Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на телефон в гаранция, гаранционно и извън гаранционно обсл

(2015-10-09, 21:11:08)skary9 написа:  Директно си казал, че искаш замяна с М8 или те решиха да ти го заменят с М8, тъй като и аз не знам дали няма да е нахално, ако директно си искам М8...
Изобщо не съм искал нищо а като им се обадих им казах да обърнат по сериозно внимание на телефона защото предия път бяха сменили всичко друго на не и батерията в която беше проблема.След два дена ми се обади Елина и ми каза, че искали да ме компенсират защото дълго време съм бил без телефон и сама ми предложи замяната.
Цитирай
Аксесоари

Вчера пристигна "новата" М8-ца след 2 седмици чакане, но отново получавам телефон с дефект. След дълго ровене в интернет и тема в раздела на М8 се уверих, че втората камера не работи. Излиза ми съобщение в което пише, че съм закрил с ръка камерата, а в същност не е така. Съобщението се получва при всяко пускане на камерата, а това изнервя. Понеделник ще говоря със съпорта, и отново път към сервиза.
Цитирай

Цитат:Благодаря Ви, че се свързахте с HTC.

Здравейте, г-н ..... Много Ви благодаря за Вашето сътрудничество и изпратените снимки прикачено в предишните два и-мейла, които получихме от Вас. Искрено се извинявам, че вместо да Ви бъде предоставена замяна със същият модел, всъщност Вие сте получили Вашият телефон обратно, поправен, със сменена дънна платка и нов имей номер и все още телефона има същите проблеми-вдлъбнат бутон за включване и изключване и също така зелен оттенък на камерата когато правите снимка. Бих искала да Ви уведомя, че сега ще направя ре-ескализация към HTC и ще обясня какво се е случило. От нашата база данни аз виждам, че Вие вече сте бил одобрен за замяна на телефона със същият модел. Аз ще обясня на HTC, че сте получили своя стар телефон и замяна не Ви е била предоставена. Ще попитам дали е възможно да Ви бъде предоставена замяна с друг нов модел, съгласно Вашата молба и запитване, но моля да вземете в предвид, че съгласно процеса на HTC, когато клиента е одобрен за замяна, замяната се предоставя със същият модел HTC телефон, който клиента има. Моля Ви към този момент да задържите телефона при Вас, докато Ви уведомим относно резолюцията на тази ре-ескализация. Ще ми отнеме от пет до седем бизнес дни, за да получа отговор от страна на HTC, но аз Ви уверявам, че ще направя всичко възможно да изисквам възможно най-бърз отговор. В момента, в който получа крайната резолюция, аз веднага ще се свържа с Вас. Ще направя две телефонни обаждания и ако не успея да разговарям с Вас по телефона, ще ви изпратя и-мейл
Защо ли си мисля, че отново ще искат да му пробутат М7 и отново ще звъня и пак хабене на нерви...

Да стоя и да чакам или отново да звъня на Елина и да се разправям пак...
Цитирай

Днес си взех телефона и за мое учудване са ми пратили м8s!
Цитирай

Голяма изненада предвид, че е мод 2015 Smile
Цитирай

Изненадата наистина е голяма,поне за мен като се има предвид,че изобщо не съм споменавал за замяна.

Ето какво получих.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Колко време чака за смяната?

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай

При това произведен юни месец... Топъл - топъл... Wink
Честито.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

На 05.10 ми се обади Елина,че ще ми го заменят и на 13.10 го получих.
Цитирай

Днеска си дадох м7 в Теленор за ремонт заради камерата, да видим какво ще стане Smile

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай

@abjabj, и защо там -  по-бавно ще станат нещата като резултат. Трябвало е направо в Мост.Smile

 
Цитирай

Колеги, преди 2 дни си получих М8, новичка с лепенки на светкавицата, дисплея и отзад. Тъмно сив. когато го включа излиза надпис на WIND, явно е операторски. но проблема е че като сложа нано сим , не я разпознава. помагайте с съвети, или да я връщам.

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай

Хубава работа! Разбира се, че трябва да го върнеш. Щом не разпознава картата, значи е заключен към въпросния оператор.
Също така може първо да говориш със съпорта, да видиш те какво ще кажат.
Цитирай

Минаха 16 дена откакто го дадох на сервиз ,трябвя ли да очаквам накой от съпорта да ми звъни или нещо такова?

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай

От Теленор трябва да ти се обадят, не от съпорта. Но ако много те човърка, звънни им ти - все ще ти дадат някаква информация.
Цитирай

Момчета не знам какво да правя помагайте 3 пъти си давам телефона за ремонт на камерата и не ми го оправиха дори ми развалиха единия говорител. Обадих се в Полша ми ми казаха че само 1 път им излиза че е ремонтиран и ми искат протоколите от 3 пъти а аз имам само 2 от последните пъти. Първият ремонт е регистриран там ако има значение точно за който нямам протокол. 1-вият ремонт го бях дал на М-тел а другите два на МОСТ. КАКВО ДА ПРАВЯ ПОМАГАЙТЕ .
Цитирай

Обади се на съпорта и им разкажи всичко. Само те могат да ти помогнат.
Цитирай

Нормално ли е според вас да си чакам М8-цата вече 20 дена(работни), след като се има предвид, че след като минаха 10 дена се обадих, за да видя дали е изпратен телефона и Елина ми каза, че телефона още не бил изпратен и не се знаело кога, но ще пратила имейл до HTC, за да ги пита и след което получавам имейл.

Цитат:Аз се опитах да се свържа с Вас два пъти днес, но неуспешно. В тази връзка Ви изпращам този и-мейл. Искрено съжалявам, г-н ...., бих искала да Ви уведомя че към този момент все още не съм получила отговор от HTC кога ще бъде предоставена замяната с HTC One M8 цвят тъмно сив (gunmetal grey), за която сте одобрен, но съм изпратила вече и-мейл напомняне днес относно молба да ми бъде предоставена тази информация възможно най-бързо, за да мога да Ви уведомя. Аз следя направеното запитване към HTC ежедневно и Ви уверявам, че в момента, в който получа отговор, аз веднага ще се свържа с Вас.
Цитирай

Значи днес получих телефона си,камерата имаше зелен отенък и при фокус трептеше минаваха ленти по екрана,върнах го отново вече е за втори път,нямя все още нужда да се свързвам със супорта нали?

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай

Говори с тях задължително Smile
Цитирай

И какво да им кажа,в смисъл на какво да наблегна?

HTC One m7 (silver).....; ; ...... HTC One m9 (gray)....
Цитирай

Обясни, че телефона за 2-ри път е с проблемна камера и ще го пратиш за 3-ти път и след това искай замяна и толкова, но ако искаш все пак пробвай и сега да им кажеш за замяна, но се чака 10 дена за удобрение.
Цитирай

Колеги аз сега чакам да ме одобрят за замяна и исках да ви попитам дали на всички ли ви дадоха M8 ?
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/36217...0%B8%D0%B7

Честито Smile
Цитирай

Здравейте.Нов съм във форума.Дадох си м7 цата за ремонт на лилавата камера(тел.е в гаранция до 29,08,2016)в Теленор на 28.11.2015г.Върнаха ми го на 15.12.2015 със сменена камера. и тъч модул.На следващия ден им го върнах,защото установих че единия говорител е развален в следствие на ремонта и пращи отвратително,освен това при разговор заглъхва.На16.12.2015 ми го приеха пак и пак ще ходи до Полша.Звъннах и говорих с Елина от Съпорта и тя каза ,че за да го сменят трябва три пъти да е ходил за едно и също.Какво да правя?Помогнете
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)