Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 12 за K910

Направих ъпдейт-а определено камерата ЦМ е много по-добра от вградената плюс има богато меню настройки.. п.с +1 за последния ъпдейт

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
Аксесоари

Камерата понякога има проблем с автоматичния фокус, ако не и покажеш къде да фокусира си седи замазано. Но след като смених настройката на фокус от "автоматично" на "непрекъснато", е една идея по-добре
Цитирай

На мен 2 пъти безпричинно ми заби телефона. Светна синята лампа и до там.

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай

И мен ми заби един път, но мисля че беше свързано с ъпдейта на фб месинджъра с новия material design защото след рестарт той не бачкаше, но го преинсталирах и сега всичко е ок.
Цитирай

И при мен стана един преди няколко дена и след като се рестартира, не помнеше нито една парола на wi-fi. Странна работа, явно в последния билд се случват неочаквани бъгове, но за жалост бях навън и нямаше как да взема logcat, т.е. няма как да се репортне проблема и няма как да се оправи.
Цитирай

При мен не е имало изненадващи забивания... ама като се замисля нямам инсталиран фб месинджър, та може и това да е причината както се съмнява optybg, но за сметка на това имам един доста дразнещ проблем: понякога много трудно го събуждам - налага се по няколко пъти на натискам power бутона или volume up/down за да светне екрана.

OnePlus 3T
Цитирай

И аз го имам този проблем от последния 1 или 2 ъпдейта с буденето и почвам да се дразня. Фб нямам, само месинджър... Но сега имам друг проблем. В неделя пак ми заби със син диод и след рестарта wifi отказва да се пусне, правих струвах, нищо не помага... Та май ще флашвам на чисто...
Цитирай

Причината за трудното будене била че е бил постоянно включен сензора за близост с цел да се избегне случайното събуждане на телефона докато е в калъф, джоб.... ама дори и с много внимателно избягване на неволно закриване на сензора с ръка пак трудно се събужда.
И така се върнах на последната версия cm-12.1-20151024-UNOFFICIAL-kiton stable/YOG4P която на мен не ми е създавала проблеми-и най-вече с увеличен звук в слушалката.

OnePlus 3T
Цитирай

Днес незнайно защо беше загубил сим ... много странни бъгове има на моменти.

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай

И при мен се появяват вного странни бъгчета от време на време . Мислите ли дали ще ни огрее CM 13 или пичовете от Teamsuperluminal вече са ни зарязали ?

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

(2016-03-17, 10:34:47)makavelio написа:  И при мен се появяват вного странни бъгчета от време на време . Мислите ли дали ще ни огрее CM 13 или пичовете от Teamsuperluminal вече са ни зарязали ?

При последното питане казаха, че най-вероятно няма да има, защото видели много трудности при портването на  5-цата, та не им се занимавало със същите неща и при 6-цата. Мисля, че вече изцяло работят върху Xiaomi Mi4c.
Цитирай

Върнах се на ром-а от октомври, както препоръча колегата и вече го няма досадния проблем с буденето на екрана. Само снапдраганската камера ми липсва
Цитирай

Тези дни се бях отдал на яко експериментиране и мисля че намерих някакво решение на драмите съпътстващи новите версии на цм12 а именно: след инсталация на последния ром-> флаш на kernel_1511ST_patch през тврп 2.8.7.1.

OnePlus 3T
Цитирай

От днес има нов ъпдейт, но още не съм го получил по въздуха...
Цитирай

Колеги някой вече с мнение от последния ъпдейт? Сега видях,че има наличен нов..

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Качвай го смело. За ден работа не е правил никакви проблеми. Но пак уточнявам че аз ползвам друго ядро 1511ST-липсва ми двойното почукване....

OnePlus 3T
Цитирай

И при мен засега върви добре, не е правил проблем.
Цитирай

Аз също ъпдейтнах вчера.. Откривате ли някакви разлики/подобрения спрямо предната версия?

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай

Не знам дали само на мен ми се струва така, но сякаш батерията се постегна малко Smile

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай

Има ли проблем със събуждането на телефона от копчетата за звука?
Цитирай

(2016-04-04, 22:25:32)optybg написа:  Има ли проблем със събуждането на телефона от копчетата за звука?

Аз лично нямам такъв Smile

Xiaomi Redmi Note 4X Matte Black 
Цитирай

Назнам дали от ъпдейта или просто вече камерата се прецака от N- на брой падания , но  при опит за снимки със задната камера когато фокусира почва да бръмчи и да губи фокус. 
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай

От няколко дни ме гложди момента със сигурността на данните/снимки ... в телефона (или по-точно казано от както ми свиха смарт часовника в един фитнес) ... та по този въпрос сложих паролка на телефона(можеше дамина и с пин, ама нали уж е по сигурна), обаче се сетих и за един друг момент. Ако тоя телефон попадне в ръцете на някой по-вещ ще си стартира тврп-то и на практика получава достъп до всичко без никакви проблеми. Ровичках менюто на тврп-то и така и не намерих опция за заключване.
Някакви идеи по този въпрос?

P.S. Попаднах в маркета на Cerberus anti theft, което в комбинация с рут можеш поне да си затриеш данните ....

OnePlus 3T
Цитирай

Аз ползвам Lost Android или Device manger на гугъл, но той има по малко опции, но пък не е 3rd party дето се вика
Цитирай

Здравейте,трябва ми помощ да направя update на моя леново к910  до последната версия на CM12.1 ROM, телефона до сега е без root и със нормалната версия 4.4.2. досега не съм сменял roms,така че съм напълно нов в това.

Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)