Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със снимките
#1

Здравейте колеги. Имам следния проблем. С последната актуализация на "снимки" когато ми е слаб нета много бавно зарежда снимките , а при клиповете понякога има и забиване. При някой друг има ли го този проблем ? Какво мога да направя ?

Nexus 5
Android Lollipop
Цитирай
Аксесоари
#2

Това приложение ли използваш, за да разглеждаш снимките - https://play.google.com/store/apps/detai...pps.photos?

D_coffee
Цитирай
#3

Сега вече така сe казва. Да

Nexus 5
Android Lollipop
Цитирай
#4

Използвай QuickPic. Мега бързо, леко и опростено. 
В тая новата галерия на Гугъл само се чудят как да ти докопат снимките.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#5

Не съм сигурен, но мисля че това приложение на главната си страница зарежда снимките от облака т.е. ти трябва интернет. За да разглеждаш снимките и клиповете, които са в паметта на телефона, без нужда интернет, от менюто вляво избери Папки на устройството и ги разглеждай оттам.

D_coffee
Цитирай
#6

(2015-06-22, 13:02:35)mita6ki9 написа:  Използвай QuickPic. Мега бързо, леко и опростено. 
В тая новата галерия на Гугъл само се чудят как да ти докопат снимките.

Колегата е прав, най-доброто приложение за снимки е това.
Цитирай
#7

(2015-06-22, 13:04:37)mitko1pr написа:  Не съм сигурен, но мисля че това приложение на главната си страница зарежда снимките от облака т.е. ти трябва интернет. За да разглеждаш снимките и клиповете, които са в паметта на телефона, без нужда интернет, от менюто вляво избери Папки на устройството и ги разглеждай оттам.

И от там е същото при клиповете , забива...

(2015-06-22, 14:10:42)plamen_k написа:  
(2015-06-22, 13:02:35)mita6ki9 написа:  Използвай QuickPic. Мега бързо, леко и опростено. 
В тая новата галерия на Гугъл само се чудят как да ти докопат снимките.

Колегата е прав, най-доброто приложение за снимки е това.

Ще си го сваля и аз . Мерси

Nexus 5
Android Lollipop
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)