Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на телефон в гаранция, гаранционно и извън гаранционно обсл

Някой може ли да постне снимка, че и аз го давам в понеделник?
Предварително благодаря.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
Аксесоари

Сега видях, че имам актуализация. Как ще ме посъветвате да актуализирам и евентуално да реша проблема с wifi или да го държа така, за да мога да го пратя в сервиз за зелено + wifi?
Цитирай

http://most.bg/servizi
http://www.mostbg.com/most/most_services.htm

Да попитам къде трябва да го закарам, че за Русе дава 2 различни адреса.
Цитирай

Ето ти и изненада. Не очаквах, щото като ескалираха въпроса за смяна и ми отказаха, като предложиха ремонт на камерата и ако не е отстраним проблема, едва тогава. Но днес след 4 седмици чакане изненадващо дойде М8. Чисто нов без забележки с отлични засега снимки. Тъмно сив металик. Благодаря за съветите тук, щото благодарение на вас успях да си изпрося осмицата и то в края на гаранционния срок. Стана без много мрънкане. Просто им казах /при разговор с Елина в началото/, че и самите те са наясно, че М7 е с неотстраним проблем с камерата. И кандисаха. Smile

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

Честито
Цитирай

Честито мести се при нас Smile
Цитирай

Благодаря! Просто трябва да се нахалства малко, но без нерви а съвсем прилично да им се обясни, че проблема на седмицата с камерата е НЕРЕШИМ КОНСТРУКТИВНО. Наблегнете точно на това. Както и им кажете, че те много добре знаят това и смяната на камерата с друга не е решение, щото тя пак се поврежда рано или късно. Единствен изход от ситуацията е смяна на модела.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

И аз чакам М8, мисля че другата седмица трябва да е в България, малко повече от месец отне всичко

One и Nexus <3
Цитирай

(2015-06-04, 12:28:00)iuly_vn написа:  Благодаря! Просто трябва да се нахалства малко, но без нерви а съвсем прилично да им се обясни, че проблема на седмицата с камерата е НЕРЕШИМ КОНСТРУКТИВНО. Наблегнете точно на това. Както и им кажете, че те много добре знаят това и смяната на камерата с друга не е решение, щото тя пак се поврежда рано или късно. Единствен изход от ситуацията е смяна на модела.

Това още от 1-ят път като го пратя ли да им го кажа или след го пратя за 2-ри,3-ти път, защото така или иначе нали трябва да ходи 3 пъти...
Цитирай

Като го пращаш за 2-ри път.

 
Цитирай

А какво точно да гледам на камерата, като я сменят 1-я път? Така и не можах да видя снимки как изглежда това "прегоряло бяло". Моят вече замина за 1-ви път и сега го чакам.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

По-скоро гледай дали зеленее, по-лесно се разбира, в ъглите особено.

One и Nexus <3
Цитирай

Телефона ми е със сменена батерия и говорители Smile
Цитирай

Днеска моя го пратих за замяна ама явно нямат части имах проблем с камерата и страничната лайсна беше жълта и тъча горната част не работеше обаче и след втория ремонт не бяха сменили задната част на телефона, power бутона си беше добре но след втория ремонт е вдлъбнат и бая топли при сърфиране в FB. Сега се чудя тоя месец да взема M9 или да изчакам за One ME.


Цитирай

При мене точно 4 седмици. На 28-ия ден се обадиха, че е пристигнал М8 във Варна във фирмата представител на Мост. Тъкмо си викам, ако мине месец и ще си искам обратно парите по закон.
 Иначе от Варна го пращат в Мост София, от там в Румъния или при кака ви Елина, която с молба за становище за ремонт или замяна го прати в Полша. После им се моли в няколко писма да го пишат бракуван, които пък кандисаха на края. Накрая получих цялата документация със всичките им писма и дандании и нов М8. Пише че е секретно и да не се предоставя информацията вътре. Но на Елина съм и много благодарен, щото тя я изпроси тая замяна. Иначе щяха да му сменят камерата и да го върнат. Но тя го удари на молби, че колко пари съм бил дал, че съм бил редовен клиент и крайно натъжен от калпавата камера на седмицата и още един куп глупости. Сега май трябва да и се обадя и поне да и благодаря, че не върви така. Smile

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

До сега има ли хора с заменен м7 с м8 без 3 пъти да е пращан телефона в сервиз, че да знам да ти тормозя ли още на 1-то пращане...
Цитирай

Това е стандартната процедура за смяна на такъв с друг.Smile

 
Цитирай

По принцип минимума е 2 ама зависи кой как ще ти каже. При мен стана с 2 Ахмед ми свърши работата, а Елена ми викаше 3.


Цитирай

Добре, а 1-ят път както ще го пращам сега да не споменавам за замяна, така ли ?
Цитирай

Не бе човек значи ти го пращаш на поправка и след като го получиш искат да кажеш дали е оправен проблема ако не е оправен пак го прашташ и те ти казват че ако и втория път не е оправен проблеми да пуснеш тикет за замяна ама ти казвам зависи на кой ще попаднеш т.е може и трети път да го пуснеш.
Ти и още на първия път да кажеш за замяна няма как да ти го заменят без 2 пъти да е ходил на сервиз.
П.С какъв е проблема


Цитирай

Моят днес се върна за 1ви път...  Камерата не коментирам - зеленее и трепти изображението...  Като го сглобявали, си оставили ръцете - лепилото си личи, надрали го... Бутонът за включване е вдлъбнат и не се движи -  едвам го включих с много мъки... Сменили говорителите - да, но пращят... Нямам думи - направо ме е страх да си изпратя м9ката, макар че ако я окапазят и нея ще сменят...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Новата изцепка на МОСТ. Телефона е за замяна пращам го на моста. След 2 дни ми се обаждам че телефона уж не е бил в гаранция страничните лайсни нямали как да ги оправят и им викам телефона не е за ремонт а за смяна те ми викат добре ама няма да ти го сменят. След 5 минути пак се обадих да им дам IMEI на телефона да са сигурни за кой телефон е замяната вика ми (беше момиче) "добре аз не съм малумна". Днес Ахмед ми се обажда и ми вика къде е телефона аз още не съм го получил в Румъния. Аз му казах че телефона съм го изпратил на 09,06. Сега се обаждам на МОСТ те са го изпрати ли за РЕМОНТ при условие че и аз им казах че е за замяна и Ахмед е написал в някакво съобщение към тях за Замяна.
П.С Добре че вчера си взех Samsung S6 Edge


Цитирай

Здравейте ! Много се извинявам за глупавия въпрос но се нуждая от помощта ви Rolleyes Бихте ли ми казали по какъв начин да се свържа гореспоменатите Ахмет или Елина (дано не бъркам имената), на кой телефонен номер трябва да звънна, как да попитам за тях и т.н. Знам, че въпросът ми е наистина неудачен но за първи път ще си давам телефона на ремонт а ми е наистина спешно (може би звучи нахално) да бъде поправен по скоро или заменен. Благодаря предварително Smile

П.П. Проблемите на телефона са следните:
1.Лилавеенето при слабо осветление
2."Прегоряло бяло" на дневна светлина
3. Прегряване (при снимане, работа с приложения, интернет и др.) и то за работа от порядъка на 3-4 мин.

Huawei P40 Pro
Цитирай

Това е телефона им 008001100482, ще ти вдигне един от двамата, ще ти поискат imei на апарата и после вече ще си говорите.Това е.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Искрено благодаря Smile

Huawei P40 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)