Анкета: От кой отбор сте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Instinct
24.49%
12
24.49%
Mystic
46.94%
23
46.94%
Valor
28.57%
14
28.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

http://www.androidpolice.com/2016/09/07/...countries/

Big Grin  с тва чудо доколкото разбрах ще може да се върти стопове, да се хващат вече регистрирани покемони, да се отчитат км(люпене и т.н). 
Въпроса ми е дали телефона трябва да остане с включен дисплей? 
Чудя се дали да го взема за един приятел който при вървене навън все гледа телефона.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари

http://www.ownedcore.com/forums/pokemon-...e-you.html


бот за играта,някой ако не му е ясно как бачка да ми пише ЛС .

XPERIA XA
Цитирай

(2016-09-12, 18:35:44)diw4k написа:  http://www.ownedcore.com/forums/pokemon-...e-you.html


бот за играта,някой ако не му е ясно как бачка да ми пише ЛС .

Може ли малко да разясниш какво точно прави ? И това с новия ъпдейт е много глупаво, на руутнати телефони да не върви играта... Сега като съм на къстъм ром няма да мога да я играя...
Цитирай

И аз съм с къстъм ром, който е руутнат естествено. Как можаха да го направят това, с руут да не може да се играе...
Поне все още не е пуснат тука ъпдейта. А толкова исках бъди системата.
Аз руута съм го сложил, за да махам рекламите, Titanium Backup и GLTools, благодарение на която програма мога да играя играта. С нея съм намалил един вид графиките, тага че да ползва по - малко рам памет. Иначе играта изобщо не върви, понеже тела ми е с 1 ГБ РАМ.
Дано да измислят някаква схема с руут да може да се играе. Ако някой попадне на нещо, да казва, защото играта наистина си заслужава.

Sent from my Moto G using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Може да пробвате с RootCloak модула за Xposed. С някои приложения работи, зависи колко сериозно са приели Niantic засичането на Root.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай

(2016-09-12, 18:42:36)Slackwere12 написа:  Може ли малко да разясниш какво точно прави ? И това с новия ъпдейт е много глупаво, на руутнати телефони да не върви играта... Сега като съм на къстъм ром няма да мога да я играя...

В .xml файла добавяш имената на покемоните който ти трябват ,пускаш го и чрез локацийте на който се раждат ти ги хваща автоматично.Довежда до софт банн (да не можете да се биете в джимове) ,но се оправя с друг бот (MasterBall)

XPERIA XA
Цитирай

отдавна не съм влизал в играта смених рома   днес нещо немога да вляза пише ми unable to authenticate заради роота ли немога да вл1за или проблем със сървърите преди я играех с xposed pokemon

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай

Заради руута е.
Цитирай

Мога да ви дам един "Tip" за free candies. Влизате тук  натискате buddy и избирате покемон. Така на различно разстояние  ще получавате candy за избрания покемон. Smile
Цитирай

Продавам акаунт с всички покемони без около 10 ,22 лвл.Някой ако се интерсува на ЛС Smile

XPERIA XA
Цитирай

Има начин с magisk да се играе с руут и да се ползва Android Pay или Samsung Pay не помня.

Трябва да имате TWRP самоче аз нямам руут Smile

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Здравейте, веднъж като съм избрал някой отбор, мога ли да го сменя, че такъв съм нацелил, че нищичко няма. Като взема един джим още нямам достатъчно силен покемон, че да го задържа, а като че никой няма от отбора ми да помага.


Имам пикачу единия е 142, другия 217. Случайно ги хванах.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Отбор не може да се сменя.
Относно пикачутата за които говориш, предполагам, че си малък левел.
Предлагам ти да си направиш нов акаунт, като предлагам да е Гугъл акаунт, а не трейнър клуб, защото клуба често има проблеми с логването.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Ами 15 ниво. Аз през гугъл съм влязъл.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има ли още хора които да играят ? Smile
Аз играя с хак и си ги лова в santa monica, kopenhagen, central park и т.н
Много искам да управят spawn-ването в малките градове. То тука пустиня за добри покемони. Само някакви хипер shit-ави.

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай

Аз съм вече на 20 ниво. Обаче имам акаунт чрез гугъл но вече не мога да го впиша, и сега ми е само на самсунга! Вече няма ли начин?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)