Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Xcover 3 - всичко за този прекрасен телефон

Да чукна на дърво,днес си работи ок,няма проблем.Но,това с Виваком ме заинтригува,имам приятел там,ще питам.На жената го правеше миналата година същото ,утре ще я тествам дали пак така забива тази карта от Виваком.

Да ама не,днес пак почна да прави същите проблеми и звъннах на моя приятел във Виваком .В момента от известно време работят точно по въвеждане на 4G и се работи по клетките.Намалява им се капацитета когато се работи и от там идва проблема,като се натовари и не приема повече обаждания,сменят се платки,релета и т.н. Днес в КАТ Сафия се срина,после в работата на Бояна пак,явно клетките се претоварват.А вчера в нас ,неделя малък трафик и нямаше проблем.Дано да е това проблема,но днес го имаше и на Самсунга на жена ми,ще му направят един ресет за всеки случай,след инсталирането на новия андройд.
Цитирай
Аксесоари

(2016-03-17, 22:06:21)Pavkata_svt написа:  Бях забранил актуализацията.
Сега е разрешена и сваля.
Благодаря.
Възможно ли е връщане към 4.4.4 след качването на LoliPop?Ако не ми хареса нещо.

След инсталиране на LoliPop  и ползване няколко дни всичко работи нормално.
Като че ли батерията изкарва малко повече,но може и да бъркам.
Wink
Цитирай

(2016-03-22, 18:49:33)Pavkata_svt написа:  След инсталиране на LoliPop  и ползване няколко дни всичко работи нормално.
Като че ли батерията изкарва малко повече,но може и да бъркам.
Wink

С карта на кой оператор си,че още търся причината.Днес пак нямаше свързване в един период докато бях на работа,оправя се след рестарт Sleepy
Цитирай

Днес и аз имах проблеми със свързването към 13:00,но беше за малко. Виваком съм

CAT B15
Цитирай

Проблема си е явно от телефона и при мен се получи след ъпгреида на андроида.От Виваком ми смениха картата с 4G,проблема намаля,прави го по 2-3 пъти на ден да няма свързване.Но,вчера изпадна в друг момент,при опит за свързване ,дава "не е регистриран в мрежата",а мрежа има,ток има.Ще има преинсталация на андройда тези дни,да видим дали ще се оправи.Много дразнеща ситуация,не знаеш в кой момент ти работи телефона,вчера имах 18 пропуснати обаждания Sad
Цитирай

Не е от софта. На мен ми смениха мейн борда,но чак след скандал от.моя страна.

Sent from my SM-G388F using Tapatalk

CAT B15
Цитирай

Не смея да кажа нищо,чакам времето да покаже.В събота ми преинсталираха андроида и не знам си какво правиха още, 2 дни работи,но е рано да се каже че е ок напълно.Късмет ли е ,не знам,но както казах купихме два бр.,другия го взе шефа ,работи си с М тел.
Цитирай

Само ако са сменили андроида очаквай пак проблеми...

Sent from my SM-G388F using Tapatalk

CAT B15
Цитирай

Хора жаковете на този телефон (XCOVER 3),и двата жака не са водоустойчиви-там е проблемът.Имам 2 и двата са така проблеми със жаковете
Цитирай

При мен са си водоустойчиви. Нямам проблеми с това. В какво се състои проблема с тях ?

Samsung Xcover 3  SM-G388F  
Цитирай

Моя съм го топил в басейн,море,джакузи... под мивката е бил... ми нямал съм никкви проблеми относно водоустойчивостта

CAT B15
Цитирай

Някой имал ли е проблеми с жака за слушалките - системата засича наличието на слушалки. От няколко часа телефона е изпаднал в режим на слушалки и няма оправяне. Някакви съвети за справяне с проблема. Bu
Цитирай

Чакаш го да изсъхне и готово.

Samsung Xcover 3  SM-G388F  
Цитирай

Относно проблема с обхвата и по-бавната работа на мобилен интернет а и не само след актуализация до lollipop 5.1.1 Xcover 3 си работи прекрасно с kit-kat 4.4.4 След 2 а може и 3 месеца посещения в сервиз всякакви тестове се оказа че прекъсването идва от софтуера на телефона. Според мен който не е актоализирал до 5.1.1 да поизчака. Подканването е от service който се изпълнява с зареждането на телефона и не е предвидено неговото спиране без root права до смартфона. Но за всичко си има решение. Надявам се да съм полезен със споделения опит.
Цитирай

Добро утро,
От телефона съм доволен, но има в него един дразнещ момент.
Когато отвориш контакти, шрифта е много голям, огромен.
Има ли начин да се оправи?

Писах на стр.2 в темата, но ми беше отговорено, че няма възможност. Някъкво решение след година притежание?

Влизам в контакти, шрифт, слагам малък. Навсякъде се сменя, само на контакти си остава огромен.
Цитирай

Къде пък в контакти сменяш шрифта ? Шрифта се сменя от Достъпност:

[Изображение: 852db29be78da3748c965d46b7c7ab7d.jpg]

По принцип ми е на малкък, но зададох сега миниатюрен и си стана такъв включително и на контактите.

