Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся част за Xperia Z
#1

  Здравейте от къде мога да си къпя страничната рамка за Xperia Z,тази гумената дето е че днес ми падна от джоба и пукнах задния капак който го намерих но не съм сигурен тая рамка дали я има някъде
 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-03-01, 20:36:55)E.Ivanov написа:    Здравейте от къде мога да си къпя страничната рамка за Xperia Z,тази гумената дето е че днес ми падна от джоба и пукнах задния капак който го намерих но не съм сигурен тая рамка дали я има някъде
Най-вероятно тук, стига да пуснеш запитването си в правилен раздел обаче:

 
Цитирай
#3

Това ли имаш предвид : http://ru.aliexpress.com/item/Side-Strip...00024.html
Цитирай
#4

@aleksandurg, аз търся същите аксесоари. Да знаеш в България дали се продават, както и как се казват, че от няколко часа търся, но не намирам. При мен се получи малка драскотина, която съм очертал в червено в прикачената снимка и искам поради това да я сменя, но не знам какво да напиша като ключови думи, за да ми излезнат.
Много ще съм благодарен, ако някой може да ми помогне.


Прикачени файлове
.jpg sony-xperia-z-10.jpg Размер: 31.08 KB  Сваляния: 37
Цитирай
#5

Съмнява ме някой да държи на склад такива редки аксесоари.
Цитирай
#6

Поръчвай от китайския, аз съм пазарувал над 20 пъти от там и до сега не съм имал загубена пратка, връщали са ми пари, връщал съм телефон гаранционно при тях и са ми пращали чисто нов! Китайците са точни, поръчвай от там и до месец ще са при теб.
Цитирай
#7

@aleksandurg, обиколих доста сервизи и ми казаха, че не може да се смени и че въобще лайсни не се продават. В център на Сони ме насочиха естествено към официалният сервиз за България - "Булглрам". Чудя се въобще дали ще се занимават за една лайсна и дали по принцип подлежи на смяна. Иначе лепенките, които си дал в линка няма да свършат работа. Трябва да е лайсна.
Благодаря много за светкавичния отговор.
Цитирай
#8

То това което си показал на снимката е точно това, което съм ти дал в линка и повярвай ми, сменят се. Нагрява се с горещ въздух и се отлепят. Не са хартиени лепенки, тези които виждаш в линка, са точно такива каквито имаш ти на твоят телефон, на които казваш лайсни.
Цитирай
#9

Проблемът вече е разрешен. Благодаря ти за помощта! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)