Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.1.1 официално наличен за Xperia Z

C6603_10.7.A.0.228_R2E_MobilTel EAD BG.ftf.zip size 1.21GB, source ddqnov.com
Цитирай
Аксесоари

Мерси!
Тегля ...
Цитирай

Преди малко сложих C6603_GloBul BG_1270-8751_10.7.A.0.228_R1E през флаштуул. Впечатления след няколко дни Smile
Цитирай

@pilko, ще чакаме отзиви.
Цитирай

Като минах на 10.7.A.0.228 забелязах че когато телефона ми е на зарядно и го рестартирам или го включа започва да изписва че андройда се ъпдейтва и че инсталира приложениата,и така безкрайно,след това трябва да го оправя чрез рипер на компаниона.
ако не е включен на зарядно няма проблем.

Някой да сподели?

Xperia Z , Black , C6603
Huawei P9 lite 7.0 B388 GOLD

Цитирай

Нямам наблюдения аз, до 2% беше паднал веднъж и го заредих, не успя да се изключи. Не съм му правил рестарт откак е на .228
Цитирай

@pilko, как се представя ъпдейта след няколко дни работа вече?
Цитирай

Като цяло може би работи с една идея по-бързо. Откъм батерия като че ли има съвсем леко подобрение, но това може и да се дължи на факта, че си махнах фейсбук приложението. Интересното е, че като сложих .228 от Теленор, в менюто за избор на режим на мрежата нямаше ЛТЕ, а иконката стоеше. След два-три дена обаче мина на 3Г и само така стоеше (не помня дали съм правил рестарт). Вчера сложих .228 за централна Европа и всичко си дойде на мястото. Не виждам кой знае каква разлика, освен че може би е леко по бърз.
Цитирай

Благодаря за споделеното мнение. Все още се колебая дали да премина към Lollipop-a заради издръжливостта на батерията. Чета различни мнения - от много доволни до крайно недоволни от представянето й в 5.1.1. Лично за мен като недостатък е опцията за минаване в тих режим и вибрация от бързото меню, а трябва от бутона.
Цитирай

Откакто излезе лолипоп съм с него и досега не съм се замислял да сваля пак до киткат. Единственото нещо, което ми липсва е интеграцията на контактите и календара с фейсбук. Но не е болка за умиране. А за тих режим винаги съм ползвал бутона за звука, така че не ми е определящо. Факт е обаче, че от близо три години насам, камерата става все по-добра с всеки ъпдейт. Нищо не губиш да пробваш.
Цитирай

Мои познати казват, че са забелязали доста по-бързо падане на батерията при 5.1.1. Ти казваш, че при теб е една идея по-добре от 4.4.4...
Цитирай

Сутрин около 8 изключвам телефона от зарядното. След това сутрешното ровене из нета. След това на работа от време на време го ръчкам, снимам, ползвам чатовете малко. Вечер като се прибера е на около 60%. Данните и WIFI са ми включени постоянно. Това е в най-честия случай. Има случаи да се прибера със 70%, имало е случаи и на 30%. Но от батерия на почти три години, не знам какво мога да искам повече. Ама пак ти казвам, че нищо не губиш да пробваш. С всяка нова версия имаше яко точене на батерия, но след това има по няколко ъпдейта, които поне при мен явно вършат работа. Ти си решаваш дали да пробваш. Нищо не губиш.
Цитирай

За използването, което казваш и факта, че батерията ти е почти на 3 години е повече от перфектно. Моят е на година и половина.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)