(2016-06-20, 14:43:51)VeselinGD написа:  Относно проблема с обхвата и по-бавната работа на мобилен интернет а и не само след актуализация до lollipop 5.1.1 Xcover 3 си работи прекрасно с kit-kat 4.4.4 След 2 а може и 3 месеца посещения в сервиз всякакви тестове се оказа че прекъсването идва от софтуера на телефона. Според мен който не е актоализирал до 5.1.1 да поизчака. Подканването е от service който се изпълнява с зареждането на телефона и не е предвидено неговото спиране без root права до смартфона. Но за всичко си има решение. Надявам се да съм полезен със споделения опит.

Абе и мен се опитаха в сервиза да ме обядят,че било от софта..Ама не успяха,накарах ги да сменят мейнборда и след смяната вече нямам никакви проблеми. И да с 5.1.1. съм. Бях с 4.4.4 като почна да прави мизериите. Излезна 5.1.1 инсталирах го като.мислех,че проблемите ще изчезнат,ама не. Закарах го в сервиза смениха уж софта,че.според тях било това - продължи да си прави същите мизерии и след 30мин бях отново в сервиза. След като.повиших тон се оказа,че мейн борда ще сменят....

CAT B15
Цитирай

DaGa, неправилно съм се изразил.
Правя го точно така, както и ти показваш.
Резултата е непроменен, голям шрифт на контактите.
Цитирай

Странно при мен се намаля

CAT B15
Цитирай

Здравейте, ако може някой да помогне поне с мнение ще съм много благодарен ! 
Проблем - не ми работи GPS . Включвам го, иконката светва, пускам навигацията  ( IGO ) и няма намиране на спътници. Нямам точен спомен дали след новия Андроид съм я ползвал, но със сигурност първите месеци работеше и то добре. Слагах  някакви приложения GPS-TEST, и там нищо.
Възможно ли е след ъпдейта нещо да се е скапало и има ли начин самия телефон да покаже физическия модул gps дали е работещ?
Телефона е купуван от интернет магазин и не ми се занимава с изпращане за неизвестно време някъде, пък и не съм сигурен доколко проблема ако е хардуерен ще бъде отстранен от първия път.
Цитирай

Ако си получил ъпдейти направи един хард ресет.

Sent from my LG-D802
Цитирай

Относно GPS и аз това го забелязах скоро. Но аз след като го ъпдейтнах с официалния 5.1.1 бях ползвал GPSa поне 20 пъти. Проблема го забелязах от преди около две седмици, но го отдадох на това,че често изпускам телефона Big Grin

Ама явно не е от това проблема

CAT B15
Цитирай

Благодаря и на двама ви за отговорите!
Degman при хард ресет снимките и музичката ако са качени на картата памет ще се изгубят ли? Втори въпрос - какви ъпдейти имаш предвид? На приложения не правя ъпдейти. Направил съм само на Андроида до 5.1.1.
DaGa ти смяташ, че проблема е от софта ако правилно те разбирам - или?
И аз съм го изпускал 2-3 пъти, но нищо фрапиращо, та затова смятам, че проблема не е от това.

ПП. Само да добавя,че след ъпдейта до 5.1.1 цветовете на дисплея малко избледняха и проблема ми се струва, че идва от подсветката на екрана. Второто нещо е - изчезна от началния екран онова "нещо", което показва времето и не знам как да го върна. Не е кой знае какъв проблем, но е по-удобно отколкото да отваряш друго метео. приложение или прозореца за да видиш какво е времето навън.
Цитирай

(2016-07-28, 10:50:45)VVD написа:  Здравейте, ако може някой да помогне поне с мнение ще съм много благодарен ! 
Проблем - не ми работи GPS . Включвам го, иконката светва, пускам навигацията  ( IGO ) и няма намиране на спътници. Нямам точен спомен дали след новия Андроид съм я ползвал, но със сигурност първите месеци работеше и то добре. Слагах  някакви приложения GPS-TEST, и там нищо.
Възможно ли е след ъпдейта нещо да се е скапало и има ли начин самия телефон да покаже физическия модул gps дали е работещ?
Телефона е купуван от интернет магазин и не ми се занимава с изпращане за неизвестно време някъде, пък и не съм сигурен доколко проблема ако е хардуерен ще бъде отстранен от първия път.

При мен заработи като го инсталирах в телефона,а и самата папка е в памета на телефона
Цитирай

Не знам как да си редактирам поста затова пиша нов.
Относно GPS забелязах че даже папката да е в телефона понякога пак не лови спътници,аз решавам проблема по два начина:
1-рестартирам телефона и лови спътници но понякога не става
2-включваш иконката"място" от падащото меню или от настройки и рестартираш
за сега работят тези методи.Не съм си играл да преинсталирвам с други андроиди да видя дали се оправя проблема
Цитирай

Колеги как решихте проблема с батерията, доста сте писали че вече нямат проблема вече?
Другият ми въпрос е заслужава ли си да се инсталира 5.1.1 , защото по мой наблюдения освен , че се пуска фенера при заключен екран другото е в минус.

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)