Анкета: Коя версия на Huawei P8 използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Lite
53.38%
79
53.38%
Standard
41.22%
61
41.22%
Premium
3.38%
5
3.38%
Max
2.03%
3
2.03%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8

Здравейте, по назад беше дискотиран въпросът как да си скрием навигационната лента, процесът обратим ли е и как става?
Цитирай
Аксесоари

Процеса не е обратим. Поне аз не успях. Решава се с Factory Reset
Цитирай

И аз до това заключение стигнах, но съм писал в xda-developers ще споделя ако има отговор!
Цитирай

Здравейте ! Как се справя телефона с нови тежки игри ( говоря за стандартната версия ) ? Усеща ли се слаб фреймрейт, или нещо друго ?
Цитирай

@ Nerdy вече има отделна тема за P8 можеш там да поставиш въпроса .
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=77612

Smile
Цитирай

А ти като какъв се явяваш да казваш кой къде да пише? Тази тема е също и за P8 стандартната версия. Ако си модератор премести ненужните теми където трябва, ако си обикновен потребител си ползвай форума като ТАКЪВ!
Цитирай

Има ли huawei market ? Как се отваря/инсталира и има ли достъп до него. Благодаря.

LG G2 GOLD BLACK 16 GB / NEXUS 4 16 GB WHITE / SAMSUNG A5 / HUAWEI P8 TITANIUM GREY 16GB
Цитирай

Nikolay, момчето е написало, че има отделна тема и че МОЖЕ да пита там..а не го задължава. аз го разбитам по- скоро като съвет, че там може да му обърнат повече внимание..
Цитирай

@RSXA, моят Р8 е закупен от Китай и си дойде с инсталиран HiApp - така се казва маркета на Huawei. Работи си прекрасно, но не знам дали ще работи на P8 с европейски ROM.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

Със китайски ром ли си? Ако да не съм сигурен, но ти първи, ще надградиш да Android Marshmallow 6.0
Smile
Цитирай

Здравейте приятели, искам да попитам някой знае ли къде в Бг има Р8 двусимовата версия? Обаче тази която е с две антени. Може и на лично да ми пусне контактите на магазина. Защото навсякъде където гледам пише само Р8, без да се споменава конкретен модел. Китайски магазини не ме вълнуват.
Благодаря.
Цитирай

При мобилните оператори е абсурд да намериш DSFA апарат . Когато запитах чичко Google действително не намерих P8 с две едновременно активни сим карти в България. Освен ако имаш време да се разходиш и където видиш магазин за смартфони да помолиш да ти го отворят и да провериш версиятя, нужен ти е GRA - UL10 или GRA - UL00.
Съжелявам че немога да помогна с друго!
Поздрави!

Smile
Цитирай

В brosbg.com, citytel.bg, както и в емаг има Huawei с две сим, премиум версията който е Smile
Цитирай

Извинявам се много,аз съм малко простичък но няма да се съглася с описанието на телефона което са дали от Sitytel. Мисля че подвеждат потребителите . Да апарата има два слота за Nano сим ,като при нужда вторият може да се ползва за карта памет тъйкато няма слот отделно за micro SD. Така че хората които искат да си съхраняват снимките например на картата памет и желаят да ползват такава на апарата , всъщност имат P8 с една сим.Ако не ми вярвате погледнете описанието в
http://www.gsmarena.com/huawei_p8-7006.php .

Smile
Цитирай

Именно. Ето каква е сега разликата м/у тези два телефона?
http://brosbg.com/Huawei-P8-Dual-SIM-gsm-2028
http://brosbg.com/Huawei-P8-gsm-2012

И двата поддържат 2 сим карти, но какъв модел са?

Слот за допълнителна карта
microSD, до 128 GB(използва SIM2 слот)
Цитирай

Тези модели, които са с 64гб памет, са с две сим, но именно, единият се използва или за карта памет или втори слот за сим..няма такива с две сим и отделно за сд слот Smile)
Цитирай

Именно там е въпроса. По описание на DeviceSpecifications само версиите които съм посочил в пост #487са с две едновременно активни карти.Нали това беше основният въпрос.Може да пишеш на сайта от който смяташ да пазариш да уточните версията.

Така де Тишо, това уточняваме. Някой да не помисли че отделно има слот за SD card.

Smile
Цитирай

Направих запитване.  Чакам отговор и ще споделя.
П.с. На кутията пишелоGRA - UL 110. И този е? Става дума за двусимовия от линка, който пуснах.
Момичето твърди, че няма грешка и е UL 110. А гугъл не е чувал за такъв модел. Huh
Цитирай

Странно е..а тия дето предлагат gsm-и изобщо не са наясно с моделите..и няма версия, която да е с две сим карти и 16 гб памет(освен п8 лайт).. И верно лъжат хората..дали умишлено или от незнание, но е факт че объркват и подвеждат хората..
Цитирай

(2015-12-22, 13:20:38)skiman написа:  Направих запитване.  Чакам отговор и ще споделя.
П.с. На кутията пишелоGRA - UL 110. И този е? Става дума за двусимовия от линка, който пуснах.
Момичето твърди, че няма грешка и е UL 110. А гугъл не е чувал за такъв модел. Huh

Възможно да е печатна грешка! Big Grin
Сложили са една 1 в повече.

Smile
Цитирай

имам проблем при набирането на някой не ми дава сигнал,в телефона ли е проблема или си е от мрежата   Sad Smile
Цитирай

Продават ли се стъкла за П8, че жената му видя сметката, пукнато от горе до долу. А уж горила...
Цитирай

Горилата е само против надрасквания..и то леки Smile
Цитирай

Гледах клип как го чукат с един нож... как да е станало е, колко 100-ка да наглася за стъкло, вероятно върви с тъч-а един вид дигитайзер-а. Стъклените протектори защитават ли и намаляват ли усещането при работа?
Цитирай

Защитават доста и не намаляват усещането..единственото е че са дебели и съответно удебеляват малко телефона, ама пък вършат работа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)