Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с телефона(пауър бутона)
#1

Имам проблем с телефона. Днес крашна и тогава се рестартира след Гоогл логото и неможе да буутне дори рекавърито. Четох, че е хардуерен проблем с пауър бутона и предполагам е така. Понеже няма как да чакам 2седмици да го давам на гаранция пък и той е руутнат и тн. т.е ц, някой имал ли е този проблем и в София, къде може да ми го отстранят най-бързо ?

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-06-28, 14:08:54)evil4o написа:  Имам проблем с телефона. Днес крашна и тогава се рестартира след Гоогл логото и неможе да буутне дори рекавърито. Четох, че е хардуерен проблем с пауър бутона и предполагам е така. Понеже няма как да чакам 2седмици да го давам на гаранция пък и той е руутнат и тн. т.е ц, някой имал ли е този проблем и в София, къде може да ми го отстранят най-бързо ?

Аз го имах и си го отстраних сам  Visslar

Пробвай да го "щтъкнеш" от към гърба, при бутона. При мен се оправи веднага  Big Grin

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#3

Не знам как го "щъкаш", но и аз имам този проблем вече месец и ту се оправя ту започва отново и вече се побърках. Дай малко инфо как буташ копчето !

POCO F1
Цитирай
#4

И аз имам същия проблем с бутона и го дадох на сервиз. Не ми се рискува да се бъгне тотално в момент, в който ще ми се наложи да ползвам телефона спешно.

Google Nexus 5
Цитирай
#5

(2015-07-15, 17:08:33)pavel945 написа:  И аз имам същия проблем с бутона и го дадох на сервиз. Не ми се рискува да се бъгне тотално в момент, в който ще ми се наложи да ползвам телефона спешно.

Купуван е от Технополис и още е в гаранция. Преди месец го дадох на тях, и ми го върнаха след седмица с резюме че му няма нищо. Той го прави когато си иска и колкото си иска. Явно докато е бил на сервиз е работел. Затова съм решил да се оправям сам.

POCO F1
Цитирай
#6

Аз го дадох в техномаркет и се опасявам, че може да ми го върнат без да са го оправили. Четох в интернет, но за жалост не открих начин да се оправи без сервиз...

Google Nexus 5
Цитирай
#7

А някой да препоръча сервиз ?

POCO F1
Цитирай
#8

Смениха ми го за 30лв. копчето и сега всичко е ОК. Работа за 20 минути, а ако трябва да отидеш в сервиз с гаранция те карат да чакаш 20 дни !

POCO F1
Цитирай
#9

(2015-07-20, 10:38:01)nikkor2011 написа:  Смениха ми го за 30лв. копчето и сега всичко е ОК. Работа за 20 минути, а ако трябва да отидеш в сервиз с гаранция те карат да чакаш 20 дни !

И при мен пак се прецака и не иска да се оправи със старият "метод"  Lol

Къде го даде? Ще дам 30лв. и да не го мисля повече Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#10

В Пловдив има един сервиз до търговската гимназия. На мен ми го оправиха за един ден, защото имаше много други телефони за ремонт. Човека се казва Игор и е много добър, оправял ми е няколко телефона.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#11

Аха .. е ще търся някой в София .. не ми се ходи до Пловдив  Visslar

Благодаря

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#12

Моя е в Бургас, така че не ти върши работа Smile

POCO F1
Цитирай
#13

И моя се прецака пращам го на emag да го оправят но иначе е ебати гадното точно когато ми трябва най-много телефона се прецака...

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай
#14

Сори, че не писах. 40 кинта на Славейков ми го оправиха... много е ама беше и спешно.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)