Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

lg l4 ii Не ми дава да влизам в recovery нито в download mode.
#1

Здравейте, имам следния проблем с телефона. Беше ми направил проблем само забиваше и трябваше да му правя фабрични настройки всеки път и така след време стане по зле. Занесох го на сервиз и след седмица ми излезе security error но с LG mobile support tool го оправих но сега само се рестартирва до логото на лг и наново. Не ми дава да влизам в recovery нито в download mode. Андройда си е stock-ов. Някакви идей как да го оправя ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами освен да го дадеш на сервиз.
Цитирай
#3

Ами вече го носих и работи седмица и се прецака пак искам да пробвам ако е нещо лесно да мога сам да си го оправя. В краен случей ако нищо не ми остава на сервиз. Пробвах и със JIG да го вкарам в download mode и не иска само седи черен екран и му сети лед индикацията и се рестартирва постоянно до логото.
Цитирай
#4

Здравейте,проблема е следния,влиза в доунлоад но спира на 5% flash tool.Хард ресет не дава да правя с клавишната комбинация - излиза андроидче с удивителен.пробвах секви драйвери и версии на всичко и компа преинсталирах и на друг комп но остава проблема с 5%.Модема и него забраних в диспечера на устройства и все същото.Моля дайте решение аз изчетох всичко за тоя модел евтин и ми се опре и нямам нерви вече.

Galaxy S3
Цитирай
#5

Смени версията на флаштуул

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Сменях и версиите на драйверите и на flash tool онлайн поправка и всичко изписано. Четох за проблема с 5% в xda и 4pda,също и в други форуми и никой не дава конкретно решение.В краен случай ще го занеса в сервиз,телефона не е рутван и е гаранционен още,просто ме яд че не мога го оправя.

Galaxy S3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)