Анкета: От кой отбор сте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Instinct
24.49%
12
24.49%
Mystic
46.94%
23
46.94%
Valor
28.57%
14
28.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Имат проблем със сървърите.
Цитирай
Аксесоари
#52

Сървърите отново са претоварени.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#53

Дали тези приложения за следене на сървърите са ефикасни, някой има ли опит с тях?
Цитирай
#54

Яко товар за тея сървъри. Ако скоро не ги оправят, ще изгубят доста играчи. Аз се зарибих да гледам кви има по разни по-специални места като Панчарево и т.н.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#55

Хахах , и аз по панчарево и по герман днес лових.. даже в герман кметството е превзето от жълт играч.. беше yellow team Big Grin

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#56

Някой успя ли да трикне ГПС-а за да излъже покемон го-то  Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#57

Съветвам ви да не го правите защото скоро ще започнат наказанията точно за хора който се опитват да излъжат GPS-а в играта.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#58

Хахаха голяма зарибявка тия покемони.Днес 1 имаше в НОИ Пловдив,после още 4 хванах до Гранд Хотел Пловдив-Новотела Smile

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#59

Аз имам проблем с люпилнята... Или вървя много бързо, но минавам по 10км на ден, а то отброява 1... С този темп, уйдя конйь у ряката, чак за Нова Година...

Android devices: LG G4 Black Leather  |  Vonino Sirius QS
Other devices: Kindle Paperwhite  |  Dell XPS l702x
Цитирай
#60

(2016-07-18, 15:33:11)OliQueenBG написа:  Съветвам ви да не го правите защото скоро ще започнат наказанията точно за хора който се опитват да излъжат GPS-а в играта.

Няма да ми пука особено. Тъпото е, че успешните начини изискват руут. Там слагаш слагаш mock аpp-а като системен.
Тва с яйцата вярно е бъгаво.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#61

Нека да си признаем, въпреки големия интерес, играта беше пусната с много бъгове.
Цитирай
#62

(2016-07-18, 17:00:02)ChEfOo написа:  Аз имам проблем с люпилнята... Или вървя много бързо, но минавам по 10км на ден, а то отброява 1... С този темп, уйдя конйь у ряката, чак за Нова Година...

Същият проблем имам. Пуснал съм 3 люпилни, днес ходих да бягам на стадиона и през цялото време телефона беше в ръката ми. Избягах 6 километра, а люпилните бяха ми отчели едва 1 километър. Наистина това е адски дразнещ бъг и излюпването става адски бавно Sad

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#63

(2016-07-18, 18:51:16)OliQueenBG написа:  Същият проблем имам. Пуснал съм 3 люпилни, днес ходих да бягам на стадиона и през цялото време телефона беше в ръката ми. Избягах 6 километра, а люпилните бяха ми отчели едва 1 километър. Наистина това е адски дразнещ бъг и излюпването става адски бавно Sad

Да го вържат към ацелерометъра... На LG приложението LG Health отчита доста точно според мене, ом то може, и те могат... 
Сложил съм 5км и 10км да с люпят... Не мога да намирам нови яйца докат не станат, а не може да става и въпрос за плащане...

Android devices: LG G4 Black Leather  |  Vonino Sirius QS
Other devices: Kindle Paperwhite  |  Dell XPS l702x
Цитирай
#64

Нови яйца се намират, просто се люпят толкова колкото инкубатора имаш. Аз имам една дузина яйца, но само два инкубатора. Единия даже е само за три ползвания.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#65

(2016-07-18, 19:48:44)ChEfOo написа:  Да го вържат към ацелерометъра... На LG приложението LG Health отчита доста точно според мене, ом то може, и те могат... 
Сложил съм 5км и 10км да с люпят... Не мога да намирам нови яйца докат не станат, а не може да става и въпрос за плащане...

И да си платиш не можеш да си купиш яйца от магазина. Аз днес си платих, че ми се изчерпаха топките и си разшерих мястото за покемоните и предметите в раницата Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#66

При мен сравнително точно отчете разстоянието при яйцата 2,5 км=2 км и се излюпи Smile
Цитирай
#67

Играта за момента е супер бъгава,направо няма смисъл да се цъка.

