 6. Как са го измислили това име NO Limits само не знам, чак иронично звучи. Пистите са еднообразни и тоя дъжд не спира да вали като става скучно на моменти. Колите са сравнително добре подбрани, предполагам, че във финалната версия ще са повече. Засега май бяха 15-16 като за жалост няма класическите американси от 60-те и 70-те години, на които съм фен. Това са ми впечатленията от играта, общо взето средна работа. MW за мен беше доста по-добре, но дано до крайната версия да я пооправят и да увеличат горивото или най-добре да го премахнат.
Цитирай
#20

Колега, май си объркал темата.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#21

@valdeto от пъврото ти изречение тамън се зарадвах, че са я пуснали Sad y u do dis

LG G3 32GB Marshmallow 6.0
Цитирай
#22

А бе и аз викам тоя човек къде я е цъкал,после пък викам к'ви са тея модове с коли Big Grin

XPERIA XA
Цитирай
#23

Дааа верно бе, бях отворил няколко теми и изобщо не гледам къде пиша  Big Grin
Цитирай
#24

Вече е официално, излиза след 10 дни > https://www.youtube.com/watch?v=yJCsAxoe4uo
Цитирай
#25

Доста готин трейлър! Чакам я с нетърпение Big Grin .

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)