Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стоков email
#1

Здравейте!Искам на вградейния мейл да си сложа абв мейл акаунт,но нз как да го направя нз какво да напиша на най-горния ред на вмъкнатия в темата screenshot?Може ли някой да помогне?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Отиваш в помощ на сайта на abv.bg и оттам настройки за pop3 Smile С показаното на скрийншота няма да стане Smile
Цитирай
#3

ABV не поддържа IMAP. Направи го с POP3
http://abvhelp.abv.bg/?p=384

Xiaomi 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на stiix за това мнение:
  • ckunap
Цитирай
#4

Здравейте!Дано въпросът ми да е на правилното място,ако не е,нека модератора да го смени.
Писмата,които получавам на компа се разделят в:КУТИЯ и СПАМ.Някои от писмата,които са ми нужни ги получавам в СПАМ,които мога да ги прочета и ги местя в КУТИЯ.На телефона обаче,получавам само тези в КУТИЯ,без СПАМ.Как да направя настройките в приложението за да получавам включително и СПАМ и аз да запазвам съобщенията,които са ми нужни а другото да го трия?

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#5

(2024-02-23, 08:16:36)buci59 написа:  Здравейте!Дано въпросът ми да е на правилното място,ако не е,нека модератора да го смени.
Писмата,които получавам на компа се разделят в:КУТИЯ и СПАМ.Някои от писмата,които са ми нужни ги получавам в СПАМ,които мога да ги прочета и ги местя в КУТИЯ.На телефона обаче,получавам само тези в КУТИЯ,без СПАМ.Как да направя настройките в приложението за да получавам включително и СПАМ и аз да запазвам съобщенията,които са ми нужни а другото да го трия?

POP3 протокола поддържа само папката Inbox ("КУТИЯ"), за всички папки трявба да се ползва IMAP протокол, но пък abv.bg не го предлага.

Може да ползвате тяхното приложение АБВ Поща и ще имате всички папки. (поддържа и няколко акаунта).

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 3 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • buci59, Compare, sapiora
Цитирай
#6

AquaMail показва, каквото му кажеш да показва...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

(2024-02-23, 14:39:01)alexbg67 написа:  AquaMail показва, каквото му кажеш да показва...

При положение, че сървъра на abv не предоставя другите папки (защото официално предлагат само pop3), няма как да излекат други папки, с който и да е e-mail клиент.

П.П.
Всъшност има - да са се разбрали с abv да го поддържат по техния канал или хамалската с html parser, но това е безумие.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)