1.За да ловиш покемони ,трябва да ти е отворено самото приложение ,това по план не трябваше да е така.
2.За картата с покемоните,винаги са ми на 3 стъпки,изобщо никаква ориентация кой-къде е.
3.Незнам за ходене и т.н ама за 2 дена само докато си стоя в колата хващам по 10 покемона.

XPERIA XA
Цитирай
#68

(2016-07-17, 16:35:25)gamerz7 написа:  И тва с яйцата е скапано.. карам колело и става уж... ако е под 25км/ ч. Big Grin

Има ограничение - 16 км/ч.

(2016-07-18, 21:18:54)OliQueenBG написа:  ...Аз днес си платих, че ми се изчерпаха топките...

Какво ги правите тези покетопки? Big Grin Аз обикалям и събирам Покемони, ама никога не са ми свършвали. Покестоповете дават в промишлени количества. Big Grin

(2016-07-19, 18:57:34)diw4k написа:  3.Незнам за ходене и т.н ама за 2 дена само докато си стоя в колата хващам по 10 покемона.

С ходене се хващат доста покемони също. Особено ако има активиран Lure модул на някой покестоп.

PS: Днес, за около 3 часа, събрах 91 покемона, за първи път събирам толкова много от едно излизане. 27 бяха Drowzee, направо ми писна от тях. Big Grin

D_coffee
Цитирай
#69

Още един бъг, ако си минал примерно през покестоп и си го използвал, ако играта се рестартира можеш отново да използваш този покестоп, знам че е малко странно да изтъквам това като бъг, но очаквах поне да има някакво време, през което този покестоп да не може да се използва.
Цитирай
#70

5 минути е времето да не се ползва.
Цитирай
#71

Мисля, че сървърите отново са се скапали, не може да намери инфо в сървъра от един час. В Щатите са излезнали на обедна разходка да ловят покемони, мръсниците...Big Grin

Sony Xperia J, Android 4.1.2 Jelly Bean
Sony Xperia M4 Aqua 8gb Android 6.0.1 MM
Sony Xperia XA 

Huawei Mate 20 lite
Цитирай
#72

Играта е готина като цяло. Само дето телефона ми е с 1 GB RAM памет и от време на време лагва яко. Като си погледнах свободата RAM памет, беше на минус Big Grin
Дано да я оптимизират за устройства с 1 GB RAM.
Иначе аз се чудя, кой отбор да избера. Като цяло има ли някакво значение (ще ми помогне ли с нещо) ако избера определен отбор? Или е, който си харесам по цвят? За сега мисля за червените Smile

Sent from my Moto G using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#73

Това със стъпките наистина е много досаден проблем. Би ми било интересно да подскажат с нещо за посоките и стъпките наистина да работят. Ще е по-интересно, ще се вкара малко мисъл и преследване, няма да обикаляш на рандом като гламав. 

Отделно няма никаква логика относно локацията на отделните видове. От какъв зор ще има риби и водни костенурки в центъра на София?

П.П Играя я заради битките, но в тях мога да използвам по-често срещаните покемони(повече ъп-ове за тях). По-редките и яки са слаби и безпомощни в битките. Отделно липсата на live битки и ей така битка м/у двама играчи само е пълен шит. 
Липсата на Trade м/у играчите също е минус. Въобще връзките м/у играчите липсва.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#74

Да, и аз не знам кой отбор да избера, ще играя с две приятелчета, единия е Мистик, другия Инстинкт, единият ми е от града, другия не...Big Grin Кои са по-големите ретарди?

Sony Xperia J, Android 4.1.2 Jelly Bean
Sony Xperia M4 Aqua 8gb Android 6.0.1 MM
Sony Xperia XA 

Huawei Mate 20 lite
Цитирай
#75

Няма значение кой отбор ще изберете, разлика в играта няма да има. Който цвят ви харесва. Като цяло Mystic и Valor май преобладават у нас. Instinct са най-малко. Гледайте Gym-овете около вас какъв цвят са и ако искате да ви е по-лесно, избирайте според това.

D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)