Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 12 за K910

За много години!
Никакъв съпорт повече няма да има за този модел (че и за следващия), за съжаление.
На мен ми е интересно какво ще се случи с Lenovo през 2016та, защото както беше обявено, Моторола трябва да поемат всичко свързано с телефоните и Леново да изчезне (което е доста добра новина от софтуерна гледна точка - стига да продължат с политиката на Моторола).
Цитирай
Аксесоари

Леново няма да изчезне, а ще дадат на Моторола да се разправя с телефоните им чрез обединение в някакъв вид и май лимонените серии трябва уж да са първите. Няма да е лошо ако качеството на флагмените остане такова, каквото е, и имат някакъв нормален софт съпорт, а не подигравка за потребителя. Все пак Леново купиха миналата година Моторола (май вече по-миналата - 2014) и трябва да се оползотвори покупката. Big Grin


Цитирай

Последно от TS писаха във форума, че най-вероятно няма да портват CM13, но ще продължават да пускат ъпдейти за CM12.1
Цитирай

След последния упдейт май все още не е решен проблема със слабата чувствителност на микрофона при разговор през вайбър, скайп. Между другото предложете алтернатива на въпросните приложения основно за разговори.

OnePlus 3T
Цитирай

Колега, как е последния ъпдейт, аз съм все още с първата стейбъл версия а от тогава вече има 2-3 ъпдейта.. Да ги пускам ли, или да си бутам с този, защото съм сравнително доволен. Нещо уайпвал ли си при инсталацията, или само ъпдейт върху старата версия?
Цитирай

(2016-01-12, 13:38:00)optybg написа:  Колега, как е последния ъпдейт, аз съм все още с първата стейбъл версия а от тогава вече има 2-3 ъпдейта.. Да ги пускам ли, или да си бутам с този, защото съм сравнително доволен. Нещо уайпвал ли си при инсталацията, или само ъпдейт върху старата версия?

Всеки един ъпдейт го инсталирам ОТА и никога не съм имал проблем със следващите стабилни версии . Може би си внушавам , но със всяка следваща нещата стават по-добре откъм батерия, липса на бъгове и стабилност.

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

И аз инсталирам всички ъпдейти през ОТА. Досега един път имах проблем, но тогава сложих MIUI и после си върнах направо последната версия на CM12.1 stable. Viber го ползвах няколко пъти, но отсреща не са се оплакали, че не ме чуват (по едно време наистина много слабо ме чуваха) - мисля, че вече е добре, но трябва да проверя. Иначе алтернативи - facebook messanger/whatsapp.
Цитирай

Аз също инсталирам ъпдейтите през ота, само в краен случай ако нещо не работи или се омаже правя ресет и всичко на чисто. По отношение на месенджърите наистина whatsapp си работи прекрасно, така и не ми стана ясно къде е причината за лошата чувствителност на микрофона при използване на вайбър и скайп.

OnePlus 3T
Цитирай

Определено с последния ъпдейт, ми остават едно 10-15% повече батерия, при същото използване Smile
Цитирай

Здравейте,от няколко дена съм на СМ 12.1 и имам един доста интересен въпрос. Леновото е със флип кейс преди като си бях на андроид кит-кат 4.4 , когато отварях кейса дисплея веднага светваше и когато затворя кейса дисплея угасваше веднага.. Въпросас ми е защо на лолипоп 5.1.1 не се получава така и имали някаква настройка за това,защото е много досадно да натискам постоянно пауър бутона за ОН и ОФФ.

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

(2016-01-24, 19:33:52)nistel_87 написа:  Здравейте,от няколко дена съм на СМ 12.1 и имам един доста интересен въпрос. Леновото е със флип кейс преди като си бях на андроид кит-кат 4.4 , когато отварях кейса дисплея веднага светваше и когато затворя кейса дисплея угасваше веднага.. Въпросас ми е защо на лолипоп 5.1.1 не се получава така и имали някаква настройка за това,защото е много досадно да натискам постоянно пауър бутона за ОН и ОФФ.

