Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за нексус 5
#1

Искам да попитам, защо на повечето нексус 5-ци са им сменени дънните платки. Звънях на 5-6 човека, които са ги взимали от оператори или от техно веригите  и всички ми казаха, че са сменени дънните платки, даже и че нексус 5 серията губи обхват много лесно.
Това наистина ли е вярно понеже ще си купувам нексус 5 втора ръка и вмомента съм поръчал един, който е с гаранция от техномаркет и е със сменена дънна платка.
Не искам да имам проблеми, затова ако телефона е наистина проблемен ще се ориентирам към мейзу м1 ноте
  
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Как така от техномаркет, а със сменена платка?! Моя се случва да губи обхват на места където знам, че покритието (3G) е по-слабо, а решението е.. Минавам на 2G.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#3

Притежавам телефона откакто беше пуснат на пазара и дори навих някои познати да си го купят. Нито аз, нито някой от тях се е оплакал от хардуерен дефект. Обхват никога ни ми е губил, а това за дънната платка за първи път го чувам.
Цитирай
#4

Аз го имам от половин година и нямам такива проблеми Smile
Цитирай
#5

Понеже го търся втора ръка на 5-6 човека е имал телефона дефект с дънната платка и е била сменена гаранционно. Това не е проблем, но е странно защо е честно срещан
Както и да е утре ще отида до еконт да го видя как е, с гаранция към техномаркет още година и 3 месеца. НЯмам търпение за нексус устройство
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)