Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG L Bello
#26

Аз си джиткам със силиконово гръбче(4лв)и фолио разбира се на екрана и за сега ми е идеално. Smile

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
Аксесоари
#27

Днес си взех куик съркъл калъфа, уникален е! Много качествена изработка, оригинален корейски, от м-тел, цената е 36.90, а ако имаш бонус точки е много по-добра. Видях по някакви сайтове за аксесоари цени по 60 лв. - да идат да се застрелят!

LG K8
Цитирай
#28

Оф дано и в офиса в Свищов има такива..че имам около 500тина точки да видим дали ще ми хареса цената.Инъче да попитам удобни ли са тези калъфи ?

LG L Bello - Black Titan > Lenovo S60-a > Samsung Galaxy s6 Edge white
Цитирай
#29

Аз взех такъв на мойта и е доста качествен като изработка http://www.ebay.com/itm/261720563367?_tr...EBIDX%3AIT не знам що се хвърлят на калъфи за по 50 лв които вършат абсолютно същата работа.
Цитирай
#30

(2015-02-25, 12:03:19)mutetyyy написа:  Оф дано и в офиса в Свищов има такива..че имам около 500тина точки да видим дали ще ми хареса цената.Инъче да попитам удобни ли са тези калъфи ?

Да ти кажа, на мен ми е удобен - телефона с него е почти същата дбелина, функцията се включи автоматично. Добре е измислен, днес ми направи впечателние, че от тези бързи бутони, които излизат в кръгчето, няма такъв за указателя, което мисля че е слабост. Другото готино е, че като отвориш калъфа, телефона се отключва автоматично. От тези 500 точки ще ти вземат 300, защото от м-тел така са го измислили - да са кратни на 300, 600 и т.н.

(2015-02-25, 13:50:32)Stormrage написа:  Аз взех такъв на мойта и е доста качествен като изработка http://www.ebay.com/itm/261720563367?_tr...EBIDX%3AIT не знам що се хвърлят на калъфи за по 50 лв които вършат абсолютно същата работа.

Тези ги гледах, приличат на оригиналния, но оригиналния мен по-ме кефи!

LG K8
Цитирай
#31

Това ли е оригиналния http://kalyf-bg.com/lg-l-bello/6946-kozh...-dual.html ? И какъв точно продават в МТЕЛ? 
Цитирай
#32

(2015-03-14, 16:32:09)MIRANIMAL написа:  Това ли е оригиналния http://kalyf-bg.com/lg-l-bello/6946-kozh...-dual.html ? И какъв точно продават в МТЕЛ? 

Това мисля че е по-евтиният качествен вариант. Този в Мтел си е от LG (а не Nillkin, както в случая). Разликата, до колкото виждам, е основно в цената и в това, че на оригиналния пише LG L Bello , а на този Nillkin.
Цитирай
#33

Продавам за 20 лв. НОВ ОРИГИНАЛЕН Бял  флипер-калъф за LG Bellо Купих го от M-tel . Бартеросах си тела с доплащане за ноут 3 и ми остана. http://casebg.net/3605-15449-thickbox/-l...circle.jpg 
Цитирай
#34

(2015-03-30, 18:58:37)to2257 написа:  Продавам за 20 лв. НОВ ОРИГИНАЛЕН Бял  флипер-калъф за LG Bellо Купих го от M-tel . Бартеросах си тела с доплащане за ноут 3 и ми остана. http://casebg.net/3605-15449-thickbox/-l...circle.jpg 

флипер-калъф за LG Bellо - ПРОДАДЕН
Цитирай
#35

И аз си купих  quick circle обаче от Технополис за 39 лв.
Беше ме яд че цената е висока, но пък наистина е качествена разработка и преобразява Беллото в наистина друг дизайн.
Относно стандартното приложение за quick circle може да се допълни с още едно от маркета. И така ще можете да имате почти абсолютно всички важни опции.  

Часовник
Настройки на часовник
Музика
Камера
Съобщения
Регистър на повиквания
Бутона за още приложения
Фенерче
Нотификейшъна
Компас
Хронометър
Калкулатор
Набиране на номер

Пропускам някои, които не са толкова важни.

Беше ми любопитно как се активира quick circle изгледа от този аксесоар.
Загледах се няколко секунди детайлно и установих че има едно магнитче, малко по нагоре от средата от вътрешната страна на предният капак на аксесоара. Тези които нямат този аксесоар но искат да тестват тази опция могат съвсем спокойно да тестват с обикновенно малко магнитче например от тези фигурки по хладилниците.

