Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC One M7 проблем с обажданията и обхвата
#1

Здравейте,

Имам HTC One M7, което е купувано от Щатите преди около 8 месеца, брандирано към AT&T.  Unlocked е и си работеше с карта на Мтел до преди няколко дни. Извежднъж започна да не приема обаждания, нито да избира. Направих му Reset, но и това не помага, Странното е , че показва че има обхват, а не може да процежда разговори. 
Четох в гугъл  и се оказа, че е срещан този проблем, но и не разбрах какво е решението му. Търсих в форума за подобен проблем, но не успях да открия подобна тема.
Имате ли идея кое създава този порблем? Свързах се със Мосткомпютърс и оттам предложиха да се изпрати телефона до Полша- удачен ли е този вариант? Телефона няма гаранция и не знам струва ли си ремонт?

П.С. Телефонът си е стоков, с Андроид Джелибийн.


Поздрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега при мен се случи същото преди броени дни. Ако трябва да издребнявам точно на 14.08.2015 г. Както си беше всичко наред и изведнъж никой неможе да се свърже с мен, същото се отнася и когато аз се опитам да звънна.

Ако някой е имал подобен проблем нека да сподели мнение.

hTC One М9
Цитирай
#3

Пробвайте да ъпдейтнете, до последната версия за телефона (ако не сте), направете хард ресет след това, сменете сим картата, пробвайте с карта на друг оператор....
Нямам идея, какво друго да ви посъветвам.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#4

Малко информация относно проблема.
Оказа се хардуерен, в сервиз в Полша му смениха нещо, пише motherboard, но леко ме съмнява тъй като това си е нацяло нов телефон. Все пак вече си има обхват. 3g/4g антената работи на Auto.
Дано съм бил полезен ако някой изпитва подобни проблеми.

hTC One М9
Цитирай
#5

Каква цена ти излезна ?
Цитирай
#6

@simeonivanov22, каква цена, телефона не е ли гаранционен?

 
Цитирай
#7

Извинявам се , създателя на темата има телефон без гаранция и съм се объркал Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)