Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Optimus L9 P760 отключване
#1

Здравейте Smile
Имам споменатия в заглавието телефон и доколкото виждам май е заключен към един оператор, понеже като сложа карта в него ми изписва че няма обхват и "Emergency calls only".
Та първи въпрос заключен ли е ?
и втори въпрос ако е заключен как мога да го отключа без да го нося на сервиз а собственоръчно ? тоест може би чрез някаква програма ? софтуерно ? благодаря предварително


 
Цитирай
Аксесоари
#2

Набери 2945#*760# и ще разбереш какво е положението

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

(2015-05-23, 19:23:30)jorrddan написа:  Набери 2945#*760# и ще разбереш какво е положението

показва ми 5 различни опции и на всичките пише lock Big Grin
Цитирай
#4

Като цъкнеш на тях, дава ли текстово поле за въвеждане на код?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

(2015-05-25, 07:30:34)jorrddan написа:  Като цъкнеш на тях, дава ли текстово поле за въвеждане на код?

само на първата опция - network lock
Цитирай
#6

Сега намери откъде да си купиш код и си готов

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#7

няма ли начин да го взема отнякъде без пари ?
и колко струва и откъде мога да намеря такъв ?
и от тва network lock ще стане ли да се отключи телефона ?
Цитирай
#8

Ще стане. От България струва 20 лева, от ибей е около 7 лева. Става фабрично отключен. Не си струва мъките за 7 лева

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

как да намеря код точно за този телефон в ebay ?
а трябва ли ми оригиналната сим карта за да отключа телефона ?
писал съм ти лс...
Цитирай
#10

Копирай LG P760 UNLOCK CODE в търсачката и гледай, има някои които предлагат отключване на всички LG - та

П. П. : Изпратил си ми заявка за приятелство, която нямам идея как да приема през тапаталк

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#11

гледам че на повечето пише че ще ми е нужна и оригиналната сим карта с която е работел телефона
картата я няма
възможно ли е без нея да го отключа само с кода ?
дай направо на лс ако искаш, писал съм ти
Цитирай
#12

Напротив. Не трябва да е оригиналната, а в много случаи, когато се прави от сервизното меню, не трябва да има карта. Чети описанието в ибей. Плащаш, пращат ти кода, въвеждаш го и това е

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#13

стана Big Grin
мерси много Smile

нов проблем
уж го отключих сложих карта на теленор и вс е ок обаче не ми дава да звъня на никого нито някой може да ми звъни просто като набера някого и ми изписва call ended веднага без дори да чуя сигнал свободно, и не е от картата понеже на другия ми телефон всичко си е ок, освен това понеже съм в испания сложих още 2 карти да пробвам с тях как ще е и при тях незнам защо но ми изписва че няма обхват и emergy calls only тоест нещо не е наред а с българската карта преди да го отключа изписваше network lock след отключването си изписва теленор БГ, да не би отключването да е било само за бг картата ? но странно на бг картата дори преди отключването не ми изписваше emergency calls only, съобщения също не получавам пробвах да изпратя съобщение и уж се е пратило а телефона нищо не показвах пробвах на др тел и работи тоест причината е в телефона, някой може ли да помогне ?
Цитирай
#14

някой нещо ?
Цитирай
#15

Като влезеш с кода, всички ли ги дава отключени.
Я направи един хард ресет профилактично

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#16

като вляза да пиша unlock code не ми дава на нито едно от 5те да го пиша понеже вече е отключен а преди ми даваше само на първото - network.
колкото до ресет-а направих 5 досега Big Grin смис ако говориш за erase къдет се изтрива всичко и се рестартират всички настройки
Цитирай
#17

сложих една карта която е само 3G и я разпознава
но като сложих нормална карта за разговори и същото - emergency calls only
идеи ?
Цитирай
#18

на всички 5 опции ми изписва your phone is not personalized
Цитирай
#19

Значи е отключен, но има друг проблем.
Опитай да флашнеш стоков ром с пълно изтриване

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#20

откъде да го взема стоковия ром ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)