Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

 
   [Изображение: eb4ac8e857d2757c.jpg]
 
Изискване: Android 2.3+
Жанр: RPG

Играта е подобна на Dungeon Hunter, но според мен доста по-интересна и лека. Разполага се 4 (за момента) класа за игра - Taichi Panda, Warrior, Assassin и Mage. Има няколко вида арени - 1в1 с автоматичен контрол, 1в1 с контрол от играча, 3в3 и Ladder. Има също няколко вида инстанции за по 3 човека с нормален и хард мод. Разбира се има IAP, но не е pay2win. Аз играя от няколко дена и съм в началото на класациите без да съм дал един лев. Ако някои има желание да играе аз съм в сървър EU 22-Pandatown, името ми е Xenos - който иска да ме добави. Ето и един клип с геймплей: 
Цитирай
Аксесоари
#2

Уникална еее!
Цитирай
#3

Аз съм в сървър  US-S18 Taichi , 38 левел. Малко съм слабичък, но сега се старая да качвам Might.

Huawei p9 lite + iGO Nextgen
Цитирай
#4

Здравейте, играта е мн добра. Аз съм в EU-S13 Arhat, 30 левел, Opashkka.
Цитирай
#5

US-21 Wrath , 38 ниво никът ми е unCTRable Smile
Цитирай
#6

Интересна игра Smile От 30 минути не мога да спра да я играя Smile В сървър EU 22-Pandatown съм, кръстил съм героя си Алекс (на кирилица).
Цитирай
#7

Здравейте!

Вчера започнах да играя, героя ми е 21 lvl, Soleti. И аз съм в сървъра EU 22-Pandatown.
Направих отбор, всеки който иска да се присъедини е добре дошъл. Надявам се да се съберем доста хора и да се забавляваме, докато се борим за всекидневните награди.
Името на отбора е BulV-Express.

Wink

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#8

Един съвет към новите играчи: когато съберете 1500 диаманта (става за 2-3 дена в началото) си купете Deep Sea Pack oт магазина с диаманти. Дава Outfit който си е завинаги и не се сменя (освен ако не си купите друг). Outfit-а сменя външния вид тематично и дава статистики, които в ранните нива са си огромен бонус. Всички Outfit-и в играта дават еднакви статискити, само външния вид е различен, така че е въпрос на предпочитание кой да ползване, но този за 1500 диаманта се взима най-лесно и ще е от голяма ползва при вдигането на нива. Ето тук може да разгледате как изглеждат всички Outfits : http://taichipanda.gamepedia.com/Outfits
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)