Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Xcover 3 - всичко за този прекрасен телефон

Аз съм с 5.1.1 ама не ми се включва фенера при заключен екран....

CAT B15
Цитирай
Аксесоари

A батерията като ти е на 20% и падали ти изведнъж на 0?

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Тц. Не пада

CAT B15
Цитирай

(2016-08-24, 17:01:45)DaGa написа:  Аз съм с 5.1.1 ама не ми се включва фенера при заключен екран....

Натисни едновременно бутона за заключване и бутона за фенера(камерата)
Цитирай

Никой ли няма да каже как се е справил с проблема с батерията? Освен че пада като е на 22-25%, понякога както е на 87-90% и изведнъж-100%, вадя зарядното и показва 93%, абе всякакви аномалии като цяло. До сега доста телефони съм сменил такова чудо е нямало! Скоро ще отива в олх-а!

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

Аз такива проблемите нямам. За другите не знам

CAT B15
Цитирай

Незнам...аз откакто съм го купил вече май 1 година все с батерия се хваля никога не съм имал проблеми...

Samsung Xcover 3  SM-G388F  
Цитирай

Аз имах подобен проблем и го реших с Battery Calibration, но телефонът трябва да е рутнат.
Цитирай

Аз пък имам друг проблем. Вчера забелязах,че в горния ляв ъгъл (над говорителя) панела лееко отзява. Като се загледах целия горен край леко отзява. Все едно се е разлепил панела предния ?! Той само лепен ли е ? Телефона е изпускан няколко пъти,но не повече.от около метър.А и нали уж за тва е направен тоя телвфон. Можр ли да залепя панела.сам или ?

CAT B15
Цитирай

Здравейте колеги ,аз имах подобен проблем с тъчскриина ,беше разлепен в долния край ,ако него имаш впредвид.Оправиха го в сервиз по гаранция.
Публикуван от tsvetan24 - 01 Sep 2016, 08:39:08
Аз имах подобен проблем и го реших с Battery Calibration, но телефонът трябва да е рутнат. 

Има ли руут за 5.1.1 ?
Цитирай

Здравейте, прочетох последните няколко страници и видях, че имате доста проблеми. Ако бях прочел всичко това преди да си купя телефона сигурно щях да се откажа, въпреки че съм супер доволен и от Xcover 2-ката, който още пазя и работи.  Та да споделя, че не съм имал никакви проблеми с тройката. Батерията ме изкарва ден и половина при интензивно ползване и разговори. 

Относно губене на обхвата мога да споделя малко опит. Тъй като трябваше да си сменя сим картата, заради размера (vivacom), естествено ми дадоха 4G сим. В началото губеше обхват, не се чуваше, същата ситуация и с Galaxy J5 в същото време. Усетихме се че може да е нещо с мрежата. Просто в настройките им дадохме да ползват само 3G/2G мрежа и всички проблеми спряха. И така до днес, да чукна на дърво. Купен е юли 2016, SM-G389F, Android 6.0.1

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай

Здравейте!Искам да попитам,някой знае ли как да свържа Samsung Gear 2 Neo със Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F.
Цитирай

Някой знае ли каква е разликата между SM-G389F, и SM-G388F ? При по новият, дали са оправили проблема със батерията?

Samsung Xcover 3 ///4.4.4
Motorola Defy /// 2.3.5 Liquidarc2.0
htc Tattoo /// 2.3.7
Цитирай

И какъв е по-точно проблема с батерията ?

(2016-10-13, 22:48:02)bizzito написа:  

Относно губене на обхвата мога да споделя малко опит. Тъй като трябваше да си сменя сим картата, заради размера (vivacom), естествено ми дадоха 4G сим. В началото губеше обхват, не се чуваше, същата ситуация и с Galaxy J5 в същото време. Усетихме се че може да е нещо с мрежата. Просто в настройките им дадохме да ползват само 3G/2G мрежа и всички проблеми спряха. И така до днес, да чукна на дърво. Купен е юли 2016, SM-G389F, Android 6.0.1

.... Това съм го изпуснал... човече, само не ми казвай, че при положение имаш 4G карта и телефон си ползваш нета на същия на 3G.....

CAT B15
Цитирай

(2017-05-05, 19:02:24)DaGa написа:  И какъв е по-точно проблема с батерията ?


.... Това съм го изпуснал... човече, само не ми казвай, че при положение имаш 4G карта и телефон си ползваш нета на същия на 3G.....

Ами да, така или иначе абонамента ми е за 3G пакет. Така че нищо не губя към момента Smile

Между другото излезе Xcover 4. Другата седмица идва в БГ.