Има опция в Rom extra settings - Smart cover. Не знам дали ще работи по начина, който искаш, защото не ползвам такъв кейс (не съм сигурен, че е добре да ти работи сензора нон-стоп и да държи телефона буден). Иначе, ако не стане, пробвай някое от тези приложения.
Цитирай

(2016-01-25, 11:34:13)nikophin написа:  Има опция в Rom extra settings - Smart cover. Не знам дали ще работи по начина, който искаш, защото не ползвам такъв кейс (не съм сигурен, че е добре да ти работи сензора нон-стоп и да държи телефона буден). Иначе, ако не стане, пробвай някое от тези приложения.

 Благодаря стана от Rom extra settings -   отметка на Smart cover. Доста се чудих мислех.че лолипоп не поддържа  функцията.. Bu

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Има ли някой, който да е на Теленор и да тества 4G ? Интересува ме дали горе вади икона 4G, защото моята си седи на H,H+ ...

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай

(2016-01-28, 12:20:30)Sukkyt написа:  Има ли някой, който да е на Теленор и да тества 4G ? Интересува ме дали горе вади икона 4G, защото моята си седи на H,H+ ...

Няма как да ти хване 4G, ако имаш модела с 2 сим-карти. Модемът не го поддържа.
Цитирай

Колеги, някой ползва ли Xposed на този ром и има ли проблеми?
Цитирай

Няма проблеми, бомба е.


Цитирай

Можеш ли да пуснеш линк към пакета който инсталира, да не попадна на някой с който да омажа пейзажа. Предполагам че от xda си свалил този за arm, sdk 23?
Цитирай

http://forum.xda-developers.com/attachme...1454436795 - Директен линк за sdk23 и http://forum.xda-developers.com/attachme...1435601440 apk файла. Аз ползвам GravityBox, има я в магазина. Която и програма да инсталираш не забравяй после да я разрешиш от менюто модули на Xposed.


Цитирай

sdk23 е за marshmallow, a за 5.1.1 трябва да се използва sdk 22 Wink
Иначе го сложих и тия дни ще го тествам Smile
Цитирай

Прав си, грешката е моя. Сега гледах файловете, изтеглени на лаптопа и видях, че 22 съм сложил, а не 23. Иначе ето я темата http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3034811


Цитирай

Здравейте,определено мъките край нямат Big Grin Big Grin Big Grin пробвах се аз със програмата Freedom да напазаря малко чипове за покер. Та яко се омаза Google Play постоянно краш и няма връзка с гугъл магазина,то си пише и в темата за тези последствия.. Направих фактори ресет след това видях,че нямам повече Google Play.. И сега греда искам да си сваля наново gapps CM 12.1 , НО бутлоадъра е заключен и нямам как да инсталирам gapps.zip
Задържане на бутоните (Pwer + Vol- или Power +vol+) не мога да влезна в буут менюто. Въпрос как да влезна в това меню? и трябва ли пак да се връщам към стоково 4.4 za unlock bootloadear-a?

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

https://mega.nz/#!dg9lRZQK!R5meLRhUg97MX...xN0q8fsi8U Теглиш и буутваш рековърито от архива с fastboot, и после слагаш на картата zip-a и флашваш.


Цитирай

И при мен нещо се омаза, може да е и от Xposed въпреки че сложих само 2-3 модула и за няколко дени всичко беше песен. Но след като проведох няколко разговора тази сутрин ми, сега като натисна слушалката на дайлара всеки път ми крашва и дава "За съжаление Набиране спря"... пробвах да му изчистя кеша пак не ще да отлепи... някакви идеи преди крайното префлашване. Някакъв wipe на нещо да направя?


ПС: Май го оправих след 10 рестарта и деактивиране на програмата ми за записване на разговори...
Цитирай

Наличен ъпдейт на ЦМ - cm-12.1-20160212 Пробвал ли го е някой , има ли разлика от предходната версия ..

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Аз го сложих. Пичовете са портнали snapdragon-ска камера, която е 2 пъти по бърза от тази на леново. Последната на мен ми зарежда за 4 секунди, а снапдраганската ми тръгва за 2 секунди, когато процесора го ползвам на balanced. Задължителен ъпдейт за мен Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)