Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не поръчвайте в никакъв случай от Xiaomiforsale!!!!
#26

Никога не съм имал проблем с отварянето на сайта.

[Изображение: order.jpg][Изображение: order2.jpg]

www.xiaomiforsale.com е един голям SCAM!! Чаках един месец с оправданието че "кораба потънал по пътя", ще изчакам още една седмица като е в наличност и прекратявам поръчката.
Цитирай
Аксесоари
#27

Поръчи си от тук https://www.fastcardtech.com/goods.php?u...7&id=12120
Моя дойде за две седмици направо в къщи.
Цитирай
#28

С DHL ли идва до вкъщи и без митница?
Цитирай
#29

От xiaomiforsale няма митница, тъй като идва от Европейския съюз. Идва до дома на купувача с куриерска фирма "Интерлогистика"

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#30

@krassiy, питането беше не за xiaomiforsale, а за fastcardtech.Smile

 
Цитирай
#31

Здравейте!
И аз поръчах от този сайт на 24.05.16!
Все още нищо не е дошло.
Във форума на MIUI отзивите бяха добри, но след като писах за проблема почнаха да пишат и други хора.
Вече темата във форума на MIUI България е изтрита Smile
Няма изпратен телефон, няма и върнати пари до този момент. Аз се подлъгах заради бързата доставка и ниската цена!
Не препоръчвам сайта. Помислете преди да поръчате от там!
Цитирай
#32

Ако си поръчал чрез пей пал няма какво да се притесняваш. Аз също съм поръчвал от този сайт и пристигна без проблеми.
Цитирай
#33

Ако говориш за fastcardtech аз съм много доволна 3 пъти съм поръчвала от там и то не за малко пари телефони и всичко си ми е пристигало до вратата.Ще продължа да пазарувам от там с удоволствие.
Цитирай
#34

Аз също мога да потвърдя, че са коректни, тъй като при мен една от бройките дойде дефектна и след уговорка с комуникационния им център изпратих същата обратно чрез Български пощи, а те на свой ред ми я замениха с нова такава. Вярно, че цялата процедура отне около 2 месеца, но все пак с хепи енд.

Lenovo Vibe Z K910 --> Xiaomi Mi4 --> Xiaomi Mi Note2



Цитирай
#35

При мен минаха над 40 дена от датата на поръчката (3 май) и все още нищо. Направил съм я от fastcardtech и е плащано с paypal.
Цитирай
#36

Няма ли тракинг, и защо пишете за Fastcardtech в темата за xiaomiforsale?
Цитирай
#37

Колеги, за mi4 ли става въпрос, преди няколко часа го поръчах от xiaomiforsale и сега като попаднах на тази тема започнах много да се притеснявам! Срокът на доставка при поръчката пишеше, че е от 3 до 5 дена.

Ето за този линк става въпрос: https://www.xiaomiforsale.com/en/phones/...4-2gb.html
Не съм го платил през paypal. Имам ли повод за притеснение, не толкова връщането на парите (ще се преборя), а по-скоро дали ще пристигне навреме?

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#38

@gongor, тракинг номер имаш ли вече за поръчката?

 
Цитирай
#39

Нямаш поводи за притеснения, ще пристигне, въпросът е кога. Лошото е че е ON THE WAY, демек нямат го наличен в Европа.


Цитирай
#40

И аз имах проблем с даденият сайт не ми доставиха дори не го шипнаха телефона 3 месеца и накрая отворих диспут и ми върнаха парите

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#41
Lightbulb 

@NoMaD, нямам тракинг номер все още...

lada, gosho,  след 2 дни (понеделник), ако не е шипнат или in stock ще започна да отказвам поръчката...

Точно преди да го поръчам прочетох сума ти суперлативи за сайта и изведнъж ми изскочиха 2-3 мнения във форума + тази тема, които казват точно обратното....  Bu
Благодаря ви за мненията

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#42

ПОвечето негативни мнения в тази тема са за друг сайт .
Цитирай
#43

Xiaomiforsale бяха много коректни в началото - преди година и повече. Сега нямат налични бройки и поръчките се бавят много. 
Ако сте платили с paypal - искайте си парите обратно. Ако не сте кофти - ще трябва да чакате или да повдигнете диспут с тях. Но не са много разбрани.
Каквото и да ви убеждават, че телефона е на път за тях, не им вярвайте. Казвам го от личен опит. Един познат така чака 2 седмици и дори не го изпратиха. Накрая отказа поръчакта от xiaomiforsale. Некоректен търговец са за мен.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#44

Аз им писах днес и само 2 часа по-късно получавам този отговор:

Your request (****) has been received and is being reviewed by our support staff.

To add additional comments, reply to this email.

