Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G Pro(f240l) преинсталиране
#1

Здравейте,притежавам въпросния телефон и искам да отправя едно много важно за мен питане.Може ли да изтегля kdz фаил за lg g pro 16gb и да го инсталирам на моя който е корейска версия с 32gb.Задавам този въпрос понеже ми писна от тези корейски приложения.
Ако може от къде и как да го изтегля и може ли евентуално нещо да прецакам.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Можеш да направиш упражнението, но някои неща няма да работят, тъй като кернелът и радиото са различни.
В раздела за телефона в XDA има доста ромове, ще намериш и информация как да конвертираш телефона в европейска версия

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Открих я.Но  с моя английски ще  видя  какво  ще  направя.Ако се справя ще пиша.Дано  само не  прецакам телефона.
Цитирай
#4

Здравейте отново.За съжаление не можах да руутна телефона опитах всички описани тук методи и не иска и не иска.И като G2 и като G3 и със стари и с нови програми.Ако може някой да каже сигурен начин за руутване на F240l ще съм благодарен.Поздрави.
Цитирай
#5

https://www.google.bg/url?sa=t&source=we...obeHRsSBLA

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#6

Здравейте.Извинявам се за забавянето,но реших да напиша какво направих за да могат и другите които притежават този страхотен телефон какво да правят,дали да го руутнат или не.Това вече е въпрос на личен избор.В началото когато го закупих правих какви ли не експерименти да го руутна,да го преинсталирам и т.н.Целта беше да махна всички корейски глупости които вървят с него.От всичко което направих се научих да го преинсталирам благодарение на помощта на хората от форума.Всичко което можах инсталирах и после бърсах и стигнах до следното заключение(след поне 25–30 преинсталаций и качване и махане на какви ли не програми и програмки).Направих чиста преинсталация с  LG_Flash_Tool и след това го оставих сам да си направи всички ъпдейти и телефона направо стана отново ненормален.Просто стигнах до извода,че колкото повече се мъча да го руутна и да махна всички корейски приложения,той става по зле и по зле.За това направих гореописаното и разбрах,че просто няма смисъл да го правя защото телефона притежава достатъчно вътрешна памет и рам и няма смисъл да се прави каквото и да е.Всички корейски приложения също им разреших да се ъпдейтнат и ги сложих в една папка и не им обръщам внимание(не ми пречат,даже май помагат за по-добрата работа).За всички които искат да си сложат лолипоп,не ги съветвам описал съм в друга тема защо.Телефона е с киткат 4.4.2 и работи перфектно.За сега това се сещам,ако някой го интересува нещо да пита ще се радвам да мога да отговоря.Поздрави.(P.S. към модераторите на форума една молба,ако може пуснете отделна тема за LG G PRO както има и за другите по известни LG-та.Телефонът определено си заслужава).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)