Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с HTC ONE M7
#1

Здравейте,
вече 2 години съм горд притежател на телефончето и съм изключително доволен от него. Естествено и в тази история не липсва "НО". Моето "НО" се появи вчера. Със събуждането си опитах да включа Wi-Fi-то и по необясними причини телефона замръзна на "Wi-Fi is turning on..". Опитах да включа "Bluetooth" - същия резил. Изчетох половината google - не намерих отговор. За да не губим време - пробвал съм да мина в "Airplane mode", да ги пусна (Wi-Fi и Bluetooth) и да го изключа - не става. Форматирах телефона 3 пъти, минах и през "wipe cache" - няма резултат. Явно, че когато телефончето се опитва постоянно да ги пусне се пренатоварва и се рестартира, т.е в момента е неизползваем. Надявам се да има решение на проблема, очаквам съветите ви.

Поздрави, 
Р.
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам, че телефона е стоков, не са правени манипулации по него и най-вероятно, вече нямаш гаранция?
Опциите ти не са много големи.Ако нямаш гаранция можеш да му отключиш bootloader-а и да опиташ да флашнеш custom rom, да опиташ да го преинсталираш с RUU ( без да отключваш bootloader), а ако все пак имаш гаранция, най-добре го занеси в сервиз.За всичко, което те посъветвах има важни теми тук в раздела.
Аз лично нямам идея, защо така се е получило, но е възможно проблема ти да е сериозен, след като казваш, че си го форматирал ( надявам се, че под форматирал разбираш hard reset, ако не си го правил, влизаш в bootloader, намираш опцията factory reset и я изпълняваш).

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Телефона е стоков, не е пипан. Все пак мога да опитам да изпълня това, което ме посъветва, тъй като вече не е гаранционен. Благодаря, очаквам и други.

Поздрави,
Р.
Цитирай
#4

А проблеми с обхвата и разговорите имаш ли ? Звучи като проблем с radio-to, тоест с модула , който работи с безжичните технологии. Ако не е софтуерен ( ще разбереш като пробваш това, което колегата по-горе е описал ), работата е за сервиз. Успех с начинанието и питай ако нещо не ти е ясно .
Цитирай
#5

Единствения проблем е този, който споменах по-горе - а именно Wi-Fi и Bluetooth. Форматирам го още един път и ще се опитам да изпълня указанията на колегата. Ако имам затрудения, надявам се да помагате Wink
Цитирай
#6

Какво стана с телефона ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)