Това дали е автоматично съобщение?
Питах ги кога ще изпратят продукта или поне да кажат кога ще им е наличен с възможно най-учтив тон. Това засега е действало при други китайци и наистина са ми правили лични услуги

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#45

Това е автоматично съобщение каквото и да ги питаш все ще ти отговарят нещо подобно махни поръчката и поръчвай през али експрес

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#46

Засега са коректни, имайки се предвид, че го нямат наличен. Без да съм им писал каквото и да било днес са ми пратили мейл:

Dear customer,
we are waiting for info from our supplier about the date of arrival to our EU warehouse, thank you for your patience.
your xfs

Have a nice day,
Support team

Ще изчакам до края на седмицата и ако няма развитие ще ъпна темата и ще откажа поръчката.
Много ви благодаря за мненията!

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#47

Здравейте колеги, няма бутон за редактиране, но пък е редно да ъпдейтна статуса на поръчката ми:

На 27-ми юни получих това съобщение:
Цитат:dear customer
we are waiting for delivery which should arrive this week, after that we ship and during next week your order should be delivered to you


Have a nice day,
Support team
Преди малко получих нов e-mail, в който ми съобщават, че телефонът е shipped.
В сайта вече също е In Stock.

Ще обновя мнението, когато пристигне (или подписа ми)

Поздрави!

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#48

(2016-06-29, 14:18:59)gongor написа:  Здравейте колеги, няма бутон за редактиране, но пък е редно да ъпдейтна статуса на поръчката ми:

На 27-ми юни получих това съобщение:
Преди малко получих нов e-mail, в който ми съобщават, че телефонът е shipped.
В сайта вече също е In Stock.

Ще обновя мнението, когато пристигне (или подписа ми)

Поздрави!

 И аз съм в подобна ситуация, само дето телефона-RedMi 3 Pro, който поръчах беше наличен (на 28.06), след 3 дни бездействие от страна на "xiaomiforsale" им изпратих имейл да попитам какво става и защо не ми изпращат апарата. Получих същия автоматичен отговор и нищо. 2 дни след изпратения имейл, на страницата им телефона вече е "on the way". По всичко изглежда, че информацията на сайта им е много некоректна, същото се потвърди като изчетох коментарите и постовете на фейсбук страницата им.

 Въпросът ми към @gongor e, разбира се пристигна ли телефона и провери ли тракинг номера, истински ли е или просто "замазват" положението?
Цитирай
#49

Здравей, днес по обяд пристигна, точно както ми казаха. Тракинг номера, който ми излиза в Order history в сайта беше активен и показваше всичко точно. По-долу ще видищ как е пътувал.

При мен проблемът е, че аз се обърках... мислех, че с ON THE WAY имат предвид, че го пращат на път веднага... после видях, че има и " IN STOCK ".  Явно имат проблем с ъпдейтването на информацията за наличности, от там идва и забавянето по няколко месеца... При мен закъснението беше само една седмица (или две, не искам да гледам в миналото), за което те си ме информираха, че чакат пратка в еди коя си седмица...

Цитат:
05/07/2016
10:00
The parcel was handed over to the consignee.
Bulgaria
04/07/2016
11:48
The parcel has reached the GLS location.
Bulgaria Varna
02/07/2016
03:31
The parcel has left the GLS location.
Romania Sibiu
01/07/2016
22:42
The parcel has reached the GLS location.
Romania Sibiu
30/06/2016
22:57
The parcel has reached the GLS location.
Hungary Alsónémedi
29/06/2016
22:37
The parcel has left the GLS location.
Czech Republic
29/06/2016
22:34
The parcel was handed over to GLS.
Czech Republic
29/06/2016
15:18
The parcel has been picked up.
Czech Republic

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#50

След като ме мотаха 1 седмица и им изпратих няколко имейла, последния от които "ултиматум" получих следния отговор:


XFS (XiaomiForSale)
Jul 7, 08:12 BST
Dear customer,
our e-shop will work from tuesday differently, all goods will be shipped from China. For you it means, that waiting time will be much shorter for all variants of products, which our e-shop offers.
Your order is paied, but undelivered. Becouse we don't have anymore goods in Europe, we need to send your order from China. There are options how to proceed:
1) we need to have your agreement,that you agree with sending your order from China, which contains risk of customs and taxes (however, our packages are looks like gifts, so the risk is minimal and we will be helpful in potential custom proceedings to pay minimal fee) .
2) if you pay 5% of the prize of your order as insurence, we will pay all possible customs expenses.
3) we will cancel your order and refund your money, you can make new order anytime.
Thank you for understanding, XFS team
Have a nice day,
Support team


Отказах поръчката, не искам да си имам работа с тях повече.

По-важното да се знае XiaomiForSale явно вече НЯМАТ ЕВРОПЕЙСКИ СКЛАД!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)