Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Xiaomi mi4 закупуавне

Нямало е никакво известие. От на един приятел профила го поръчвахме. Затова и толкова се ядосах, защото месец стои при тях вече, без да се свържат с него...
Цитирай
Аксесоари

Привет!
Решил съм да купя Mi4 за подарък на дъщеря ми, варианта все още не е окончателно утвърден, но сигурно ще е Mi4c с 3гб/32гб. Бях се насочил към minideal с DHL, но оттам отказаха да го пишат на стойност под 50$ и да е деклариран като друг артикул, което означава разходки до митницата.
 Въпросът ми е :през  кой сайт и с кой доставчик се гарантира максимално вероятноста да се избегне ходенето до митница.
Благодаря предварително!
Цитирай

@flying7777, през TO - aliexpress с доставка DHL.

 
Цитирай

(2016-06-23, 12:26:54)NoMaD написа:  @flying7777, през TO - aliexpress с доставка DHL.

Благодаря ....
Гледам че в ibuygo предупреждават че отскоро DHL искат пратките със смартфон да бъдат маркирани като смартфон, което е предпоставка за неприятности за нас при преминаване през митница. Има ли някой със скорошен опит през DHL
Цитирай

DHL про покупка от ТопУан няма никакви проблеми с митницата, независимо какво пише на пакета. Доставят си ти го до вас, но трябва да избереш опцията с 26$ доставка:

http://s.aliexpress.com/2uuIVfM7

Прочети за всеки случай описанието, за да се изяснят нещата
Цитирай

(2016-06-23, 12:42:38)flying7777 написа:  Гледам че в ibuygo предупреждават че отскоро DHL искат пратките със смартфон да бъдат маркирани като смартфон, което е предпоставка за неприятности за нас при преминаване през митница. Има ли някой със скорошен опит през DHL
В в ibuygo има опция EU Direct, също няма допълнителни такси, но оттам ще излезе по-скъпо поръчката.

 
Цитирай

Здравейте,
Харесал съм този телефон http://www.aliexpress.com/store/product/...66766.html
По това което прочетох тук видях че това е надежден търговец.
Имам няколко въпроса относно поръчката:
1. Това е 3GB версия на телефона ?
2. Трябва ли да ме притеснява наличието на 4G, тъй като в gsmarena и това което на е на сайта на търговеца има разминаване относно честотите на 4G-то. Ще се ползва такова от Теленор.
3. С какво според Вас Redmi 3 отстъпва на този телефон ?
Благодаря Ви предварително!

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай

Това е версията с 2гб рам
4г на виваком и мтел е тествано с този телефон - няма проблеми в бг
Редми 3 отстъпва с дисплей, камера и поддръжка
Цитирай

4G e тествано и работи без проблем в мрежата на Теленор
Телефона е купен именно от този търговец с опцията за доставка с DHL, пристигна за по малко от 2 седмици от датата на пускане на поръчката
Цитирай

Сигурен ли си за 2GB версия ? В Product details и на снимките пише че е с 3GB ?!

П.П.
Наличността при този търговец е на привършване, явно ще трябва да се огледам за друг при който също има опция за избягване на митница. Знаете ли някой друг доверен ?

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай

slavi_777, другата версия не се предлага отдавна и трудно се намира. В/ж в продавалника - там предлагат това, което търсиш.

 
Цитирай

Да наистина пише в описанието че е 3 gb ram, но когато я сложиш в кошницата се вижда че е с 2 gb, ако те притеснява че е само 1 бр. останала спокойно можеш да ги попиташ, когато става въпрос за нови поръчки отговарят сравнително бързо.
Цитирай

То вече не предлага ми4, а 32 е мисия невъзможна да се намери.
Цитирай

Това за 32 не разбрах, какво си имал в предвид?

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Имал е предвид 64 гб версия))

Nexus 4  16gb - > Mi4 & Note 3
Цитирай

не,просто си мислех че има такъв вариант,но нямало 32 а направо 64.и така да е,пак не намирам 64.
Цитирай

Имало е партиди, но през 2014 г., сега - не.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Привет!
Споделям: Mi4c 3/32 GB от ТО през dhl пристигна за 14 дни. Бях поискал да не слагат ROМ и телефона пристигна запечатан с инсталиран China stable 7.0.и нещо си. Сега започват мъките с отключване, инсталиране.....
Цитирай

@flying7777, темата е за MI4, а не за MI4c, по-добре е да се насочиш към нужната тема за други модели на Xiaomi : https://forum.androidbg.com/showthread.p...992&page=2

Sent from my XT1580

 
Цитирай

има ли някакви модификации на ми4 при които нещо да не работи тука-3г,4г....
Цитирай

принципно са шест модификациите, но Той има само 2 лте честоти - b1, b3
останалите се за TD. по принцип може да се гледа на willmyphonework.net
Както се вижда на скрийншота 4 4г модификации има и 2 3г

Моя все си мисля, че беше 719 - от ТО, който беше закупен


Прикачени файлове
.png 2016-07-05.png Размер: 27.82 KB  Сваляния: 25
Цитирай

мисля да поръчам от TO и пише Mi4 M4 16GB WCDMA FDD LTE, и ще е с карта теленор
Цитирай

Не му ли свършиха бройките вече.
Нищо конкретно не пише дали е 2гб или 3гб рам
Цитирай

вчера нямаше,днеска показва че има,сигурно е 2 гб Smile
Цитирай

(2016-06-30, 16:35:51)suffer написа:  Това е версията с 2гб рам
4г на виваком и мтел е тествано с този телефон - няма проблеми в бг
Редми 3 отстъпва с дисплей, камера и поддръжка

Относно поддръжката какво точно имаш предвид ? До колкото четох повечето хора слагат ROM от http://en.miui.com/
Там в момента виждам че и за redmi 3 има същите ROM-ве като за Mi4..... или има нещо което съм пропуснал

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)