Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за телефона.
#1

 
   
 
Добър ден. Обмислям да сменя iPhone 5 за Sony Xperia Z1 Compact. Човека който ми го предлага няма гаранция за него, а виждам, че телефоните имат доста дефектни бройки. До колкото прочетох във форума се срещат дефекти на разлепена лайсна, жълти петна по дисплея и влизане на вода при затворени капаци. Лошото е, че телефона е без гаранция и ако ми се случи нещо от тези неща трябва да хвърля телефона, а ако имах гаранция щяха да ми го сменят. Кажете дали мога да съм сигурен, че няма да получа някой от тези проблеми и какво да гледам по телефона при срещата.

Motorola Defy Mini -> Sony Xperia Sola -> Samsung Galaxy Core -> Motorola Moto G 8GB -> iPhone 5 16GB -> Samsung Galaxy Note 3 Neo -> iPhone 4s 16GB -> LG G2 16GB -> Samsung Galaxy Alpha 32GB -> Huawei P9 Lite -> iPhone 5S 16gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Сам се сещаш, че няма как да си сигурен какъв дефект ще ти излезе след време /и дали изобщо ще има проблем/. Не са чак толкова много дефектните бройки, няма как да няма такива. По телефона не знам какво да гледаш, общото състояние /личи си кога един телефон е бил пазен и кога не/ , за някакъв луфт, изгорели пиксели и петна по дисплея...общо взето всичко, което може да се види за 10-15 мин. Може да отвориш и трите капачета /за сим, мемори и за зареждането/ да погледнеш лакмусите дали не са оцветени - признак, че е давен.

П.П. Аз бих сменил айфЪна, само ако ме дразнеше това, че го зареждам всяка вечер. Единственото предимство, което давам на Сонито пред предните ми айфЪни е батерията...което всъщност за мен не е малко.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#3

Погледни и тази тема, тя е точно това, за което е необходимо да се заинтересува бъдещ потребител на Xperia устройство.
Темата, благодарение на GHOSTFACE.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#4

(2015-04-01, 19:18:06)Crisko99 написа:  на разлепена лайсна,

Стисни телефона с два пръста - единия на екрана, другия на гърба, при разлепена се чува леко скърцане. Направи стискането е различни краища на телефона

Android Huawei P30
Цитирай
#5

Някой може ли да ми сподели впечатления,плюсове и минуси на Sony Z1 compact варианта.Телефончето е от 2014,но гледам сега има добра цена в Технополис,а и не виждам кой знае каква разлика с Z3 compact освен дисплея и батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)