Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заглушаване на микрофона по време на разговор
#1

Здравейте! Имам следния проблем - докато говоря с някой микрофона ми или не работи от самото начало или се изключва по някое време и когато пусна високоговорителя се оправя. Някакви идеи на какво може да се дължи проблема? С рома Cataclysm съм и до сега съм много доволен освен този проблем .. Пробвах фактори ресет и рефлашване на рома пак, но не се оправя.. Моля някой да помогне, че не ми се иска да го връщам във виваком и да чакам да ми го оправят цял месец Big Grin Мерси предварително! Smile
Едит: Току що опитах да запиша клип в снапчат и нямаше звук само пращене.. Не знам вече какво да правя .. Май е хардуерен проблема и ще трябва да го нося във виваком.

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
Аксесоари
#2

За да си по сигурен какъв е проблема дали хардуерен или софтуерен пробвай да върнеш стока за известно време за да тестваш с него.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#3

Ще пробвам и ще пиша след няколко дена. Мерси!

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
#4

Проблема си остана и при стоковия ром и питах в сервиз "Димси" колко пари ще ми излезе и ми казах че този проблем от LG го оправяли със смяна на дънната платка, но те щели да сменят само аудио чипа и щяло ми излезе 80 лв. Тази цена ми се струва малко множко.. не знам вие какво мислите?

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)