Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален Lollipop За Xperia Z вече е факт!!!
#1

Официално излезе 5.0.2 за Xperia Z 10.6.A.0.454
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай линк да теглим и да флашваме

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#3

По късно тази вечер ще има първите FTF
Цитирай
#4

C6602_10.6.A.0.454_Taiwan.ftf

https://mega.co.nz/#!95RmFZ5J!8CHU4s...rbdV275Ly9tV8s
Цитирай
#5

нещо май източва батерията в лолипопа
Цитирай
#6

Провери за активиран Гпс модул, както и nfc.
Колега спомена, че след ъпдейта са активирани по подразбиране.
Те биха били едни от консуматорите на енергия и при теб.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

Има ли български език с този файл?

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#8

има да!
Цитирай
#9

FTF е за 6602 без LTE
Цитирай
#10

Няма LTE,наистина е за С6602
Цитирай
#11

Как го сложихте , аз не мога да го флашна през флаш тоолс

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#12

За C6603 е наличен само за Sweden 3 SE оператор.
Може да се тегли от Flashtool или XperiFirm.
Цитирай
#13

(2015-05-21, 14:36:17)the_boh написа:  Как го сложихте , аз не мога да го флашна през флаш тоолс

нормално,изгасих телефона vol down и вкл на телефона,инсталирай си драйверите за сони'то
Цитирай
#14

Кои опции маркира при флашването ?

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай
#15

https://www.youtube.com/watch?v=eCz-N5Q-bL0       гледай мисля че ще ти помогне
Цитирай
#16

Здравейте, регистрирах се днес. Горд притежател на Xperia Z, но искам да попитам нещо. Понеже нямам търпение за новия андроид, тук вие си говорите за някакви флашвания и прочие, които на мен ми се струват сложни, аз ще получа ли андроид ако изчакам OTA ъпдейта, или в БГ няма да има такъв ъпдейт. Притеснен съм, защото още нищо нямам в ъпдейт центъра. Благодаря!
Цитирай
#17

Би трябвало да получиш известие в ъпдейт център приложението, но не е гаранция, че това известие ще позволи ОТА ъпдейт.
При получаването на това известие, може да бъде направено през компютъра с програмата.. Pc Companion, която ще те води през стъпките по инсталиране на новия фърмуер.
Ота ъпдейт за тази компилация може и да има, но е възможно и да няма. За това и се препоръчва ъпдейт с официалния софтуер на Сони, Pc Companion през компютъра, след получаването на известие за това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#18

Благодаря! Надявам се скоро да се появи нещо в този център, през 10 мин го поглеждам Smile
Цитирай
#19

От xperifirm изтеглих C6502_Customized US_1270-7577_10.6.A.0.454_R2E

пп
Докато се тутам с флаштула и излезе и на къмпениъна...

ппп
Честит ни 5.02 на ЗеЛките!.. Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#20

Аз все още нямам последният ъпдейт на КитКат-а .292, и в този ред на мисли ми е любопитно дали ще получа 5.0.2? Регионът на телефона ми е арабски, закупен от онлайн магазин.
Цитирай
#21

Аз също съм със стария 10.5.1.A.0.283 Как да разбера регион взел съм го втора ръка казаха ми че е купен от Италия .
Цитирай
#22

Избираш *#*#7378423#*#* > Service info > Software info > Customization Version
Под Customization Version има номер. Препиши го и го въведи тук http://scavenger.ch/xperiaupdate/ в полето Custom ID, а в Device model съответно пишеш модела на телефона -  C6603 и в дясно под снимката на телефона ще ти покаже региона, а в ляво - последната налична версия за този регион.
Цитирай
#23

Набери *#*#7378423#*#* на Service info виж Software info ---> Customization Version
С Flash Tools можеш вече да изтеглиш и да си флашнеш НК 6603 5.0.2 10.6.A.0.454, върви на Check Updates и избери Id 1270-5695 и ще имаш андроид Lollipop
Цитирай
#24

Колеги, загряването на Z-ката с 5.0.2 повече от нормалното при лека работа с устройството, дали е нормално...?
Цитирай
#25

След 295860 опит и хилядите грешки :
ERROR - Cannot delete C:\Users\Houm\.flashTool\firmwares\prepared\system.sin
ERROR - C:\Users\Houm\.flashTool\firmwares\prepared\amss_fs_3.sin (Системата не може да намери указания файл)
ERROR - Error flashing. Aborted

И аз успях да флашна с лолипоп , и на мен ми грее повече от обичайно иначе си върви добре.

Huawei P20 pro
Huawei GT watch
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)