Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Xiaomi mi4 закупуавне

@suffer, съдейки по качените снимки от потребители там - има.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
Аксесоари

Те са от стари бройки. От месец и десетина дни го няма наличен този вариант.
Затова прибегнахме до
http://s.aliexpress.com/AbAR3Yru
Даже толкова го няма никъде че си позволяват да му вдигат и цената отново..
Цитирай

Виж в goldway магазин в алиекспрес, мен ако питаш по-добре 3рам от колкото 4г
Цитирай

Може и от там, стига да не го притеснява вероятността да бъде спрян на митницата.

Sent from my MI4W

 
Цитирай

(2016-05-15, 10:09:18)NoMaD написа:  Може и оттам, стига да не го притеснява вероятността да бъде спрян на митницата.

Sent from my MI4W

Мисля, че и там са пуснали пак опцията с DHL през Англия, но за по сигурно да си пише с тях и да разбере.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Днес ми пристигна ми4 от ТО, 2 гб версия. За сега телефона се държи екстра. на 05.05 го поръчах с ДХЛ и днес дойде, почти 11 дни. Да попитам от къде се активира бързото зареждане? Предполагам след първите разреждания трябва да го зареждам по 12часа или това са отживелици вече.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай

@sylver88, няма такава опция. Просто зарядното е с по-голям ампераж и се зарежда по-бързо. Иначе си го зареждаш  нормално - докато покаже пълен заряд.

 
Цитирай

Привет от 2год. съм с ми3 и съм много доволен ,сега поръчах от тук http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_327950.html ми4.Поръчах го на 20 май  като пишеше ,че на 21 ще бъде dispatched  от hk warehouse обаче поръчката вече четири дни седи processing,има ли нещо притеснително да пища на съпорта ,че за пръв път пазарувам от там.
Цитирай

Пиши им, може и при тях да има празници и затова се бавят нещата.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Получих някакъв заучен отговор.
Dear Kiril,

Thank you very much for orderding from Gearbest.
We are deeply sorry for the delay of shipping because of busy shipping.
We'll notifying our colleagues to ship your order as soon as possible.

Thank you for your understanding.
Цитирай

(2016-05-24, 13:13:55)NoMaD написа:  Пиши им, може и при тях да има празници и затова се бавят нещата.

Sent from my XT1580
@NoMaD какви празници. Може би 24 май. Това не е сериозно.
Цитирай

@anatol06, те постоянно имат някакви техни празници, някои дори и по една седмица, какво общо има това с 24 май? Това вече е несериозно.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

Хайде сега да не си приказваме празни приказки и да не спамим в темата.
Цитирай

@kiril k, вероятно и да го нямат в момента в наличност и си в статус на изчакване. Има и такива моменти. Мисля, че няма повод за притеснение, защото в случая са заинтересовани и двете страни : едната да получи телефона, а другата - парите.

 
Цитирай

За първи път поръчвам от там,та затова питам ,а на няколко места прочетох ,че са доста тегави в комуникацията.На тях пейпал задържа ли им парите както в али-то до доставяне на поръчката?Колко работни дни е нормално да седи с статус processing
Цитирай

@kiril k, има вече промяна в статуса?

Sent from my XT1580

 
Цитирай

PayPal би трябвало да им задържа парите. В XDA мернах една тема с оплаквания към същите, не знам доколко са основателни.
Цитирай

Да добрата новина е  ,че е трагнал на сам,лошата е  че китаеца го е писал 75$ телефон  въпреки ,че изрично го помолих да пище под 30$ батерия или нещо друго и на 100% ще се ходи до митницата в Бургас
Цитирай

@kiril k, може и да се размине с митницата - ще стискаме палци.

 
Цитирай

(2016-05-26, 23:40:43)Kiril k написа:  Да добрата новина е  ,че е трагнал на сам,лошата е  че китаеца го е писал 75$ телефон  въпреки ,че изрично го помолих да пище под 30$ батерия или нещо друго и на 100% ще се ходи до митницата в Бургас

Да не казвам голяма дума, но е почти сигурно, че ще трябва да платиш ддс на тези 75$
Цитирай

щом е декларирано на пратката - да, ама става въпрос за 15-на лева, така че не е особен проблем, за телефон, който струва около 300 в момента
Цитирай

Съмнява ме ,че няма да мина само с ддс на 75 $ ми ще ми искат и разпечатка от пейпал а там сумата е 159$ с застраховката и шипинга.
Цитирай

Ако се стигне до проверка при тях - всичко може да ти поискат.

Sent from my XT1580

 
Цитирай

(2016-05-27, 16:52:38)Kiril k написа:  Съмнява ме ,че няма да мина само с ддс на 75 $ ми ще ми искат и разпечатка от пейпал а там сумата е 159$  с застраховката и шипинга.

75 долара е реална цена за телефон. Не е примерно 15$. 
На късмет е работата, но имаш добър шанс да минеш с ддс на тези 75 $ само
Цитирай

А защо не си поръча от TO - със сигурност щеще да спестиш този евентуален разход?

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)