Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на нова батерия (от къде).
#1

Здрасти на всички,

С нексус 5 съм по4ти от самото начало. Батерията започна да държи доста по-малко +  нагрява се доста повече.
Някой купувал ли си е батерия от България ? От къде :П ? И останахте ли доволни?

П.С. (Четох из форумите че повечето батерии на пазара не са оригинални и хората не остават доволни от резултата(издържат колкото една стара батерия (2годишна))
Затова пускам тази тема Smile.

Мерси предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

http://m.ebay.com/itm/Genuine-OEM-Google...nav=SEARCH Аз взех от ebay батерия за lg g2, но не от хонгконг, а от англия. Ползвам я вече година и си държи нормално.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#3

Да разбирам, че точно от този Seller не си купувал батерия :?
Ако някой е купувал от някъде (World wide) и е останал доволен да каже Smile
Цитирай
#4

Щом загравя значи има някаква консумация и се изтощава по бързо затова, не че и е паднал капацитета, на твое място бих направил един чист инстал на андроида, след това не качвай много бози а само най необходимото и то когато ти потрябва и виж как е.
Цитирай
#5

Така е, не е същият продавач. Погледнах в историята и съм те подвел. Купил съм си я пак през ebay, но от Германия... Дойде за седмица

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#6

Можеш ли да ми дадеш линк ? Ако случайно продавача продава и батерии за Нексус 5?
Цитирай
#7

Аз си купих нова батерия от citytel, български сайт, струваше 50лв. Малко трудно се сменя, защото оригиналната е залепена с лепило за корпуса на телефона, доста зор видях да я изкарам без необходимите инструменти
Цитирай
#8

Да ви кажа само, че ако ъпдейтнете телефона до Androd M Preview батерията ще ви държи много по дължо благодарение на Doze. От няколко дни тествам и телефона ми държи вместо един ден два дни дори щеше да издържи и 3 с нормална работа по него, но ми се наложи да ползвам Google Maps като навигация а тя харчи много ток по подразбиране зради GPS чипа.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#9

(2015-09-06, 23:19:32)advokata написа:  Да ви кажа само, че ако ъпдейтнете телефона до Androd M Preview батерията ще ви държи много по дължо благодарение на Doze. От няколко дни тествам и телефона ми държи вместо един ден два дни дори щеше да издържи и 3 с нормална работа по него, но ми се наложи да ползвам Google Maps като навигация а тя харчи много ток по подразбиране зради GPS чипа.
 
Еми аз до колкото разбрах 6.0.0 излиза края на годината :Smile. Явно ти си пробвал за девелоперс.
Еми това е полезна информация . ще изчакам тогава да видим дали ще има подобрение след 6.0.0.  

luckana -Иначе мерси за инфото за магазина. Можеш ли да кажеш дали има подобрение в батерията след като е смени ?
Цитирай
#10

Във емаг има батерия за нексуса 39 лв е Smile

Google Nexus 5 16Gb Android 5.0.1 Lolipop
Цитирай
#11

Подобрение дали има е трудно да се каже. По-скоро си държи по същия начин Big Grin Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)