Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Умрял Samsung Galaxy Fame GT-S6810P
#1

Здравейте,

Една колежка ми даде умрял Samsung Galaxy Fame GT-S6810P. Както си работил изгаснал и повече не искал да тръгне.
Разгледах го - успешно влиза в Download режим и Odin го разпознава. Не успява да влезе в Recovery.
Изтеглих последния оригинален ром за него и го флашнах успешно през Odin, но отново не успява да зареди успешно и не мога да вляза в Recovery. Пробвах и с включена опция Phone bootloader update - пак същото.
При опит да вляза в Recovery излиза един полегнал андроид с червена удивителна, изписва за секунди # Manual mode # и тръгва да се рестартира безкрайно.
При нормално включване излиза за няколко секунди белия надпис на черен фон с модела на телефона, рестартира се и така безкрайно докато не се извади батерията.
Флашнах и къстъм рекавъри - същата работа. Върнах оригиналното рекавъри.
Някакви идеи? Някоя опция в Odin? Общо взето не знам какво да правя повече.
Иначе телефона ми го дадоха да си поиграя с него и ако не става - на боклука.

   
 

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
Аксесоари
#2

Щом от само себе си е спрял да работи, най-вероятно става дума за hardware проблем. 
Нещото което те съветвам да направиш е да изтеглиш ром, който задължително е от 3 файла (да не е само един). (такъв най-вероятно ще намериш в 4pda.ru (руснаците указват кой ром е с 3 файла)).
След инсталация на ром, влез в recovery (ако позволява) и направи wipe data + wipe cache.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Аз откакто написах темата търся ром с 3 файла (с pit файл), но търся основно в XDA и чрез гугъл. Говори се за такова нещо, но никъде го няма. Има линкове, но всички са отдавна мъртви. Виж за 4pda.ru въобще не съм се сещал. Ще се разровя там като ми остане време. Благодаря за съвета.
-----
Допълнено:
Прерових и 4pda.ru без да намеря ром с 3 файла. Обнадежди ме една описана там процедура точно по моя случай - влизане в рекавъри веднага след рестарта след флашване на ром с Один - за съжаление при мен нямаше успех.
Май телефончето заминава в коша.

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)