Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio multipad 4 quantum 8.1 3g, проблем с клипове
#1

 
   
 
Здравейте, колеги! Днес си взех таблетчето от глобул, но като пусна клипове от youtube и не вървят, като хората, а като пусна от
vbo7 вървят чудесно. Таблета има доста добри характеристики не вярвам да се зори на 720p.
Цитирай
Аксесоари
#2

Актуализирай си всички приложения от Маркета и пробвай пак.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Пак същото не вървят както трябва!
Цитирай
#4

Изчисти кеша и данните на You Tube от диспечера на приложенията.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Пак е същото колега не знам ... май ще го нося в глобул
Цитирай
#6

Пробвай с друго да гледаш You Tube >> https://play.google.com/store/search?q=tube&c=apps

Ако не стане си свали версия на Google Play Services с по-малко API...просто пробваш >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=63000

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Направо искам да му сменя андройда с друг оригиналния не ми харесва.
Ако има къстъм андройд за моята машинка ще се радвам, ако споделите колеги.
Цитирай
#8

Няма къстъм, няма нищо за този модел таблет.
Единственото, което можеш да му направиш е да го рутнеш, и евентуално така да си моделираш андроида както искаш.
Лично на мен също не ми харесва официалния лънчер, за това аз го рутнах, после си инсталирах програмата Лъки пачер, която има доста добра колекция от пачове за доста приложения. След това от Гугъл плей си свалих Нова Лърчар безплатната версия, а с Лъки пачер си я направих до Нова Прайм и така поне лънчъра е по добър. Можеш да си свалиш програмата "System app remover (ROOT)" тя е безплатна,  нея може да премахваш системни приложения, хубавото е че като ги махнеш, те не се изтриват направо, а отиват в коша и евентуално може да ги възстановиш, ако ти се наложи. Имай предвид, че ако  по тоя начин махнеш приложение и то е в коша и след това дадеш възстановяване на фабричните настройки, то приложението от коша не се възстановява, а се изтрива директно, за това не прави възстановяване, ако не си сигурен че наистина искаш да изчистиш таблета. Можеш да инсталираш и програмата "Root Uninstaller PRO" тя е платена, но Лъки Пачер май може да пачне безплатната от Гугъл Плей към платената версия, аз обаче от нета директно си намерих ПРО версията без да я пачвам, с нея също може да деинсталираш каквто искаш, да замразяваш приложения, да правиш обикновените приложения в системни. С нея ще можеш да напавиш един Андроид, който ти е удобен за теб. Аз моя таблет така съм го променил, че на пръв поглед вече няма нищо общо с оригинала.
Запомни нещо много важно:
НЕ ИНСТАЛИРАЙ НИКАКВИ КЪСТЪМ РЕКОВЕРИ ИЛИ РОМОВЕ!!!
Таблета е със заключен bootloader и със сигурност ще го брикнеш!!!
Това ти го казвам, защото аз вече го изпитах на свой гръб, добре че бе в гаранция и от Теленор го оправиха, обаче не точно оправяне. Техния сервиз не можа да го оправи, за това го изпратиха до външен сервиз на производителя, там и те не са могли да го оправят, защото тотално се бил брикнал. Смениха му направо целия борд, т.е. все едно дънната платка на компа да си смениш със все всички части. Кажи речи, така се брикнал, че за нищо не ставаше. За това НЕ си прави тези опити като мен.
Цитирай
#9

Как го рутна тоя таблет че нещо не се получава при мен

Рутнах го

Samsung Galaxy S5 G900F White Lolipop 5.0
Цитирай
#10

хубав ли е таблета, забива ли Smile
Цитирай
#11

Добре е таблета не цикли като за 5 кинта на месец е перфектен ама днес ми излезе неква нотификация за Информация за актуализации на речници и не мога да я махна сега му върнах фабрични настройки

Samsung Galaxy S5 G900F White Lolipop 5.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)