Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Има един текстов докомент в самата папка като влезеш.
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз много се зарибих с тази игра, ама взеха да стават трудни и да няма пари!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#28

Здравейте приятели

Имам проблем с играта не изка да ми тръгне на телефона, зарежда и не тръгва
Пробвах всички версии и не става.
С Галакси S2 съм v4.1.2
Някаква идея някой да помогне.
Или накой да ми прати работеща версия.

Благодаря предварително
Цитирай
#29

Флашни си един къстъм ром 5+ и пробвай пак...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#30

Не съм доволен аз. С изключение на добре нарисуваните коли всичко е фарс. Навигирането в менюто става супер бавно, като цяло всичко се случва бавно. То не са анимации, надписи, картинки и т.н. Оптимизацията също не е ок, на S6 на места особено при тръгване сече.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#31

Колега на С2 едвали ще е подкараш.
Цитирай
#32

Здравейте играта излязла ли е официално, тъй като не я намирам в Play Store. А от линка който е дал колегата пише че не е налична за България. Иначе с apk не ми се занимава. Благодаря предварително.
Цитирай
#33

За нас я няма още.

Samsung Galaxy S6 SM-G920F Blue Topaz
Цитирай
#34

Тези смешници вече година не я пускат за всички , почвам да се ядосвам , ще кажеш че е националното съкровище !!!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#35

Да неразбирам защо я няма още, вече почвам да се съмнявам че ще я пуснат за нашия регион.
Цитирай
#36

Айдеее излезна най-накрая от бетата, можете да я сваляте от маркета Smile
Цитирай
#37

На мен ми дава your device isnt compatible with this version...
Цитирай
#38

Работи супер на LG G3. Не сече. Моля за малко помощ. На тиер 1 и тиер 2 при онлайн игра с други опоненти си правиш старта както е нормално...т.е. даваш газ и пускаш когато си в зелената зона на оборотите. При тиер 3 и  тиер 4(предполагам и 5) има launch контрол някакъв и не мога да разбера ка трябва да тръгна. Или почва от нула оборота или другия тръгва една секунда по-рано.
Моля за помощ как се работи с този лаунч и може ли да се изключи?
Благодаря,
Цитирай
#39

Launch-a ти е колко бърз ти е рефлекса. Значи чакаш да изгаснат червените и щом стане зелено натискаш Launch а преди гледай колата да е в убороти, в зеленото. Това е, успех

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#40

(2016-07-05, 14:03:00)ИванМатин написа:  Launch-a ти е колко бърз ти е рефлекса. Значи чакаш да изгаснат червените и щом стане зелено натискаш Launch а преди гледай колата да е в убороти, в зеленото. Това е, успех

Абе глупост е това. Нали знаеш в първа част на някой автомобили натискаш газ и нитро още на първа. Тук нитрото ти е скрито от launch Huh
Цитирай
#41

След като тръгнеш, лънч-а изчезва и се се появява нитрото, то и без това не е нужно на 1-ва предавка.
V10 - върви екстра!

LG KM900 Arena 8GB+8GB
LG Optimus P990  v30b 2X  Android Version 4.0.4 8GB+16GB  Geekbench 2 score: 961
LG G3 32GB Black Gold 32GB+16GB Android Version 5.0
LG V10 Black 32GB+32GB microSD
Цитирай
#42

Не може ли да се махне от някъде. Не мога да свикна. При условие, че на CSR правя с Laferrari и първия механик за мотора само резултат от 7.08( никой досег не ме е бил, камо ли само с механик на мотора). Тука трагедия. Въобще не мога да се справя.
Цитирай
#43

Дръпнах я официално от маркета, върви добре, обаче не ми се зарежда горивото. Стои си на 7.35 мин. и не ще да мърда. От една седмица е така. Някой с такъв проблем?
Цитирай
#44

(2016-07-17, 13:28:02)kokibr написа:  Дръпнах я официално от маркета, върви добре, обаче не ми се зарежда горивото. Стои си на 7.35 мин. и не ще да мърда. От една седмица е така. Някой с такъв проблем?

При мен се зарежда без проблем. Инсталирах я и на Redmi 3 pro. Зарежда и върви.

 Да не си бъзикал нещо датата и часа?
Цитирай
#45

Не съм. Дръпнах първо тази която беше тук преди да излезе официално, вървеше си супер. След това ми излезе вече официален ъпдейт в маркета и след това спря да ми пълни газта. Иначе всичко друго работи, странна работа.

ПС: За ноут 3 става въпрос, ако има значение.
Цитирай
#46

Ами от фалшиФ apk до официален и се е бъгнало. Трий играта и инталирай наново от маркета. Clear cache първо на играта

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)