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай

И защо реши,че абонамента ти е за 3G....и не можеш да ползваш 4Gто

CAT B15
Цитирай

Защото планът ми е от когато още нямаше 4г. Сега не знам как е, но в началото дори се плащаше по-скъпо за 4G. Като взех телефона преди година трябваше само да сменя картата, но планът си остана

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай

Пич то и аз съм така, нищо не съм си променял по плана...само сим картата с такава 4G. Нищо не плащам допълнително. Яко си се объркал нещо Smile

CAT B15
Цитирай

Същото се опита да ми обясни и една женичка от Виоваком току що, но аз не съм много съгласен. Защо тогава като меря скоростта в 3Г и в 4Г е една и съща. 6 Мбит даун и 3 Мбит ъп. Моето мнение е, че може да се ползва само 4Г мрежата, но получаваш това, за което плащаш. Не знам как е с другите оператори, дали старите 3Г планове минават автоматично на 4Г, но при Виваком явно не е така. На 4Г скоростта ми трябва да е 20-30 Мбит поне, доколкото знам.

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай

Ти 4G sim си си взел доколкото разбирам, ама пишеш че си ползваш телефона на 3G... Та като правиш тестовете как точно ги правиш ? Щото ето ти стойностите дето искаш..че и малко от горе Wink


Това от моя xCover 3 с 4G sim на виваком....

[Изображение: 78bcf1bb938639a879ff0364698c4def.jpg]


Ако тук си на втората опция,чакай ти да се вържеш на 4G... трябва да ти е най-горната, както при мен.... (LTE = 4G) Wink

[Изображение: b8e72fb2f055c845bda48ab656e4af08.jpg]

CAT B15
Цитирай

Така ги сменям и аз, даже рестартирам. Но скоростта ми е еднаква и на двете, от първите две съотв. И аз стигнах днес 28 навън на 3G. Преди това бях вкъщи. Сега виждам, че при теб си изписва 4G, а при мен винаги си стои H или H+, но никога не ми е изписвало 4G горе. При теб има ли ралзика в скоростите ако смениш 3G на 4G?

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай

Абе ти имаш ли 4G sim карта ? Щом не ти се сменя сииилнооо ме съмнява да си с 4G sim... А и 28 на Н+.... малко ме съмнява. И да при мен си мени скоростите... ето ти на 3G

[Изображение: 49fddcdda9c27625b56ba514e9b1c0f8.jpg]

Сега видях,че твоя е 389F... моя е 388F.
Само да ти кажа,че и моя имаше същите проблеми, но мислех,че си прочел цялата тема и си видял какво съм писал... С две думи носи го да ти сменят гаранционно main board-а... и не им се връзвай на глупостите ако ти кажат,че това си било от телефона и няма какво да се направи... След скандал от моя страна си ми смениха main board-a като стой та хгледай

CAT B15
Цитирай

И аз почвам да се съмнявам вече. Благодаря за инфото. Ще разуча нещата и ще пиша. Като си плащам сметката тия дни ще видя каква ми е картата. Иначе имам една 4G служебна само за нет, ще пробвам и с нея да видя какво ще стане.

(2017-05-07, 20:06:27)DaGa написа:  Абе ти имаш ли 4G sim карта ? Щом не ти се сменя сииилнооо ме съмнява да си с 4G sim... А и 28 на Н+....  малко ме съмнява. И да при мен си мени скоростите... ето ти на 3G


Сега видях,че твоя е 389F... моя е 388F.
Само да ти кажа,че и моя имаше същите проблеми, но мислех,че си прочел цялата тема и си видял какво съм писал... С две думи носи го да ти сменят гаранционно main board-а... и не им се връзвай на глупостите ако ти кажат,че това си било от телефона и няма какво да се направи... След скандал от моя страна си ми смениха main board-a като стой та хгледай

Айде и аз се уредих Smile Картата ми не била 4G. А бях останал с впечатление преди година, че ми я сменят с 4G. Тенк Ю пич, че ме накара да се разровя Smile

[Изображение: 27yrj8w.png]

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай

Здравейте, мъжът ми ползва този телефон, харесва го много. Но в последно време има проблеми със зареждането. Предполагам, че проблемът е в буксата и трябва да се носи в сервиз. Все пак, реших да попитам дали при друг е имало такъв проблем и как се е справил.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-06-29, 10:05:57)divna написа:  Здравейте, мъжът ми ползва този телефон, харесва го много. Но в последно време има проблеми със зареждането. Предполагам, че проблемът е в буксата и трябва да се носи в сервиз. Все пак, реших да попитам дали при друг е имало такъв проблем и как се е справил.

Не съм чувал аз. Най-верочтно е повреда. Често се случва от дърпане на кабела да се развали буксата.

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)