Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Наличност
#1

  Здравейте.
Има ли го някъде вече наличен телефона? Цяла София обиколих и навсякъде е изчерпан и все ме убеждават, че всеки момент ще има бройки. Хубавците от Технополис даже се опитваха да ме обедят, че едва ли не ги разтоварват от камиона.....
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Вчера направих запитване до Леново и ми отговориха, че до края на април трябва да получат.
Цитирай
#3

взех си моя от olx за 400 чисто нов

hTC Sensation ViperS | LENOVO P70
Цитирай
#4

И аз писах на Lenovo и ми казаха края на април но имам приятел в Зора и ми каза че го имали в наличност но не и в моя град (Варна) но го поръча и след 2 дена вече беше в магазина Smile
Така,че ако не ти се чака отивай до Зора или ако имат сайт най-добре от там го поръчай Smile
Цитирай
#5

Моя го взех от Виваком, така както нямаха наличност.
Направих заявка на 23.03.15г. и на 24 март го получих.

Имах проблем с data, не винаги тръгваше интернета и след рестарт тръгваше. По подразбиране е на 4G (препоръчително) и го смених на WCDMA/GSM auto и засега тръгва от раз интернета без рестарт.

Lenovo  P70
Цитирай
#6

?? да не би да има някакъв персонален проблем с телефона, на 4G не би трябвало да имаш никакви ядове с това...

Android4e
Цитирай
#7

(2015-04-18, 10:09:41)Android4e написа:  ?? да не би да има някакъв персонален проблем с телефона, на 4G не би трябвало да имаш никакви ядове с това...

По-скоро не.
Смених си сим картата с нова.

Lenovo  P70
Цитирай
#8

я, гледам, че го има във Виваком, явно са получили новата партида

Android4e
Цитирай
#9

Има го и в Технополис:
http://www.technopolis.bg/bg/GSM/GSM-LEN...-/p/578926

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#10

Днес ходих да си плащам сметката във Виваком. И кво виждам?! Един служител цъка Пи70. Викам това Пи70 ли е? Той да! Нима сте получили нови бройки? Той: дааа! Туку що! 480лв без договор и 420лв с карта лоялен клиент.

Il mio gruppo sanguigno è pazzo positivo!!!
Цитирай
#11

това сигурно е цена в брой, на тарифен план пада дори под 300 лв.

Android4e
Цитирай
#12

Моя го взех от Виваком, както го нямаше. После разбрах че са им доставили 170 бр. за цяла България, но го видях на Технополис в Русе.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)