Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO и favorite запазени точки
#1

Здравейте,

Имам iGOprimo_v9.6.7.235654 инсталирано на Smasung S3 mini (GT-I8190N) и Android v4.1.2. Във favorite на iGO имам записани няколко десетки любими места.
Преди неколко дена iGO спря да се отваря. Реших да го упгрейдна до по-висока версия и да си прехвърля ръчно фаила user.upoi, който съхранява въпросните favorite места.
И започна кошмарът!
Има версия iGO.v.9.6.29.331894, която съм инсталирал на HTC Desire 500 - без проблеми.
Когато я инсталирах на Smasung S3 mini, започна при стартиране излиза диалогова кутия "Unsupported voice! Unsupported voice please see the log". Натискането на OK бутона старира iGO-то.
За решаване на проблема опитах рецептите по-другите форуми (напр. активиране на CSV гласовете в sys.txt) но без резултат! Някакви идеи за справяне с този проблем?

По-големия ми проблем е, че не успях да си прехвърля въпросните favorite места. Копирането на user.upoi в съответния път (при мене е storage/sdcard0/iGO/save/profiles/01) не помогна. При избор на "Намери, Предпочитания" (Find, Favorites), записаните в user.upoi, не се показват! Ако аз добавя точка, тя се записва неизвестно къде.

Опитах да инсталирам iGO_Israel_9.6.29.483387, но на моя телефон, не се държеше нещо стабилно (например ако искам да сменя профила на автомобила, се затваряше цялото приложение).
Тук ефекта с user.upoi беше същия!

Някави идеи? Друг да е имал подобни главоболия?

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Lock


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)