Анкета: От кой отбор сте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Instinct
24.49%
12
24.49%
Mystic
46.94%
23
46.94%
Valor
28.57%
14
28.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

С вдигането на левел ще ти се падат и еволвнати, така че си пази candy и stardust.
Цитирай
Аксесоари
#27

Гледам, че доста неща не са добавени все още, а ние играем на кракната версия. После ще можем ли да се възползваме от новите неща и да си запазим прогреса?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#28

Ако се логнеш със същия акаунт, ще можеш, мисля.

P.S:
Някой гледа ли репортажа за играта по Нова?
Цитирай
#29

Да, запазва се, ако влезеш с Google акаунта си Smile
Цитирай
#30

Добавих анкета за отборите.

D_coffee
Цитирай
#31

В Австалия толкова много нашумя тази игра, дори в Сидни се събират около 5000 души вървят на група и търсят Покемони, е*аси му работата.
Инсталирах я и аз, ама я махнах почти на следващия ден. Не искам да съм един от тях...
Също смърни случай, дете се удавило за да хване Покенон в окена, представяш ли си.
Некъв пък намерил умрял човек.
Идиотщина

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#32

Избрах отбор Instinct, че в моя град повечето играчи са в другите два отбора.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#33

(2016-07-15, 01:54:20)ИванМатин написа:  В Австалия толкова много нашумя тази игра, дори в Сидни се събират около 5000 души вървят на група и търсят Покемони, е*аси му работата.
Инсталирах я и аз, ама я махнах почти на следващия ден. Не искам да съм един от тях...
Също смърни случай, дете се удавило за да хване Покенон в окена, представяш ли си.
Некъв пък намерил умрял човек.
Идиотщина
Днес пред мен един младеж се блъсна в табела докато беше забил в телефона. Трябва да се внимава. 😀😀 Мен ме кефи много. Някой участва ли в група за отборно събиране?

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
Цитирай
#34

Във Фейсбук е пълно с евенти за събирания, които се разпространяват чрез групи за Pokemon GO отново във Фейсбук.

D_coffee
Цитирай
#35

Играта вече е достъпна официално в Италия, Испания и Португалия. До дни ще е достъпна и в България и тогава очаквам броя на играчите да се повиши драстично.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#36

Играта вече официално е достъпна и в България.

D_coffee
Цитирай
#37

Да попитам сървърите работят ли или аз имам мякакъв бан за използване на fake gps location?

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#38

От както е достъпна официално за България сървърът падна и е офлайн. Скоро ще е активна и защитата за измама с GPS данните така, че внимавайте Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#39

Като цяло играта наистина се оказа хит, дори очаквам да задмине и другата "рожба" на Niantic- Ingress, ако вече не я е задминала, но си личи, че Niantic и Nintendo не са очаквали чак такава вълна от играчи.
Цитирай
#40

Та вече задмина по успех Ingress. Но наистина не са очаквали чак такъв интерес за това и сървърите не издържаха. Интересно ми е, не си ли взеха поука от премиерата в САЩ и да си подсигурят нещата за премиерата в Европа.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#41

Днес вдигнах 3 левела с lockito. Вече не работи, някой ако е чел някъде нещо да подсказва... как ли не пробвах направих приложението системно няма разлика... няма да ставам скитник Big Grin

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
#42

Днес всичко е наред Smile
Цитирай
#43

https://youtu.be/mD-nvyuEr6M

За всички, които са на Android 4.1.2-4.3! Изпробвано и работи!
Цитирай
#44

И ето ,че с тази игра настъпи zombie apocalypse.
Цитирай
#45

[Изображение: de4e0dec7a771c67ae5c9156a5ca49d5.jpg]
Цитирай
#46

От маркета ли е свалена или не ?
Цитирай
#47

Не, това е версията, която колегата @maks11 прати.
Цитирай
#48

Теглете само от маркета Smile Отделно антивирусните са много плашливи ?
Цитирай
#49

Абе само на мен ли неможе да ми влезе и лагва адски много ?
От село до софия съм и си имам перфектен H+ интернет , със 12 000 МБ....
И тва с яйцата е скапано.. карам колело и става уж... ако е под 25км/ ч. Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#50

И вчера и днес опитвам с H815 андроид 6.0 мъча да влезна и не успявам.Сървърите недостъпни и така.GPS е пуснат,мобилни или wi-fi и все едно и също дава. От маркета е сваляна

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)