Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Постоянен рестарт
#1

От няколко дена имам следния проблем-както си цъкам на телефона и изведнъж се рестартира.Правих му хард ресет,оправи се за 2-3 дена и пак.Някой имал ли е такъв проблем и знае ли как да се оправи?И друго,когато телефона се пусне отново ми иска пин код,но всички приложения си седят отворени,все едно нишо не е ставало.
Цитирай
Аксесоари
#2

Флашваш всичко отново с NRT и би трябвало да се оправи. При мен се беше получило и сега всичко е ОК

POCO F1
Цитирай
#3

само че аз съм със стоков андройд.
Цитирай
#4

C NRT може да сложиш и стоков, не е проблем ! Ако не ти се пипа - връщаш го в сервиз. Те ще направят същото !

POCO F1
Цитирай
#5

еми сигурно ще го дам.ето отново стана и точно преди да се изгаси ми показва на екрана изключване и след 5 секунди се гаси
Цитирай
#6

Защо ще го даваш в сервиз преди да си пробвал всички възможни варианти? Преинсталацията с NRT е елементарна операция и има ръководства за работа с нея, опитай. Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай
#7

Да нямаш проблем с бутона за включване (често срещан проблем ) .. на мен два пъти ми се случи така.Първият път мислих, че е от рома с който бях .. преинсталирах форматирах ... какво ли не направих и открих решение .. като го "щъкна" от задната страна, на мястото на бутона нямам проблем Wink

Пробвай Wink

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)