Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

 
    Здравейте,

Налага се да намеря решение за локализиране на човек (възрастен) в реално време (при загубване). В мрежата се предлагат различни персонални тракери. Не знам редно ли да посочвам модел, но говоря за такива в рамките на 100 -120 лв. Та въпроса ми е - тези устройства как работят? Изпращат ти SMS с кординати и ти ги вкарваш в Google Maps за да локализираш човека или трябва да си регистриран за някой сървар, за да се чете информацията? Ще съм благодарен, ако получа отговор от колеги които ползват или са ползвали тракер. Разбира се и не само от тях Smile . Също така ме интересуват и предложения за такива тракери. За предпочитане от България, поради спешността на ситуацията.

Поздрави. 
   
 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж спойлера.
Не съм го ползвал, но описанието е на Български.
Има и други модели - разгледай сайта.
Поздрави


Цитирай
#3

(2015-04-26, 10:16:05)fumar написа:  Виж спойлера.
Не съм го ползвал, но описанието е на Български.
Има и други модели - разгледай сайта.
Поздрави

Колега Флумар, благодаря за линка и отзивчивостта. И аз на това съм се спрял, макар и от друг сайт, обаче...

 Днес доиде. Утре ИМ ГО връщам. Angry  
- не работи он/офф бутона
- не открива спътници
Навярно защото ми е спешно, има и известна доза къръщина, ама  си лъха на мноооооооого китайско. 

Приятна вечер на всички.
Цитирай
#4

Малко късно обаче със смартфон и инсталиране на администратор на устройството мисля, че ще ти свърши работа.
Цитирай
#5

(2015-04-26, 10:16:05)fumar написа:  Виж спойлера.
Не съм го ползвал, но описанието е на Български.
Има и други модели - разгледай сайта.
Поздрави

Точно това устройство върви в ибей за около 20$ с безплатна доставка, ама нали в БГ сме много хитри та пак някой тарикат с онлайн магазин е решил да щави народа...  Bu
Цитирай
#6

Аз имам такъв тракер от 1 година. Купих го за дъщеря ми, защото е доста отвеяна и все се притеснявам за нея. Използвам ето този модел http://www.lovni.bg/traker-za-sledene-na...imci-gpx16 и съм много доволен.
Цитирай
#7

Много пъти съм мислел да купя подобно нещо, но все се питам - не е ли твърде крайно? Но от все повече хора чувам,че ги ползват, та явно не е.
Цитирай
#8

(2016-11-25, 17:55:24)ivomihov написа:  Аз имам такъв тракер от 1 година. Купих го за дъщеря ми, защото е доста отвеяна и все се притеснявам за нея.  Използвам ето този модел http://www.lovni.bg/traker-za-sledene-na...imci-gpx16 и съм много доволен.

Може ли насоки как се действа с този тракер или ако има някой инструкциите на БГ

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#9

Moже да пишеш в онлайн чата, за да ти обяснат всичко, което те интересува Smile
Цитирай
#10

Unknw_mini Unknw_mini А за кой онлайн чат иде реч?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)