Много добър дизайн и качество бих казал.
Цитирай
#36

Здравейте! Искам да запитам днес си закупих такъв калъф Quick Circle ,но нещо не работят функциите , опцията за калъфа е пусната и пак не ще ... Помогнете ! Smile
Цитирай
#37

А кейса оригинален ли е?
От къде е закупен?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#38

Абе като използвате Quick Circle Case случва ли ви се да получавате на протектора на екрана надрасквания около границите на кръга? На мен ми се случва. Явно влиза прах или твърди частички там и като мърда капачето на калъфа в джоба ми, се драска фолиото. Не че е кой знае какво, но е неприятно.
Цитирай
#39

Залепи си стъклен протектор и няма да имаш грижи.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#40

Хм, дали? Поръчах си стъклен протектор. Обаче четох оплаквания за G2 и Galaxy S6 за надраскани с такива калъфи самите екрани, а те нали са уж Gorila Glass нещо си?
Цитирай
#41

Поне ако ти се надраска стъклетия протектор лесно ще го смениш и при изтърване пази. Аз макар че имам Gorila Glass 2 си лепнах стъкло и съм доволен.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#42

В смисъл доволен си от комбинацията стъклен протектор + Quick circle калъф ли? Иначе не виждам защо ще е по-лесно да сменя стъкления протектор отколкото фолиото?
Цитирай
#43

Ами моето калъфче се води quick window щото за моя модел Lg е с квадратно прозорче но стъклото е по приятно на допир и сам ще се увериш в това.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#44

Аз съм сигурен, че стъклото е по-приятно на допир. Проблемът е обаче в това, дали ще го надраскам веднага, като го сложа. Нищо че твоето квадратче е квадратно, става въпрос за калъф с твърда корица и отвор или нещо прозрачно. Така че това, което ми казваш е от полза - ако в твоя случай имаш сходно калъфче и нямаш проблеми, дано и при мен да се получи. Проблемът е в това - имам телефона от миналата година и му поставих протектор фолио и tpu калъфче още щом го купих. И така вече 7 месеца без драскотина. Преди две седмици му купих това калъфче с предно затваряне и кръгъл отвор отпред и още на другия ден видях, че съм надраскал протектора. Не сериозно, по-скоро фини драскотинки, които се виждат само при изключен дисплей и при силна светлина, които обаче дразнят. И така прогресивно. Поразрових се в мрежата и намерих оплаквания от потребители на G2 и Galaxy S6, които се оплакват, че са си надраскали самите екрани на телефоните с такива калъфи, тъй като влизали прашинки или може би по-твърди частици между капачетата и екрана на телефона. Та реших да се замисля дали като сложа стъклен протектор ще избягна проблема с драскотините. Иначе съм наясно, че стъкления протектор е по-приятен от защитното фолио.
Цитирай
#45

Ако не искате да се драска слагате протектори веднага след покупка на устройството. Относно съркъл кейса малко съм не доволен от практичното и използване. При активирана услуга и при облечен телефон с това моето L Bello d335e откача. До като се движа започва да звъни на контакти от регистъра. Да пуска плеъра и да щрака снимки.
Цитирай
#46

taner91xp, говорехме за драскотини по протектора по радиуса на отвора на quick circle калъфчето. Относно полудяването на телефона - очевидно в джоба ти корицата на калъфчето се поотваря и в случаите когато човек е леко потен, влажен или подобно и материята на джоба ти е фина и тънка може да се получи това, за което говориш. Телефонът го приема като докосвания по екрана. Четох и такива оплаквания по нета, един - два пъти и аз имах подобни случаи. Решението е просто - носи телефона в джоб с кръглия отвор на калъфа на вънка, към външната материя на дрехата, а не към тялото.
Цитирай
#47

Направо изключвам куик съркъла от настройки.
Цитирай
#48

Е защо тогава носиш Quick circle? Това би било по- добре да е калъфче без отвор. Като използваш това и го активираш би могъл да махнеш отметката от Auto unlock screen, нали така? Телефонът, ако си отключваше сам екранът затворен, шеше да го прави и без калъф и при изключен калъф. Той се отключва от отварянето на корицата. Затова изключваш Auto unlock screen от настройките за да не се отключва при отдалечаване на магнита на корицата. Тогава отварянето ще ти замества двойното чукване по екрана, ще трябва и да го флипнеш. Хората са го измислили и са го направили.
Цитирай
#49

Здравейте! Тъй като четох много от отзивите ви за Circle Quick Case, реших и аз да напиша моето мнение. Купих си такъв кейс някъде февруари месец. Уж оригинален за 45 лв. от магазин GSM аксесоари на паметника Левски. Но.. издържа само около 3 месеца и в горните две ъгълчета започнаха да се образуват пукнатини и в едни прекрасен момент целия кейс се счупи, а преди това на моменти магнита не хващаше и даже понякога не се включваше самaта опция при положение, че от настройките е пусната  . Нито съм изпускала телефона, нито нищо. Затова все си мисля , че дали ще си купя менте кейс , или оригинален разликата е само в цената.
Цитирай
#50

Снимай ни кейса ако не си го изхвърлила Теди.
Георгиев, нося Куик Съркъла рядко.
Направих препоръчаните неща, има ефект.
Имам и друг тип кейс без капак.
Без Куик Съркъла нямам подобни ядове.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)