Анкета: От кой отбор сте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Instinct
24.49%
12
24.49%
Mystic
46.94%
23
46.94%
Valor
28.57%
14
28.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

(2016-07-20, 09:46:04)mita6ki9 написа:  П.П Играя я заради битките, но в тях мога да използвам по-често срещаните покемони(повече ъп-ове за тях). По-редките и яки са слаби и безпомощни в битките. Отделно липсата на live битки и ей така битка м/у двама играчи само е пълен шит. 
Липсата на Trade м/у играчите също е минус. Въобще връзките м/у играчите липсва.

В бъдещите ъпдейти ще има трейд на покемони и битки с приятели. Така, че търпение Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
Аксесоари
#77

Ако може да ми кажете как да си я сваля на телефон с Android 4.4.2 и оправя за тази версия или как да си сложа kitkat... без или със root и ако може да няма бъгове със обажданията и блутута.
Цитирай
#78

Някой за обясни как се хваща пикачу, че от статията не схванах смисъла...
Цитирай
#79

И аз не разбирам,като го дава наблизо 3 стъпки-всяка била приблизително 350метра.В коя посока да се върви? Иначе ловиш го като цъкнеш на покемон и после плъзгаш към него топката и гледаш да го уцелиш Smile

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#80

Просто бягате 3 пъти от 3те покемона (бълба , търтъл и чар) , на всеки 50 метра трябва да ви излизат наново същите 3 покемона и след третия път ще се появи до тях и пикачу
Цитирай
#81

(2016-07-25, 08:34:58)Slackwere12 написа:  Някой за обясни как се хваща пикачу, че от статията не схванах смисъла...

Като пуснеш играта за първи път, имаш 3 покемона и трябва да хванеш един от тях. Трябва да почнеш да вървиш и да се отдалечиш от тях на определено разстояние (50-100 метра), при което те се ще spawn-нат по-близо до теб. Като направиш това 3 пъти, на 4-тия spawn ще се появи и Пикачу.

D_coffee
Цитирай
#82

Ами аз я играя вече от 3-4 дни и съм 6 левел, като влезя в играта не ми излизат тези 3 покемона. Сега мога ли да го хвана пикачу ?
Цитирай
#83

Това се прави при първото пускане на играта.
Цитирай
#84

Само при първото стартиране Smile
Цитирай
#85

Имам проблем , защо в playstore -  ми изписва , че телефона не ми поддържа играта - Zenfone GO , а щом я изтегля от интернет върви без проблем ?
Цитирай
#86

На майка ми телефона Zenfone GO сега проверх като каза и не се поддъра, но от нета тъгва...

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#87

Да .. не мога да си обясня това .. дали има начин да се оправи , ще следя с интерес!
Цитирай
#88

Подобни проблеми има и с много други приложения и игри. Показва в маркета, че не са съвместими за твоя телефон, но спокойно може да си ги инсталираш, ако намериш apk файла.
Цитирай
#89

Да , но така ще може ли пълноценно да се ъпдейтва играта или ?
Цитирай
#90

Стига да намериш апк за новите версии, да! Няма проблем.

Sent from my Moto G using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#91

Ако не ти де търси ще актуслизирам взема апкто и ще ти дам линк

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#92

Искам да попитам, имате ли проблеми със забиване на играта?
При мин забива почти ппостоянно, най-често както просто си вървя, да събирам крачки за люпилнята. После трябва да се рестартира и след стотин метра пак е забила. Дали е бъг или можа да ес дължи наустройството (Xiaomi redmi note2)? Или пък някое друго приложение и пречи?
Цитирай
#93

Срив в сървърите Smile
Цитирай
#94

Някой да е намерил някакъв трик или нещо подобно ?
Цитирай
#95

Как да подкарам на huawei p9 lite да виждам покемоните през камерата ? Телефона няма жироскоп.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Цитирай
#96

Не може, щом нямаш жироскоп
Цитирай
#97

Ееее страшно тъпо е така без да ги виждаш през камерата. Вчера го взех телефона и толкова се бях засилил днес да ловя и греда Big Grin
Цитирай
#98

Казват, че било по-удобно без камера. Не губиш много.
Цитирай
#99

Да, много по- лесно е без камерата, особено като се има предвид, че играта се играе на вън.
Цитирай

Как се пуска през камерата? На S6 става ли?

-----------
Пай сеее ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)