Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Teфони с голяма отстъпка за корпоративни клиенти?
#1

Здравейте, 
не бях писал във форума от доста време най- вече, защото не виждам ядове с настоящия ми G2, но нещо тази сутрин събуди любопитството ми, а в момента няма как да получа допълнително инфо. 
Става въпрос за преподписване на фирмени договори към единия от операторите ни. Нямам точна идея за големината, защото не работя в нея, но говорим за нещо от порядъка на 100на сим карти/ може и повече, а ако са по- малко няма да е с много/
Та тази сутрин ми се обадиха да ме питат / много близък роднина/ дали искам евтин телефон, че дори мина и ми остави списък, цените, в който меко казано ме шокираха.
Говорим за около 80- 90% под редовните цени на смартфони включително и актуални флагмани от калибъра на s6 и епълските истории, но кодирани естествено. Имам впечатление, че съм виждал апарати, купувани на подобни цени / че дори и безплатни/ да се продават в продавалниците и прочее, но искам пак да си попитам имам ли основание да се надявам на нещо или е по- вероятно някой да не е разбрал нещо Big Grin

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
Аксесоари
#2

Я снимай брошурата да я разгледаме и ние Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#3

Аз не бих я снимал. Това си е фирмена информация. И да, възможно е. Дори понякога подаряват телефони

И да ми продадеш G2 - ката с 80 % отстъпка

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Като човек получаващ такива оферти (имаме 60 карти), тези цени са доста невероятни. Да не кажа невъзможни. Да, получаваме бюджет при преподписване, но иначе цените не са такива, каквито и аз си представям, че трябва да бъдат.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#5

Зависи и от оператора и от договорените условия.
При ментел има няколко варианта. Могат да ти дават отстъпка от сметката ежемесечно или да получаваш телефони на преференциални цени. При голям обем от карти и втория вариант, в комбинация двете, аз съм склонен да вярвам. Цените наистина са смешно ниски.

Choosing...
Цитирай
#6

И да се има предвид, че на тези кирии няма ддс, т. е почват от 20% надолу, може за това да ти се струват ниски + отстъпката за новия договор, но 90% отстъпка ... не, може да е за няколко телефона, не за 50-100 парчета.
Цитирай
#7

(2015-09-18, 17:39:11)tolostoi написа:  И да се има предвид, че на тези кирии няма ддс, т. е почват от 20% надолу, може за това да ти се струват ниски + отстъпката за новия договор, но 90% отстъпка ... не, може да е за няколко телефона, не за 50-100 парчета.

Уж става въпрос за няколко бройки, да.  Ще се ангажирам все пак с ъпдейт по темата тази дни като разбера повече.
Toчно заради това, което каза Jordannn, не искам да качвам снимка на въпросния лист.

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#8

Аз си купувам телефони от такава фирмена група, само дето сме 1000+ карти. Та при нас има всеки месец оферта с телефони и няма ограничение в покупките. Цените са добри, но не са умопомрачителни, като при теб. Доколкото знам оператора е склонен да вади и допълнителни оферти на такива много ниски цени, дори са давали и безплатни, но тези допълнителни оферти не стигат до всички и са за ограничени количества и период. Та да обобщим: Има си оферта с доста добри цени, има извънредни оферти за изключително добри цени и дори и безплатни телефони (обикновенно при подновяване на договора и не за всички картодържатели, а само за ръководството).

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#9

Кой е оператора ако не е тайна?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)