Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със стъклен панел.Отлепен
#1

Здравейте колеги.Ходих в магазина на един съфорумник(да не правя реклама) с идеята да си сложа стъклен панел на П8-то.Мерак..всичко ок.Едно,че нито се слага с машинка...друго че нито е професионално,НО все пак си викам ай да сложа...така и така съм тука.Както и да е...мацката го сложи ,но още в магазина двата ъгъла не се залепиха.Каза,че с течение на времето ще се залепи и ...не ми се разправяше и си го платих и взех.Проблема е,че след 2 часа(без даже да съм ползвал телефона) и другите 2 ъгъла се разлепиха.Ясно ми е,че варианта да ида и да го върна го няма.Въпроса е мога ли аз да си го "дозалепя" ,или просто да прежаля 20-те лв. и да търся друг магазин. 
Мерси за помоща!  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

@Nightwind, няма как да стане, щом не станало от първи път. За смяна е.

 
Цитирай
#3

Какъв е този стъклен панел и за какви машинки говориш?

Ако става въпрос за стъклен скрийн протектор, то той се лепи на ръка, няма машинки. Просто кофти са ти го залепили.
Цитирай
#4

Мерси колега.Проблема е ,че в целия град(Пловдив) няма стъклеми протектори просто.Явно ще трябва да почакам да позаредят. Smile
Цитирай
#5

Или си поръчваш онлайн!
Цитирай
#6

@Nightwind, можеш да си поръчаш от някой сайт. Намират се качествени и евтини.Smile

 
Цитирай
#7

Аз ползвам такъв от вече една година и за сега върши перфектна работа. 
http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-0-33M...233db7c1b0

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#8

Малко са хората закупили такива аксесоари от БГ

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

@Nightwind, имаш ЛС. Wink

 
Цитирай
#10

Преди и аз си пазарувах протекторите от чужденеция, но в Плевен има един магазин където стъкления с поставянето е 5 лв, обикновения с поставянето е 2 лв Big Grin
Цитирай
#11

@climb, цената на качествен протектор започва от $5-6 и нагоре, сигурен ли си че са били от калено стъкло? Rolleyes

 
Цитирай
#12

Как се разбира дали е калено или не?
Цитирай
#13

@climb, един от най-лесните начини като проба да го одраскаш с нещо.Smile

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)