Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Грешка 403 в Google play при нов телефон
#1

Днес си взех заменения гаранционно телефон и с голяма радост тръгнах да му настройвам акаунти и прочие, но след влизане в Google play и опит за update на Google play services ми даде грешка 403, и от там насетне на всяко едно приложение което има update ми дава тази грешка, няколко пъти трих акаунта от телефона чисти кеш и дата на google play services и framework, връщах заводски настройки 4-5 пъти и какво ли още не което четох в нета, но оправяне няма  Sad Сега влизам и си инсталирам нови приложения, но за тези за които има update ми изкарва тази грешка, даже сега и gmail не иска да ми синхронизира защото иска да ъпдейтна google play services.Някаква идея какво да пробвам от тук нататък?
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвал ли си през мобилна мрежа? Иначе в един друг подфорум имат същия проблем и пишеха, че след 10-15 опита се ъпдейтвало.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
Цитирай
#3

Пробвах и през мобилна, и през две wifi-та и сега пробвам ръчно да сваля версията, точно която е за моето устройство и чакам да се инсталира....

И след ръчен ъпдейт нищо не става....
Цитирай
#4

На 4 смартфона вкъщи прави същите номера от 3-4 дни - Error 403. Няма оправия, какво ли не пробвах. Дава ти грешката, а на другия ден или след няколко часа се инсталира или ъпдейтва приложението без проблем. Брутално дразнещо е това ... и със сигурност е свързано с Гугъл.. През мобилна или Wifi мрежа, все същата работа.
Цитирай
#5

Ти ме успокой Smile От 4 часа вече се мъча и останах без нерви, от 1 час насам започнаха 1 по 1 да се ъпдейтват някой приложения и от 8-10 сега останаха 2 за ъпдейт...Значи явно проблема не е само в моя телевизор Smile
Цитирай
#6

Добре колеги, нали си имаме тема за проблеми с Google Play >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1179339

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)