Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тъп проблем,който сам си направих
#1

Здравейте момчета и момичета,накратко проблема е следния.Снощи нещо реших да си сменям мелодиите по Нексуса,и случайно му зададох функцията да избира само от оригиналните мелодии,а не от качените MP3-ки през File manager-а,и сега мога да избирам само от оригиналните.Снощи ръчках 1 час,но не открих от къде да го оправя. Bu Bu Bu Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки на приложенията и изчистваш по подразбиране ,приложението което си задал.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#3

Ами не намирам по подразбиране,само нулиране ,това ли трябва да е ???
Цитирай
#4

Не знам ,как е при нексуса. .. Явно това трябва да е. Пробвай.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#5

Ама нулирането е за всички приложения,не за всяко поотделно.
Цитирай
#6

File manager с който си....намери го в Диспечер на приложения >> Всички и цъкни върху него и гледаш Изчисти настройки по подразбиране Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

На Lolipop няма такова нещо,има чистене на кеш и изчистване на данните.
Цитирай
#8

Погледни под Изчистване на кеш паметта .
Там е Изчистване на данните по подразбиране

Xiaomi 13T Pro
Цитирай
#9

Видях го,но не ми е активно . Bu Bu Bu Изчистих и данните за приложението,същата работа.




Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
#10

Да и аз за проверка направих същото нещо. В момента на мога да изтрия по подразбиране да ми позволява аз да избирам от къде да си намирам песен за Ring tone на телефона. Има обаче заобиколен път. Аз имам DoubleTwist плейър на телефона и от него когато съм на песента мога да избирам и да и дам да стане тон на звънене. Не знам колегата @murdzhev с каква версия е на телефона (никъде не е писал и мога само да гадая), но аз съм със 6.0 Preview 3 и нямам опция да влезна в running apps и да изтрия Default настройката на Media storage. Надявам се като излезе официалната версия вече да може да се влиза в настройките.
   П.П- Изчистих default seting на Media Storage след като си свалих и инсталирах ES Task Manager. След инсталацията отидох на Cashe Cleaner от там на Media Storage и натиснах там където е удивителната (в дясно), после долу му дадох да изчисти defaults и готово.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#11

Може да деинсталираш приложението и да го инсталираш така ще стане, но ще ти изтрие всички настройки и т.н. на приложението.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#12
Sad 

С напълно стокова версия съм,с Лолипоп 5.1.1 .Пробвах с преинсталация на File manager-не стана !!!

П.С.Стана с инсталация на друг File manager !

П.С.Благодаря на отзовалите се !!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)