Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на телефон в гаранция, гаранционно и извън гаранционно обсл

(2015-09-09, 22:47:03)skary9 написа:  Много странно, защото до сега всички са казвали, че ги сменят с М8, а изведнъж на теб ти дават М7.


Не е само той.Първия път и на мен ми го смениха с нова М7, която обаче върнах още в мост, заради познайте какво.....зеленикава камера.Последва веднага нов разговор с Ахмед, директно казах, че искам замяна с М8 и нещата се случиха.Това обаче, че съм искал М8 и съм го получил, не означава, че при всички ще е така, те решават последни с какво да го заменят.Бъдете възпитани и не бъдете груби с тях, когато говорите по телефона, просто отстоявайте своето.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
Аксесоари

Напротив , кажете ,че си пускате жалба в КЗП и гледай как ти звънят да те молят и да ти обясняват как ще ти дадът по-нов модел по-добър от стария Big Grin
Цитирай

А всички ли казахте че искате M8 или от HTC сами ви казаха че ще получете М8-ца.
Цитирай

Те ни казаха , че ще дадът м8.. но ти просто им кажи , че дефекта на м7 го има във всяка бройка и ще го върнеш пак Smile
Цитирай

Мерси за отговора колега.
Цитирай

Явно съм някакъв карък, след 3 пъти ходене до сервиз и иск за замяна ми звънна днес Елина и ми каза, че телефона ще бъде заменен отново с HTC ONE, след което я питам с по-новия модел и тя каза не стария.

Ще го чакам да дойде и ще видя пак камерата, тъй като ми мирише, че пак ще е или лилава или зеленикава...
Направи ми впечатление, че Елина не ми каза да снимам протоколите от 3-те ремонта Undecided
Цитирай

Спокойно, те си виждат по имей какви манипулации са правени. Като дойде, ако пак има проблем с камерата, звънни пак на съпорта.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Не могат да видят историята от сервиза на Полша Smile
Цитирай

Ще ми пратят ли имейл или е достатъчно, че се е свързала Елина с мен и съм се съгласил за замяната, защото знам, че искат протоколите до сега да се снимат и да им се изпратят, а аз си преглеждам цял ден имейла и нямам от тях пратен.
Цитирай

Всъщност, Симеоне, виждат си го... Специално бях звънял за м9-ката ми и ми казаха точно какво става, какво са сменили и кога да го очаквам... Smile

А протоколи на мен не ми искаха, въпреки че си пазя всички.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Елина ми искаше протоколите , защото не можела да ги види.. явно на всеки казват различно Big Grin
Цитирай

Е, те искат да им ги пратиш, което не значи, че не могат да видят какво се е случвало с телефона ти по имей. Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Като цяло идеята ми е да изпрося м8, защото е възможно да ми пратят пак м7 с лилава или зелена камера...
Цитирай

Има малък проблем за 2-ри път си дадох HTC-то на ремонт преди 27 дни, а приемният протокол няма дата на предаване и не знам какво да правя. Дайте някакъв съвет нз какво да правя и дали е законно да ми дадат протокол без дата.
Цитирай

Ако се забавят директно пускай жалба в кзп и им го кажи това. Като им направят проверка в тяхната система няма как да скрият датата Smile
Цитирай

мерси за съвета
Цитирай

Сигурен ли си ,че телефонът не е готов ? За моя телефон имам общо 85 дни в сервиз и никога не са го бавили повече от 14 дни Smile
Цитирай

никой не ми се обадил че е готов
Цитирай

Искам да се консултирам, защото тия от ХТЦ се подиграват с мен.
Бях приет за замяна и ми пращат уж нов м7, а реално ми пращат стария телефон просто му сменили панела и дэното и идва с нов имей, защото номера на устройството е един и същ, както на уж стария ми телефон, а и този идва също с вдлъбнат горен бутон за вкл./изкл...
Цитирай

Ами нов обикновенно получаваш, ако три пъти е бил в сервиза или няма възможност да бъде оправен твоя.

 
Цитирай

Ами, именно аз 3 пъти го пращах и накрая бях удобрен за замяна и ми го пробутват този, който реално си е моя, но го пишат нов...
Цитирай

@skary9, ами пиши на съпорта пак и приложи снимки на телефона, който си получил след ремонта. Wink

 
Цитирай

Аз пък в понеделник ще ходя да си взема М8 от теленор,замениха ми го без никакви пазарлъци.
Цитирай

Директно си казал, че искаш замяна с М8 или те решиха да ти го заменят с М8, тъй като и аз не знам дали няма да е нахално, ако директно си искам М8...
Цитирай

Кажи ,че телефонът отново е с този дефект и кажи , че си попълнил жалба към КЗП за възстановяване на парите.Стой и гледай как е дадът м8 набързо Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)