Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От HTC Sense TV към Peel Smart Remote
#1

 
  Забелязах че на 30 април спират HTC Sense TV и ни предлагат да използваме Peel Smart Remote. Проблемът ми е че като инсталирам Peel ме пита дали да прехвърли настройките от Sense TV, но прехвърлянето така и не се получава. Пробвах и ръчно да избера модела и големият ми проблем е че не мога да го настроя тоя Peel да работи с Булсатком. Някой сблъсквал ли се е с тоя проблем и може ли да сподели какво може да се направи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Цитат:Loshia

Разбрах как става да се управлява булсата без да запаметявате нищо!Влизате в програмата Peel Smart Remote избирате цифров приемник и след това марка на цифровия приемник търсите марката  Hathway(Humax) и вече  управлявате булсата без никакви записвания на бутони по–отделно  Smile

Smile
Цитирай
#3

Благодаря много за бързия отговор. Така се получи Smile (въпреки че ОК бутона не работи коректно)
Цитирай
#4

Peel е супер прорамка. Бях я инсталирал още на м7-цата ми. Сега на м9 изобщо липсва тв апликацията, та отново си я ползвам нея по подразбиране.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#5

Забавна е ! Голямо шоу става когато в супермаркета им направих климатика на 16 градуса : )
Цитирай
#6

(2015-04-27, 20:17:57)angeltsankov написа:  Благодаря много за бързия отговор. Така се получи Smile (въпреки че ОК бутона не работи коректно)

при мен не се получава, и аз съм на Булсатком HD приемник 

HTC ONE BLACK
Цитирай
#7

Аз нямам HD приемник, но ако дистанционното е като на стандартен приемник трябва да стане.
Цитирай
#8

СТАНА хахахахахах яка програма

HTC ONE BLACK
Цитирай
#9

При мен не работи! Не мога да избера държава, и до там.

XIAOMI MI4 LTE 16GB
Цитирай
#10

Мисля че най отдолу има ;друг регион
избери него

HTC ONE BLACK
Цитирай
#11

Здравейте,
Външната ми врата се отваря с дистанционо и искам да попитам има ли някаква възможност да настроя програмата за да си я отварям от телефона. 
Благодаря за съдействието.

HTC ONE
Цитирай
#12

@darky0001
Не знам как стоят нещата с Peel Smart Remote, защото никога не съм го ползвал, но знам, че със Smart IR Remote - AnyMote (линк 2 - рatched) можеш да програмираш дистанционни. Това става като насочиш инфрачервения порт на твоето дистанционно към инфрачервения порт на телефона и натискаш последователно бутоните. Съответно телефонът вижда точния код на командата от всички бутони, които искаш да запаметиш. Така на практика всяко едно IR дистанционно би могло да "влезе" в телефона ти.
Цитирай
#13

Инсталирах програмата. Сега какво точно трябва да натисна за да е дистанционо за врата

HTC ONE
Цитирай
#14

Има опция за запис на собствено дистанционно. Не мога да ти дам точни инструкции как става, разгледай програмата, не е сложно.
И нали дистанционното за врата е с IR порт?
Цитирай
#15

Ами мисля че такова трябва да се води. Като му натисна(задържа) копчето свети една червена лампичка и вратата започва да се отваря или затваря

HTC ONE
Цитирай
#16

Лампичката хубаво свети, но тя само показва, че си натиснал копчето. Най-вероятно твоето дистанционно няма и помен от IR и в такъв случай няма как да стане.
Цитирай
#17

@bobytsekov - ще може ли някъде да качиш пачнатото Smart IR Remote, че имам проблем с зареждането на 4pda? Dropbox, googledrive и т.н.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)