Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Xiaomi mi4 закупуавне

Redmi 3 има само китайски официални ромове, а ми 4 има и глобални, както и официален Маршмелоу. И, както за пореден път споменавам, официален Windows 10 от Microsoft
Цитирай
Аксесоари

Явно това съм го пропуснал.
Някой има има ли наблюдение или да е пазарувал от този http://goldway.aliexpress.com/store/311331 търговец, мисля че някъде в темата се споменаваше. В момента цената на Mi4 мисля че е добра, за около 250 лв с доставка през DHL

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай

ама dhl дали минава наистина през англия,иначе най-добрата оферта
Цитирай

Wcdma какво ще рече намерих ми4 3гб 64гб wcdma за към 300лв с доставка ограничени бройки това да не е версията която не е лти

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Wcdma е 3G версията, без 4G LTE.
Цитирай

(2016-07-06, 11:55:28)Wild bear написа:  ама dhl дали минава наистина през англия,иначе най-добрата оферта

Те са го написали:
6.Only you choose ""Seller's Shipping Method" can enjoy European Union Express,If you choose "Aliexpress Standard Shipping" or "DHL",maybe you need pay the custom duty.
Цитирай

Тя офертата е добра, въпроса е колко е надежден продавача

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай

Е,продавача е един от най продаващите,половин русия от него пазарува
Цитирай

Продавача е надежден, само няма гаранция, че няма да ти бъде изпратен директно от Китай.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

За 300лв 64гб версия не се замисляй. Поне от моя гледна точка, моя преди 9-10 месеца го плащах 350$...а че не е lte -голям праЗ!

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай

А според мен ако няма 3гб версия на ми4, направо скачайте на мi 4i - http://www.aliexpress.com/store/product/...33294.html
130$ e много добре
2гб рам, повече ЛТЕ честоти
Цитирай

да ама като гледам чистия ми4 е с най добрата камера,и ли се бъркам?
Цитирай

Taка е.
Но ако търсиш Mi телефон и ограничението е да е от 4та серия, и няма 3гб с ЛТЕ това е варианта.
Продължава да бъде поддържан глобално, ще има миуи 8 на 16.08.
Батерията е по-добра и като производителност може също да е по-добре, защото не работи само с 4 ядра на 2.5гхц, а са 8, като 4 от тях пестят повече батерия като работят на 1гхц.
матовата пластмаса отзад не се драска толкова лесно и може да се ползва без калъф и става въпрос за 230лв
Разбира се - флагмана си е флагман, но при сегашната ситуация вече трябва да се мисли за алтернативи.

Ако беше с две сим и по-яка батерия едва ли щях да сменя ми 4
Цитирай

Mi4i е най-слабият от всички 4-ки и не мисля че си заслужава, след като на горе-долу същата цена може да се намери Mi4 или Mi4c (който е нещо като по-добра версия на Mi4i).

А иначе моят Mi4 го взех точно от Goldway и съм много доволен. Казах им да пишат цена 16$ и те точно това направиха, за по-малко от 20 дни пристигна без никакви проблеми със стандартна доставка (около 4$). Но доколкото ми е известно такива стоки със съмнителна ниска стойност често ги спират и искат документи за цената, после не само плащаш ами и чакаш повече. Да знаете че няма гаранции, аз просто имах късмет явно.
Цитирай

Все още MI4 се намират нови, на приемливи цени и тук. Определено MI4i не е правилният избор в случая.

 
Цитирай

Аз се обосновах - при липса на 3гб версия лте, и наличност на 2гб лте поне за мен по-добрия вариант е mi 4I.
Нищо друго не може да не накара да си помисля за него. Нито съм тръгнал да го рекламирам.
Плюсовете са глобална поддръжка и малко по добра батерия + адрено 405 мисля
Ми 4ц е по добър, но му заключиха буутлоудъра и си остана само с китайска поддръжка
Цитирай

Zdraveite, kolegi. Pyrvoto neshto, koeto iskam da napisha predi da zadam vyprosyt mi e, az iskreno se izvinqvam za shliokavicata. Ne iskam nikakvi narusheniq i nakazaniq, a samo edin otgovor. Vtori komentar nqma da pisha, zashtoto shte trqbva pak da byde na shliokavica. V momenta sym v USA v edin ofis i prosto nqmam vyzmojnost da izpolzvasm kirilica. Izkliuchitelno mnogo se izvinqvam, no trqbva da vi zadam edin vypros.

Otnosno porychka ot Top One ot Aliexpress. Znam, che ako izpolzvash DHL za porychka kym Bulgaria nqmash mitnici i dopylnitelni taksi. Vyprosyt mi e, ako si porycham s DHL ot TopOne kym USA, shte imam li nqkakvi taksi i oskypqvaniq?


Mod edit: писането на кирилица е задължително!!!
Запознай се с правилата на форума:
https://forum.androidbg.com/misc.php?action=help&hid=8

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Миналата година един познат беше в Щатите и си поръча MiPad от ibuygou и нямаше никакви проблеми. Куриера му го занесе у тях.
Поръчвай смело!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
Цитирай

Някой може ли да сподели дали е плащал ДДС при декларирана стойност от продавача 16 USD или по-малко ?
Все пак трябва да има някаква логика , а не всичко да опира до късмета дали ще спрат пратката или не.

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай

Супер много са "късметлиите". Но ако ДДС то не е крупна сума рискувайте.
Цитирай

@slavi_777, всичко е до късмет, ако ти се рискува - пробвай.

 
Цитирай

В момента го има в gearbest.com бял 64gb, 3G версията за $152 (на заглавната показва около $180, но като се избере склад сменя цената) от Hong Kong склад. Дори и с плащане на ддс, цената изглежда добра.

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_3...tml?wid=21
Цитирай

Да попитам и аз че се обърках от разнопосочните упътвания:
Според мненията тук поръчката от ТО трябва да е с DHL
Според упътването на страницата на ТО :
"6.Only you choose ""Seller's Shipping Method" can enjoy European Union Express,If you choose "Aliexpress Standard Shipping" or "DHL",maybe you need pay the custom duty."
Къде е истината за обикаляне на митницата ? От Into пазарувах с DHL и нямах ядове, но сега не мога да се ориентирам...

Sent from my MI 3W using Tapatalk

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай

@fan76, ако от ТО доставката е с DHL няма да има допълнителни митнически такси тук. Ще платиш само устройството + доставката в размер на $26.

Sent from my MI5

 
Цитирай

А каква е разликата между Mi4s Prime и Mi4s 4G ???
Доколкото виждам и двата са LTE...

XIAOMI MI 4SXIAOMI MI8 128 GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)