Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на телефон в гаранция, гаранционно и извън гаранционно обсл

Мерси колега
Цитирай
Аксесоари

Какво е времето нужно, за да получа новия телефон? Вчера Елина ми е писала, че ще ми го сменят, но ще е със 16gb версия, тъй като в момента нямали 32gb и иска да и потвърдя, че съм съгласен.
Цитирай

Ако нещата се случват директно през Мост компютърс, максимум две седмици.
Да не ти го сменят с М8 и затова да е 16 gb?

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Да. А как стои въпросът с разцветките?
Цитирай

Каквото решат те, на мен ми дадоха сив М8.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Ами аз така или иначе трябва да се чуя пак с Елина, за да и потвърдя, че съм съгласен. Мисля да попитам. Като цяло съм доста доволен от нея - имам 2 ходения в сервиз и сега го изпратих за трети път и направо замяна.
Цитирай

моя днес го върнаха, заради зелена камера и проблем с 4G, в протокола пише че само са сменили софтуера, без хардуерна намеса, пробвах телефона, и дефектите ги има - камерата зеленеее и 4G не бачка. Вече 2 пъти ходи в сервиз, да искам ли вече смяна?

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай

Да, говори със супорта и питай да замяна Smile
Цитирай

Зависи на кой попаднеш - Елина държи на 3 пъти да се изпрати първо, макар че ако дадеш добри аргументи, и тя може да се навие. Звънни преди обяд - забелязал съм, че тогава е само Ахмед на работа... Повярвай, имам добра идея как се случват нещата  - имам телефона на htc записан в "любими" ... Wink Провел съм поне десетина разговора с тях... в рамките на месец...  Wink

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Ами аз да Ви кажа по-доволен съм от Елина. След като приказвахме около 40 минути - пусна ескализация. А Ахмед се дърпаше - питал мениджъра си и той не му разрешил да пусне.
Цитирай

Искам да попитам нещо, тъй като от Мост не ми признават това, че телефона е в сервиз и не искат да ми увеличат гаранцията с дните стоял в сервиза.
Цитирай

Как така не искат ?
Цитирай

Ами, аз им обеснявам, че през времето което е в сервиз си вървяла гаранцията и не се увеличавала, а от зам.управителя на Теленор, който ми е познат ми каза, че се увеличава.
Чак ме е яд, че не го пратих през моя познат, но се подлъгах от това, че се бавели много, а скоро като ходих при него каза, че идвали за 2 седмици.
Цитирай

Колкото време е бил в гаранционно обслужване, с толкова автоматично се удължава и гаранцията.

 
Цитирай

Така е, но тия се подиграват и ми обесняват, че не било така.
Дали да говоря директно с Мост София, тъй като тия от Русе се водят Еликом, но са представители на Мост Компютърс за Русе.
Цитирай

Говори. От мост ми казаха, че гаранцията ми се удължава с колкото време апарата не е бил в мен.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Говори със съпорта на HTC! Те ще ти задвижат нещата,и ще ти кажат с колко ти е удължена гаранцията.После си го пусни до мост София!
Цитирай

Реално тя ми е до 19-ти септември, но вчера го пратих за 3-ти път и евентуално ако го пратя пак за замяна и няма да мога, тъй като тия ми казват, че не се удължавала.
Чудя се като дойде най-добре тогава да говоря с Мост София.
Цитирай

Има си закони и там изрично е написано ,че гаранцията се увеличава с толкова дни,колкото е бил апарата за ремонт.Така ,че да не разправят някакви измислени неща .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Здравейте,
Телефонът ми 4 пъти влиза за ремонт за обичайният проблем с камерата. След 3-тият път говорих с Елина за замяна с нов, до тук всичко ОК. Одобриха го за замяна и след дълго чакане го смениха с "нов". Дадоха ми пак М7 видимо без никакви следи от употреба, но отново с проблем в камерата. Вчера звъннах отново на съпорста и този път говорих с Ахмет, обясних му какъв е проблемът и, че искам отново замяна. Трябваше ли да си кажа, че искам да го заменят с М8 или те решават с какъв да го заменят?
Цитирай

@i_spasov, по тяхна преценка е, каквото реши кораба-майка.Smile

 
Цитирай

Ясно, ще видим сега какво ще се случи. Мерси за бързия отговор Smile
Цитирай

Много странно, защото до сега всички са казвали, че ги сменят с М8, а изведнъж на теб ти дават М7.
Цитирай

Трябва да си искаш замяна за 8-а
Цитирай

Естествено, ако нямат в наличност m7, ще му изпратят по-новия модел.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)