Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заседнал бутон за включване
#1

Проблемът ми е че копчето ми заседна навътре и не може да излезе. Телефонът ми се изключи и сега не може да се включи, защото копчето не се натиска реално. Четох в няколко други форума за подобни проблеми, но никой не пише как го е разрешил. Моля някой ако е имал този проблем да ми каже как да го оправя освен със смяна.  Storstark Storstark

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
Аксесоари
#2

8. Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name: https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).


Аз лично не съм имал този проблем но съм чел за ползване на клечка за зъби(много внимателно) и потупване с пръст.....
Цитирай
#3

Пробвай с безопасна игла или карфица, но много внимателно, да го издърпаш нагоре. Друг е варианта с изолирбанд да го залепиш копчето и да го издърпаш, но пак повтарям много внимателно да няма после олеле. Прави тези неща на ТВОЯ отговорност или го отнеси в сервиз.

Samsung Galaxy S4 GT-I9515 Black Edition #Lollipop 5.0.1#
Цитирай
#4

(2015-05-10, 12:44:46)niki1999kir написа:  Проблемът ми е че копчето ми заседна навътре и не може да излезе. Телефонът ми се изключи и сега не може да се включи, защото копчето не се натиска реално. Четох в няколко други форума за подобни проблеми, но никой не пише как го е разрешил. Моля някой ако е имал този проблем да ми каже как да го оправя освен със смяна.  Storstark Storstark

Аз имах такъв проблем и бях писал тук.
Реших го по най-невероятният начин ... със щъкване от към гърба на телефона. В някакъв форум попаднах на този "метод" и се оправи Smile

Успех  Storstark

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)