Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на LG G3 S (Beat) - от къде?
#1
Question 

 
     
   
 
Здравейте! Решила съм да си купя LG G3 S (бял) онлайн от скайфон понеже съм закупила вече 2 телефона от там и не съм имала никакви проблеми, но е маалко скъпичък за моите възможности и търся сайт, в който да е на по-ниска цена. Днес случайно го намерих в друг сайт (gosmart.bg), където e по-евтин, но не знам сайта дали е сигурен и ме е страх да рискувам. Confused Та въпроса ми e дали някой изобщо е чувал за този сайт и дали има някакви отзиви за него. А ако някой знае други сайтове нека да пише. Благодаря предварително!  Smile
 

Huawei Mate 10 Pro - Mocha Brown 
Android 9.0 Pie 
Цитирай
Аксесоари
#2

Разликата в цените е 10лв. (в посочените от Вас магазини). Помислете си добре, заслужава ли си, при условие че сте пазарила вече от единия и имате добри впечатления...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#3

аз не бих рискувал изобщо
Цитирай
#4

Виж тук има колкото си искаш предложения за телефона. Според мен не си заслужава да гледаш по-евтиното (с 10-20 лева по-евтино)
Щом си решила да даваш 300+ лева, какво ти пречат 10-20 лева?
Ако искаш по-евтини, има втора употреба... Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

Разликата в тези два сайта е 56 лв и затова се замислих. Иначе и на мен не ми се рискува и бих предпочела да дам малко по-вече пари и да съм сигурна, че всичко ще е наред с телефона. Но пък ако сайта е сигурен и няма да има някакъв проблем с телефона, защо да давам повече пари..
Благодаря все пак
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)